Şimdi Ara

CHUWİ Hi8 ANA KONU - Inceleme[Win8.1, Z3736F, FullHD IPS] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
13
Favori
24.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tabletin sar değeri nedir sağlığımızdan olmayalım sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil şebeke desteklemediği için pek yüksek değildir, WiFi radyasyon oldukça düşük bildiğim kadarıyla.

• Benim tabletin güç kablosunun ucu kırıldı, Kadıköy Yazıcıoğlundan farklı kablolar denedim hiç biri şarj etmiyor.
    Şuan %0 olduğu için açamıyorum da acaba içinde tablet bir parça mı bozuldu yoksa kablo uyumsuzluğu mudur anlayamıyorum, fikri olan var mı ?
    Tableti son kullandığımda hiç bir sorun yoktu.
  • model nedir? hi8 pro mu hi8 mi? hi8 ise standart micro USB ile şarj oluyor. hi8 pro bende yok ama hi8 pro da USB-C üzerinden mi şarj oluyor?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    pro, usb-c kablosu denedim tık yok. Güvenilir bir tamirci de bilmiyorum.
  • Bence kabloda sorun yok. Usb c soketi bozulmuş olabilir başka kabloyla da denediğine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 7 Temmuz 2017; 15:18:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hi8 pro android için root atmış varsa yardımcı olabilir mi 2016 derleme numaralarına ait root dosyalarını buldum benimki 2017 sorun çıkartır mı?
  • Elimde sifir ve ikinci el ekran var. Ayrica diger yedek parcalarda var ihtiyaci olan arkadaslara yardimci olurum

• Yeni Chuwi Hi8 Pro modellerde Z8300 yerine Z8350 işlemci kullanılmaya başlanmış. Z8350 işlemcili Hi8 Pro kullanan var mı? Arada bir fark var mı şarj, uyumluluk, stabilite, performans vs açısından?
  • Çok temiz kullanılmış Chuwi hi8'i satıyorum. İlgilenenler özel mesaj atabilir.

Edit: Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 11 Ekim 2017; 20:49:50 >
  • hi8 duruyor mu hocam

• Hi8 pro tavsiye eder misiniz ??

• Arkadaşlar, tablet windowsta açıldı ancak şifresini hatırlamıyorum. Dolayısıyla açamıyorum. Androide geçiş için başlangıçta seçebilecrğim bir seçenek var mıdır?

• Bende chuwi hi8 modeli var ama şarjı hemen bitiyor 2 saate bitiyor taş çatlasın 3 saat androidde kullaniyorum cok dusuk geldi bana şarj suresi sizdede boyle mi ?

• Arkadaşlar Hİ8 Pro Dual OS cihazımla ilgili birkaç sorum var.

1. 2017'nin sonuna doğru cihazın sitesinde güncel romlar verilmiş. Bunları yüklemeye gerek var mı?
    2. İntel 64 Bit anakart olmasına rağmen romlar ser numarasına 32 bit verilmiş. PQG32G221604XXXXX cihazlara 64 bit yüklenemiyor mu?
    3. android kısmın şifresini unuttum, resetten başka bir yol var mı?
  • Arkadaşlar 2017 güncellemesini yükleyen var mı? Ne gibi değişiklikler var.
  • hi8 i aldığımdan beri evde kullanıyorlar genel anlamda çok memnunum ama halen 4.4. de kalamsı can sıkıcı.kendi resmi rom u yok sanırım yükseltemiyoruz ama ara rom larla falan versiyon yüksellten var mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulkarneyn___

hi8 i aldığımdan beri evde kullanıyorlar genel anlamda çok memnunum ama halen 4.4. de kalamsı can sıkıcı.kendi resmi rom u yok sanırım yükseltemiyoruz ama ara rom larla falan versiyon yüksellten var mı acaba.

Bunu bende merak ediyorum üstad hi8 pro için güncelleme yapmışlar ama hi8 için güncelleme yapılmassa tablet çöp olmak üzere
  • hi8 pro var açılmıyor şuan, yedek parça niyetine satabilirim.
  • Hi8 pro tabletimde (win10 tarafında) şarj olmama sorunu vardı. Yeni bir Type-C kablo alınca bu sorun düzeldi ve bende tablette windows 10 kullanma merakı başladı.

Tüm partition'ları sildim ve usb'den orjinal win 10 Pro kurdum. Şimdi 28 gb tek bir partition'da tıkır tıkır çalışıyor. Üstelik kendiliğinden pro lisansı da aldı :) kırmaya gerek kalmadı :)

Meraklısına bilgidir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 3 Nisan 2018; 12:52:18 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.