Şimdi Ara

CHP-İYİ PARTİ ANLAŞTI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
3
Favori
58.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
384 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aktroller yavaş yavaş gelmeye başladı...

ama ne yapsalar boş....

twitter da da salak salak başlıklar açmışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Alayınız birleşse ne olacak.Adamın tek başına oyu %52 + şimdi MHP yanında.Ne içiyorsunuz verinde bizde içelim..İyi kafa yapıyor heralde..

2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi;

7 haziran 2015 genel seçim;

1 Kasım 2015 genel seçim;

2017 Referandum;
    Bu zamana kadar herkes oy verebileceği kimseyi göremiyordu.

Biz bile iyi niyetimizden mhpye oy veriyorduk sadece hainlere gitmesin oyumuz diye.

Şimdi vatanperverler devlet kademelerinde görev almış önemli isimler ve eski askerler iyi parti bünyesinde birleşti.

Bekleyip göreceğiz ama şuan yaptığınız da aktrollüktür.

Edit : EKmeleddin hakkında medyada yapılan propağandaları tv lerde yav bu adam kahire de doğmuş türk bile değil diye ahkam kesen akparti destekçisi yorumcuları ne çabuk unuttun yavru trol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ülkücüadam -- 22 Nisan 2018; 19:2:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Bu mesaj silindi.
    2008'den beri ülkeyi uçurumdan aşağıya atamadınız gitti.ne felaket tellallığımış arkadaş.ülke batsa kına yakacak forum adam kaynıyor yeminle.

Yalnız şunu unutmayın. Ne kadar kapalı kapılar ardında plan yaparsanız yapın millet eminim en doğru kararı verecektir.kasmayın bu kadar kendinizi.rahat olun.herşey çok güzel olacak haziranda.ağaçlar çiçek açacak.kirazlar toplanacak.daha aydınlık olur haziran ayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Bu zamana kadar herkes oy verebileceği kimseyi göremiyordu.

Biz bile iyi niyetimizden mhpye oy veriyorduk sadece hainlere gitmesin oyumuz diye.

Şimdi vatanperverler devlet kademelerinde görev almış önemli isimler ve eski askerler iyi parti bünyesinde birleşti.

Bekleyip göreceğiz ama şuan yaptığınız da aktrollüktür.

Edit : EKmeleddin hakkında medyada yapılan propağandaları tv lerde yav bu adam kahire de doğmuş türk bile değil diye ahkam kesen akparti destekçisi yorumcuları ne çabuk unuttun yavru trol.

Alıntıları Göster
    Hadi ordan.Gerçekler zorunamı gitti.Aktrölmüş.Sen nesin.Sende CHP trölüsün o zaman.Yavaştan uza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 22 Nisan 2018; 19:4:55 >

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    ekmeleddin denilen adam bile %38 oy almıştı ki o zaman rüzgar tamamiyle akp'nin arkasındaydı.

bu sefer rte %50'yi asla geçemeyecek ilk turda

korkunuz bu yüzden biliyoruz.

• CHP-İYİ PARTİ ANLAŞTI

• 61gün kullanıcısına yanıt
    Kendinizi alay edilecek konuma sokuyorsunuz. Kabak gibi ortada olan şeyi ıstarla inkar ediyorsunuz. Akp neden erken seçime gitmiş olabilir?

A) Ekonomi seneye çok kötü olacağı vee seçimi göze alamadığı için.

B)Muhalefet resmi bir ittifak kurmuş değil bunu avantaja çevirmek için

C)iyi partinin 2019 sonuna kadar oyunu daha da arttırmasjnı engellemek için seçimi oldubittiye getirmek

D)İyi partinin seçime girememe durumu olduğundan RTE'nin ysk'ya ''Girsinler demokrasiden yanayız'' talimatı ile İyi partiyi seçime sokup kahraman olması için.

E)Mhp içinde ittifak karşıtlarının 2019a kadar partiden kopup ittifakı tehlikeye atmamaları için.

