Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.795
Cevap
34
Favori
457.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: maqician

http://rapidshare.com/files/140358853/Chuck.rar

Yalnız ben 720p izledim ve ona göre senkronladım...Dene yine de sen istersen...

Deniyeyim gene teşekkürler
  • Chuck'ın koleksiyonuna sahipo olanlar; rica etsem 7. bölümde Chuck bunu söyleyeceğimi sanmazdım ama Stanford'a geri dönmeliyim dedikten sonra giren şarkının ismi nedir?
  • hastayım bu hatuna

Chuck (2007–2012)
  • @_LoRDi_
    bu resmi görmeden önce bende hastaydım
    abi bu ne en kötü resmini bulmussun kızı
    hayalet görmüş gibi
  • Bir arkadaş dizinin en fazla 3 sezon sürceğini söylemiş.Ben de öyle düşünüyorum çünkü;

yeni Intersect hazırlanınca geriye en fazla 5 bölüm yapabilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Chuck'ın koleksiyonuna sahipo olanlar; rica etsem 7. bölümde Chuck bunu söyleyeceğimi sanmazdım ama Stanford'a geri dönmeliyim dedikten sonra giren şarkının ismi nedir?

Oasis - Don't Look Back in Anger olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaatciSylar

quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Chuck'ın koleksiyonuna sahipo olanlar; rica etsem 7. bölümde Chuck bunu söyleyeceğimi sanmazdım ama Stanford'a geri dönmeliyim dedikten sonra giren şarkının ismi nedir?

Oasis - Don't Look Back in Anger olabilir mi?

Switches-Drama Queen imiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Bir arkadaş dizinin en fazla 3 sezon sürceğini söylemiş.Ben de öyle düşünüyorum çünkü;

yeni Intersect hazırlanınca geriye en fazla 5 bölüm yapabilirler.

spoilere girmez ki bu
    yani ne olacağı belli değil
    alttaki spoiler içerir yapamadım butonu

bi tahmin yürütmek gerekirse bu ajan dayımoğulları intersecti tekrardan patlatabilir
  • Yukarı..
  • Preair versiyonu 240MB olarak düşmüş, altyazı bekliyoruz.
  • 3.sezon mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 41gokhan41

3.sezon mu?

Hayır, 2.sezon.
  • Az Kaldı geliyorrr 2.sezon bomba gibi
  • nete düşmüş 2.sezon da onun altyazısı baya bekletir
  • ne nete düşmesi daha chuck 2 . sezonu nbc amerikada 29 eylülde başlayacak cnbc-e de ne zaman başlar allah kerim.keşke hemen başlasada izlesek.ama yinede kontrol etmek isteyen nbc nin sitesine girip bakabilir.bu arada nbc yi internetten nasıl izleneceğini bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • arkadaşlar ewet ben tekrar baktım 29 eylülde nbc de başlayacak.google chuck season 2 diye arattığınızda karşınıza gelenler season 2 promolar yani 2 . seasonda olucaklar hakkında seyirciyi bilgilendirmek için yapılmış bölüm özetleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxXsky -- 25 Eylül 2008; 18:38:41 >
  • webrip i düşmüş zaten nete.

Yani bildiğin 2.sezon 1.bölüm ama kalitesi muamma..

En iyisi 3-4 gün daha bekleyip hdtv ripleri edinmek.
  • 2.sezonun 1.bölümü internete sızmış tıkla

şuda caps tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKRUSE -- 28 Eylül 2008; 17:49:21 >
  • Bugün nbc de gösteriliyor.
    Cnbc-e de 30 eylülde gösterilecek diyorlardı ama programda yok.Dizi hakkında bilgilerede baktım cnbce'nin sitesinden 1.sezon bitti diyor.2.sezon hakkında bilgi yok.Acaba e2 ye falanmı geçti dizi.
    Bide altyazıları ne zman düşer nete?Malum yerlere düştü dizi...
  • daha ilk 4 bölümü seyrettim devamı sonraya kaldı... ilk defa pc başında dizi izlediğimi düşünürsek vay be diyorum Lost ,Prison Break felan var pc'de hiç bakmadım bile daha... Chuck ayrı artık benim için

bu arada Cnbc-e göstermeyecek heralde anlaşamadılar mı ne yaptılar uzun suredir ses seda yok
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.