Şimdi Ara

sil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben alkolün ihtiyaç olduğundan bahsetmedim ki.keyif için içilen bir şey bu.kararında içersen de bir şey olmaz.

• hasanmerto kullanıcısına yanıt

al benden de o kadar.bunca yıl kendisini parti gözetmeden destekledik ama yetti artık.ben sinanobada oturuyorum, buradaki altyapı hala emlak konutun yaptığı alt yapı.hasan akgün üzerine bir çivi çakmadı.geçende 100 metrelik bir yol yaptılar, asfalt 1 haftada çöktü ve tekrar yolu kapadılar.işe gidip gelirken ne zaman teker çukura girse, kulaklarını çınlatıyorum belediyedekilerin.

• şimdi ben de bi kutuya şarap vs koyup, belediyenin çalışanlarına göndermiş olduğu bir broşürü eşleştirip böyle bir haber yapabilirim..

ha olay diyelim ki gerçek, içene kan olsun şifa olsun.. adamlar OY için, RANT için makarna, kömür, beyaz eşya dağıtmamış ya !! keşke benimde çalıştığım şirket şarap dağıtsaydı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Şu şaraba ideolojik yaklaşmasalar dünyanın en iyi şarap satan ülkesi olabilirdik

çanakkalede kanyak fabrikası kapandı . köylüler bağları söktü ....

un fabrikaları . konserve salça fabrikaları hep kapandı.

yorum yok

• Ne güzel işte. Kıyak geçmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

Çay da keyif içecegi dimi ama yıllardır tüketiyoruz sabah öğle akşam , şarap sabah öğle akşam içmiyoruz neyse siz tartışmaya devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.M.G -- 1 Ocak 2021; 0:57:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Büyük kayıp zaten bu sektör.

Filmlerde herkes fransız şarabı falan der halbuki bunun hiç bir altyapısı yok fransadaki yatırımcının hakimiyetinden ileri geliyor.

Asıl bu anadoludaki üretilenler ünlüdür yurt dışından alakalı bir isme süryani şarabı deyin tepkisine bakın mesela. Keşke sadece ihraç odaklı sektör desteklense

Alıntıları Göster

Fransa'ya kadar gitmene gerek yok.

Dibimizdeki Gürcistan dünyaca ünlü şaraplar üretiyor. Gürcistan'ın yapabildiğini Türkiye yapamıyor. Neden?

GERİCİLİK - DİNCİLİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 1 Ocak 2021; 0:57:58 >

• A.M.G kullanıcısına yanıt

şarap sabah içilir mi?sen kahvaltıda fasulye yiyor musun?mantığa gel  

• sonuç olarak çay temel yaşam malzemesidir  bak sende kabul ettin sabahları şarap değil çay içilir kafeini nereden alacağız biz 

Anlamak istediğin yerden anlıyorsun mantık ve düşünme olarak sıfırsın biraz kendini geliştir şarap için keyif içecegi demişsin aynı şekildedir çay içinde ya anlama bozukluğun var yasa düşünme git yazdıklarına bak sonra tekrar yazarsın güzel çocuk

• A.M.G kullanıcısına yanıt

Çay senin için su kadar önemli olabilir ama dünyanın geri kalanı böyle düşünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-38BAFF06C

sonuç olarak çay temel yaşam malzemesidir  bak sende kabul ettin sabahları şarap değil çay içilir kafeini nereden alacağız biz 

yahu o yardım kolilerinde olan çaylarda kafein ne gezer   kafein almak istiyorsan champion sri lanka çayı falan içeceksin. o tür çaylarda da, 100ml çay bardağında 11 mg kafein var.100ml kahvede ise 40 mg.Demek ki çay kafein yönünden o kadar da önemli bir içecek değilmiş.Yani senin tezin çürümüş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Yazık günah halkın parası haram içkiye gidiyor. Allah korusun böyle zihniyetten.

Ateistin, deistin, hıristiyanın, veya imamla işi olmayan birçok inançtaki kişilerin vergisiyle imamın maaşı ödenmiyor mu?

• Şehirdeki yerel üreticilerini desteklemişler. Ne güzel. Birileri gibi Çinden, ordan burdan şişme dinolara yüz milyonlarca lirayı gömmemiş. Vergiyi kaldır, yerli şarabın fiyatı 2,5 litre koladan bir tık pahalıdır.

• Aman Allahım nasıl böyle birşey olabilir hemen gidip oyumu AKP ye vermeliyim çünkü onlar Müslüman

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

şarap sabah içilir mi?sen kahvaltıda fasulye yiyor musun?mantığa gel  

Nasip olurda ingiltereye gidersen ingiliz kahvaltısına yaklaşma ha 

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Fransa'ya kadar gitmene gerek yok.

Dibimizdeki Gürcistan dünyaca ünlü şaraplar üretiyor. Gürcistan'ın yapabildiğini Türkiye yapamıyor. Neden?

GERİCİLİK - DİNCİLİK

Alıntıları Göster

Çok çok büyük ihmal aslında zamanında yerli konyak viski vardı çokta beğenilirdi Türk tütünü zaten tarışılmaz ağzını açan küba prosu der ama onada Türk tütünü sarmaya çalışırlardı daha büyük saçmalık peynirin yoğurdun anavatanı Anadolu kaç tescilli peynirimiz var? graviyer buford çedar diye satılıyor altın madeninden daha büyük katma değer bunlar halbu ki. Yurt dışında yoğurt greek diye satılıyor şu saçmalığa bakarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Yazık günah halkın parası haram içkiye gidiyor. Allah korusun böyle zihniyetten.
    'Kendi içmez, içeni kınamaya bayılır,

Yüzünden aldatmaca, sahtekarlık yayılır.

Şarap içmiyor diye kasılıp gezer ama:

Yedikleri yanında şarap meze sayılır.'

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt

çocukken tatil bölgelerinde görüyordum hep.iyi ki bizde öyle bir alışkanlık yok.

kahve içerim  bir de çay için çinliler savaş çıkarmıştı eskide şarap duymadım ben o savaşı  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.