Şimdi Ara

CHP'li küçükçekmece belediyesinin Atatürk parkı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3qzotix

O zamanda çocukları bayrak üzerinde gezdiriyor derler.

Alıntıları Göster

Ay koymazsan bayrak olmaz. Ben sadece beyaz yıldız kırmızı zemin demek istemiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basbayagi pkk pacavlarisini cagristiriyor ama kaldirilmis,zararin neresinden donulurse kardir,bir daha olmasin insallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ne o cevap vermeyince konuyu mu değiştirdin. Başka Kelime bilmezsiniz ki. Troll koyun vs vs. Ne saygınız var insanlara nede nezaket. Bilmeden yorum yapıyorsunuz. Seviyeniz yerle bir..

Ekonomi iyi değil diyorsan haritayı önüne köy sağ da Ermenistan, solda Yunanistan var.

• Gündeme getiren tv ve gazeteler neyse demicem birşey adamların logosuna baktımda yıldızmış olmasaydı ne alaka dicektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 12 Kasım 2020; 21:38:29 >
  • Gök kuşağı gördüğünde gayliğe ithaf edenler, yıldız görünce tabii ki terörü belleyeceklerdir. Son derece normal kısıtlı zihinler için... :)

• sonnick kullanıcısına yanıt

Baktım çok değil az.ilerde 3 bin km mesafede uçakla 2 saat mesafede Almanya var .. biraz daha yakında 2 bin km mesafede Avusturya var..

Ben güzel ülkemi medeni gelişmiş ülkelerle kıyaslarım...

Bizi Ermenistan la aynı sınıfa çekdinya bizi Ermenilerle bir tuttunya Ermenistan dediğin ülke 4 tarafı kapalı ambargo altında ülke bile denmiycek bir ülke.. Yunanlılara hiç girmiyorum ne dediğini bilinçli olarak söylediğini düşünmüyorum...

Türkiye bunların hiç.biri ile kıyaslanmaz en ekonomimiz kötü olduğu zamanda bile.kıyaslanmaz..

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt

Sen beni ya anlamadın yada salağa yatıyorsun  

• hasanmerto kullanıcısına yanıt

90 dan gol yiyince anlayamazsın tabi. Öyle cevap veremez topu taça atar sonrada böyle komik şeyler yazarsın. Öte de oyna hadi

• Eeee HDP ile işbirliği'nin bir bedeli var HDP den aldığı oyların hesabını vermek zorunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonnick

90 dan gol yiyince anlayamazsın tabi. Öyle cevap veremez topu taça atar sonrada böyle komik şeyler yazarsın. Öte de oyna hadi

Affet hocam oyle oldu😁😁

• storm350 S kullanıcısına yanıt

canan abla bir tweet atmalı yoksa çatlar. 

• Ulan her şeyi geçtim çocuk parkına da şöyle ayılı zürafaalı hayvanlar alemi şekiller yaparsın ortasına kocaman yuvarlak ile yıldız yapmak nedir? Çocuk parkı bu çocuk. 3 yaşındaki çocuk gelecek buraya.

Ha o müsveddeye benziyor mu benziyor. Gözünüzde kamyon tekeri yoksa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve Türkiyenin İlk YPG/PKK Logolu ilk çocuk parkı, CHP'li küçükçekmece belediyesi Istanbul'a kazandırmış!

HDP'ye diyet borcu ancak böyle ödenirdi!

• İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Küçükçekmece Belediyesinin İstasyon Mahallesinde bulunan Atatürk Parkı'nda tamamlanan yenileme çalışmaları neticesinde bazı yer döşemelerinde 'PKK terör örgütü sembol ve renklerinin kullanıldığı yönündeki ihbar, şikayet ve mahallinde yapılan tespitler üzerine', söz konusu materyallerin Kaymakamlıkça kaldırılması sağlanmıştır" denildi.

dikkat ediniz valilik kaldırdı. başkan yardımcısını da kaymakamlık görevden aldı. chp den çıt ses yok..

• Ne varki bunda?

• Saçma sapan iş.

Daha acayipi görevden aldıkları belediye başkan yardımcısı bildiğin ülkücü.

Tuzluk Apo'dan sonra gördüğüm en büyük saçmalık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.