Şimdi Ara

Chrome'deki bütün geçmişi Firefox'a nasıl aktarırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Firefox chromedan daha hızlı çalışıyor(yada en azından bana öyle geldi)
    Ama sıkıntı chrome da senelerdir takıldığım için bırakamıyorum. Bütün chrome geçmişimi Firedox'a aktarabilirmiyim?

Son soru olarak firefoxda aramalar hangi site üzerinden yapılsın sekmesinde google.com yok, neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bookmark'ları aktarabilirsin ama diğerlerini aktaramazsın.
  • Selamlar...

Butun verileri aktarabilirsiniz. Masaüstü PC de olmadığım icin tam emin değilim ancak geçmiş bütün gecmisi goster veya bookmarks yer imleri tum yer imleri yer imi yöneticisi menüsünden veri aktar kısmı olmali . Diğer tarayicidan aktar gibi bir de seçenek var. Biraz kurcala bulabilirsin.

Mint google eklentisi yüklü gelmiyor. Nedenini sitelerinde açıklamışlar.google sponsor mu olmuyormus bağış mi yapmıyormuş neymiş. Ama ekleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istemsizhareket

Selamlar...

Butun verileri aktarabilirsiniz. Masaüstü PC de olmadığım icin tam emin değilim ancak geçmiş bütün gecmisi goster veya bookmarks yer imleri tum yer imleri yer imi yöneticisi menüsünden veri aktar kısmı olmali . Diğer tarayicidan aktar gibi bir de seçenek var. Biraz kurcala bulabilirsin.

Mint google eklentisi yüklü gelmiyor. Nedenini sitelerinde açıklamışlar.google sponsor mu olmuyormus bağış mi yapmıyormuş neymiş. Ama ekleyebilirsin

Evet, bende bugün fark ettim. Yer imleri kısmından aktarılabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.