Şimdi Ara

Chrome Yeni Sekmede Reklam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
90.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 gündür sürekli reklam siteleri açılıyor kendi kendine farklı sekmede açılıyorlar virüs girmiş olabilirmi ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

• Bendede aynısı oluyordu google chrome girip ayarlardan uzantılarda birşey varmı diye bak varsa hepsini kaldır olmassa chromeyi kaldır yeniden yükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMajestic

Bendede aynısı oluyordu google chrome girip ayarlardan uzantılarda birşey varmı diye bak varsa hepsini kaldır olmassa chromeyi kaldır yeniden yükle

hayır hiç bir şey yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuttt52

quote:

Bendede aynısı oluyordu google chrome girip ayarlardan uzantılarda birşey varmı diye bak varsa hepsini kaldır olmassa chromeyi kaldır yeniden yükle

Chromeyi kaldırıp yüklemeyi denedin mi ?
  • quote:

quote:

quote:

Chromeyi kaldırıp yüklemeyi denedin mi ?

denedim gene çıktı
  • güncel yardım lütfen
  • Bende de aynı sorun var sanırım virüs

Zaten bilgisayarımda antivrisüte yok sistemi yoruyor indirmeye de üşeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

Bende de aynı sorun var sanırım virüs

tam beni tarif etmişsin usta aynen bende öyleyim üşeniyorum bende
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

Bende de aynı sorun var sanırım virüs

tam beni tarif etmişsin usta aynen bende öyleyim üşeniyorum bende

O zaman üşenmeyip indireceksiniz yada durmadan yeni sekmede reklam çıkmasına izin vereceksiniz seçim sizin

• quote:

Arkadaşlar son 2 gündür sürekli reklam siteleri açılıyor kendi kendine farklı sekmede açılıyorlar virüs girmiş olabilirmi ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

Addblock diye bir program var onu yükleyebilirsin tabii başka arama motorundan indirdiğinde bana mesaj at sana ne yapacağını söylerim add block reklamları siliyor ve gerçekten çok yararlı tavsiye ederim herkese
  • combofix indir yükle tarattır düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMouse

quote:

Arkadaşlar son 2 gündür sürekli reklam siteleri açılıyor kendi kendine farklı sekmede açılıyorlar virüs girmiş olabilirmi ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

Addblock diye bir program var onu yükleyebilirsin tabii başka arama motorundan indirdiğinde bana mesaj at sana ne yapacağını söylerim add block reklamları siliyor ve gerçekten çok yararlı tavsiye ederim herkese

yükledim ama sitelerdeki reklamları gizliyormuş benim sorunumuda halledermi

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

combofix indir yükle tarattır düzelir

addblock olmazsa onuda denerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrongWind -- 24 Temmuz 2013; 14:04:49 >
  • Arkadaşlar ben youtube açınca her hangi boş bir yere tıkladığımda yeni pencerede reklam açılıyor bu sizde var mı yoksa anormal bir şey mi? Yani reklama falan tıklamıyorum boş bir yere tıklıyorum veya videoyu büyütmek için tıklıyorum yeni ekranda reklam çıkıyor? Youtube reklam işini mi abarttı bende mi problem var? Addblock kurulu bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermaeus Mora

Arkadaşlar ben youtube açınca her hangi boş bir yere tıkladığımda yeni pencerede reklam açılıyor bu sizde var mı yoksa anormal bir şey mi? Yani reklama falan tıklamıyorum boş bir yere tıklıyorum veya videoyu büyütmek için tıklıyorum yeni ekranda reklam çıkıyor? Youtube reklam işini mi abarttı bende mi problem var? Addblock kurulu bu arada?

bilmiyorum kardeş sen bi konu aç istersen
  • Aradiginiz cozum hijackthis. Bu programi indirin fix checke tiklayin sorununuz cozulecektir. Detayli anlatim icin google bakin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de var şuan çözdüysen nasıl çözdüğünü söyler misin
  • Ad Block kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: =Dgkn=

bende de var şuan çözdüysen nasıl çözdüğünü söyler misin

**** degil biryerlere girip internet explorer i devre disi birakmistim olmustu

• denetim masasından bakın bi', kurmadığınız programları kaldırın. Onun dışında bilgisayara yeni bir program yüklerken bazı uyanıklar tarayıcının ana sayfasını değiştirme veya eklenti yükleme gibi şeyler ekliyorlar, ondan da olabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.