Şimdi Ara

Chevrolet Cruze Ayrıntılı İnceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
8
Favori
17.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BennyGood

ben de 2013 kasayı mı incelesem? ekler miyiz sizin başlığa?

Olur hocam, uyar bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lt paket ile bi önceki ls paket arasında ne gibi farklar var bilgi verebilir misiniz

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Ayrı konu açmak daha iyi olur. Konu uzun soluklu olur ise yöneticiye söyleyin, konuyu Kendi konusuna da(Cruze ana konu) yansıtır.

• ysfmre kullanıcısına yanıt
    Aynı donanımlar.

• ysfmre kullanıcısına yanıt
    Cruze'da donanım seçenekleri kısmı biraz karmaşık. Biz bu aracı alırken ls, lt ve lt plus olarak gidiyordu, yani ls baz donanımdı.

Kapı kolları siyah plastik, sis farı yok, arka camlar manuel, jant kapaklı, iç mekanda konsoldaki kumaş döşemeler ve piyano siyahı kaplamalar yok, park sensörü, hız sabitleyici yok, yani güvenlik donanımları hariç boş bir araba. Ama ben çok çok az gördüm böyle boş cruze.

Fakat çoğu cruze' un arkasında da ls yazıyor ve dolu araçlar, yukarıda yazdığım gibi boş değiller. Zaten en boş paketi görür görmez anlarsınız onun dışındakiler donanım ismi ne olursa olsun, benim araç gibi orta donanım. Bir de plus modeller var onlar da full olarak geçiyor. Ek olarak yağmur ve far sensörü, otomatik kararan ayna, dijital klima, +2 hoparlör, daha büyük ekran falan var.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Öyle de mantıklı, bana her türlü uyar. Kendi konunuzu açmak isterseniz sizin için daha rahat olur belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 24 Nisan 2017; 14:58:17 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Baz donanım araç pek yok, millet de kafa karışıklığı olmasın. Kapak jant, boyasız kapı kolları, tuşsuz ve deri kaplamasız direksiyon, kumaş kaplamasız göğüs vesaire.

Not: 2009 baz modeller 109bg lik motordur. Dikkat!!

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, bugüne kadar 2-3 tane baz donanım gördüm o kadar. Kalanı benim araçtaki donanımdan başlıyor.

• Son ufak güncellemeleri yaptım, iki resim daha ekledim. Umarım araç hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için verimli bir konu olmuştur. Herkese iyi forumlar, iyi akşamlar

• Aracı yeni almışsınız ama ben bir sorayım dedim

Konforlumu?

Sehir ici yoldayken bir sıkıntısı?

Parasının hakkını veriyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Son ufak güncellemeleri yaptım, iki resim daha ekledim. Umarım araç hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için verimli bir konu olmuştur. Herkese iyi forumlar, iyi akşamlar

İnşallah yararlı olur Hocam.Sizede İyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Aracı yeni almışsınız ama ben bir sorayım dedim

Konforlumu?

Sehir ici yoldayken bir sıkıntısı?

Parasının hakkını veriyormu?

Yok hocam yeni alınmadı 2011 kasımdan beri kullanıyoruz. Konforu gayet iyi, tok bir araç. Süspansiyonlarda yol tutuşa bir tık daha fazla önem verilmiş olsa da konfor da gayet yerinde, en azından 16 inç jantlarla böyle.

Şehir içinde de tek sıkıntısı kalkışlardaki hantallık.

Parasının hakkını da bunun kadar iyi veren sayılı araç vardır Hele şu anki 2. el piyasasında bedavadan bile öte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 30 Nisan 2017; 21:38:58 >
  • "Araç, tüketim olarak da diğer 1.6 atmosferik otomatik c segment araçlar gibi. Fabrika verilerine göre şehir içi: 10.3 litre" demişsin de artık şehir içi 10.3 litre tüketen araç kalmadı ki...

objektiflikten çok uzak bir inceleme olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

"Araç, tüketim olarak da diğer 1.6 atmosferik otomatik c segment araçlar gibi. Fabrika verilerine göre şehir içi: 10.3 litre" demişsin de artık şehir içi 10.3 litre tüketen araç kalmadı ki...

objektiflikten çok uzak bir inceleme olmuş.

Vay be, yine beyinsis ve yine göz yakan bir mesaj. Araba 2009 da çıktı piyasaya, 2009 bak tekrar yazıyorum 2009. Bak bakalım o zamanlar 1.6 otomatik c segment araçlar ne yakıyormuş.
    Mesela golf 6 1.6 dsg şehir içi 11.5 litre
    Focus 2.5 1.6 otomatik 10.4 litre
    Civic fd6 1.6 otomatik 10 litre
    Daha ister misin ?
    Konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş araç hala sizde mi ? Ben de lpg-otomatik olarak almayı düşünüyorum fakat otomatik klima ve usb girişi olsun istiyorum bu donanımlar hangi pakette mevcut ? Bir de ABD sitesinde bulunan yeni kasa Cruzeların bire bir aynı kasa olarak Avrupa'da yeni Astra Sedan olarak satışa sunulacağını duydum.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 6 ay önce sattım. Sizin plus pakete sahip bi model bulmanız lazım aradığınız özellikler için. Ama dikkat edin, çok sayıda plus olmadığı halde plus paket diye ilan verilen cruze var. Gözünüze kestirdiğiniz ilanlar olursa yollayın ben de bakabilirim.

Astra sedan konusu için de bi fikrim yok malesef.
    Cevabınız için teşekkürler.

• Sedanı daha iyi özellikle BMW stoplulari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RaGoN_

Cevabınız için teşekkürler.
    Ne demek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.