F) HEPSİ

• Evet. Biraz önce yıllardır çok samimi olduğumuz komşula kavga ettik. Bu Bekir Bozdağ ın yaptığı açıklamaya işte bu biri terörist partisi diğeri fetöcü deyince kan beynime sıçradı. Bayağı tartıştık kapıyı çekip çıktım.
    Bunlar harbiden yüzsüz. Ben diyorum ki sende mhp ile anlaşıyorsun diye. Yok o farklı diyor.
    Cahilsiniz deyince zorunuza gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hadi ordan.Gerçekler zorunamı gitti.Aktrölmüş.Sen nesin.Sende CHP trölüsün o zaman.Yavaştan uza.

Alıntıları Göster
    Ben yıllardır oy veriyorum bir kere bile chp ye oy vermedim. içindeki çürükleri temizlemedikçe de vermem.

Senin gibi kula kul olmam. Bahçeli bugün gaflet ve dalalete düşüp vatanına ihanet ederse reis dediğim gibi bu adam haindir demesini bilirim.

Dün meydanlardan size hainler diyen adama bugün ekranlardan ya bu bahçeli de güzel adammış diyerek izliyorsunuz ya reisinizi söyleyin yavaş döndürsün sizi ümmetin kafa patates oldu.

Bu ülkede siz radikal islamcılar elbet bir gün yine gücünüzü yitireceksiniz pkk lıların 80lerde sindiği gibi sineceksiniz. Söyle bana bunun için torunlarına ne anlatacaksın. Abd uşaklarına destek verdik müslüman çocuklarını çok güzel tetikçi yaptırdık mı diyeceksin.

Sen Allahtan da korkmazsıın kuldanda utanmazsınnn.

• bu bile iyi parti ve chp'nin ne kadar doğru yolda olduğunu gösterir

güya korkmuyoruz , yine ezeceğiz diyip diyip duruyorlar ama sürekli fotoğraflar atıp,geçmişte ki olaylardan bahsedip kendilerini yorucak biçimde savunmaya geçiyorlar

madem korkmuyorsunuz nedir bu telaş yahu? Yaslan arkana 24 haziran'ı bekle.
  • Chp batmış, batıran adamlar bide iyi partiyi batırmaya gitmiş sırf bu yüzden iyi partiye vereceklerde vazgeçer vermekten buda akp yarar tahminimce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forvelin_ kullanıcısına yanıt
    Yargıtayın kararı esastır aslında, ysk onu yürürlüğe koymakla yükümlüdür. Yanlış biliyor olabilirim. Yine de dediğim gibi net karar beklenebilirdi. Sadece ben değil tüm sağ cenah seçmeninin chpye bakış açısı üç aşağı beş yukarı ortada.

Ayrıca bu hamle chpyi iyilik meleği gösterecek bir hamledir, chp seçmenini geri konsolide eder bu hareketiyle, iyi parti de chpnin desteğiyle bir şeyler yapıyor imajı çıkar ki öyle gibi oldu. Keşke bu imajı çizmeseydi de devlet yardımını da almasaydı. Akşener'in çevresindekilerin çoğu varlıklı ülkücüler, devlet yardımı olmaksızın bu noktalara getirdiler partiyi hakeza.

Şunu da söyleyeyim, cb seçimlerinde hala kararım Akşener ancak 100bin imza yerine gidip 20 mv ile aday gösterilirse, güvenim sıfırlanır. Çünkü kendisi her yerde 100bin imza ile aday olacağım diyordu. Tükürdüğünü yalarsa cb seçimlerinde de başka adayı destekleme yoluna giderim. Kimse babamın oğlu değil.

• Hakketen akp nin çalışmadığı yerden geldi :)) hükümet ohal ile bişeyler daha yapmalı.

• operadakises O kullanıcısına yanıt
    Kına yakacak adam sensin bana mı diyorsun?

Bir arkadaşıma "bunlar devleti ele geçiriyor kozmik odaya girdiler" dediğimde bana "saçmalıyorsun" demişti.

Kendisi şimdi IYI partiye fetocu diyen birisi. Bir yerden tanıdık geldi mi?

Zamanında ekonomimiz için millet tavsiyelerde bulunduğunda ne yaptınız bana söylesene.

Şimdi haddini aşarak ülkemizi bu hale bizim getirdiğimizi ve içinde bulunduğumuz bu halden içten içe zevk aldığımızı iddia ediyorsun. Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Siz bozdunuz siz yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan iktidarla muhalefet birlesince sorun yok iki muhalefet partisi anlasinca huloooo.

her turlu pisligi yapanlar niye korktular alti ustu iki partinin anlasmasindan acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Ben yıllardır oy veriyorum bir kere bile chp ye oy vermedim. içindeki çürükleri temizlemedikçe de vermem.

Senin gibi kula kul olmam. Bahçeli bugün gaflet ve dalalete düşüp vatanına ihanet ederse reis dediğim gibi bu adam haindir demesini bilirim.

Dün meydanlardan size hainler diyen adama bugün ekranlardan ya bu bahçeli de güzel adammış diyerek izliyorsunuz ya reisinizi söyleyin yavaş döndürsün sizi ümmetin kafa patates oldu.

Bu ülkede siz radikal islamcılar elbet bir gün yine gücünüzü yitireceksiniz pkk lıların 80lerde sindiği gibi sineceksiniz. Söyle bana bunun için torunlarına ne anlatacaksın. Abd uşaklarına destek verdik müslüman çocuklarını çok güzel tetikçi yaptırdık mı diyeceksin.

Sen Allahtan da korkmazsıın kuldanda utanmazsınnn.

Alıntıları Göster
    Ben kimseye kulluk etmem.Doğru bildiğim neyse onu savunurum.Ülkem adına güzel şeyler yapılıyorsa kim taş taş üstüne koyuyorsa onu savunurum.Kendi partini bırakıp bu adamlardan medet umuyorsan allah sana yardım etsin.Kim Amerikaya uşak olmuş herkes görüyor.Sen gerçek ülküçü vatansever olsaydın sürekli terör örgütlerine arka çıkan hatta sanki onların avukatlığını yapan cenazelerine katılan bir partinin arkasından gitmezdin.

Bari nick değiştir de boşuna ekranı kirletme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 22 Nisan 2018; 19:21:42 >

• quote:

Ben kimseye kulluk etmem.Doğru bildiğim neyse onu savunurum.Ülkem adına güzel şeyler yapılıyorsa kim taş taş üstüne koyuyorsa onu savunurum.Kendi partini bırakıp bu adamlardan medet umuyorsan allah sana yardım etsin.Kim Amerikaya uşak olmuş herkes görüyor.Sen gerçek ülküçü vatansever olsaydın sürekli terör örgütlerine arka çıkan hatta sanki onların avukatlığını yapan cenazelerine katılan bir partinin arkasından gitmezdin.

Bari nick değiştir de boşuna ekranı kirletme.

Alıntıları Göster
    Herşeyi geçtim meydanlarda öcalan mektupları okutulurken, devlet trenlerine öcalan posterleri asılırken, cumhuriyet tarihinden beri varolan ülkeye ait fabrikalar satılır iken siz nerdeydiniz dede.? diye sorarsa torunun ne diyeceksin be adam.??

• İyi diyelim iyi olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Hakketen akp nin çalışmadığı yerden geldi :)) hükümet ohal ile bişeyler daha yapmalı.
    Fuat avni patates olmasaydı şimdi yazardi reisin nasıl kudurup sağa sola saldırdığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

ulan iktidarla muhalefet birlesince sorun yok iki muhalefet partisi anlasinca huloooo.

her turlu pisligi yapanlar niye korktular alti ustu iki partinin anlasmasindan acaba.
    Bırak kudursunlar. İzlemesi bile ayrı bir keyif...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.