Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
45.119
Cevap
161
Favori
3.541.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyTh128

quote:

Orijinalden alıntı: lanciaHF

quote:

Orijinalden alıntı: orkay

Daha eklemedin mi beni lanciaHF...

istanbul ortak hareket grubu;
    1)lanciaHF merter
    2)Engma
    3)Orkay
    4)....

24 araçlık olmasada 15 araçlık bir filo yapalım da bayilerin karşısına çıkalım...

bu arada bakırköyden katılan arkadaş hoşgeldin. 3 kuşak bköylü olarak çok memnun oldum. ben eski ataköylüyüm şimdi merterdeyim...

benide yazabilirsin

yazdım bile...

1)lanciaHF merter
    2)Engma
    3)Orkay
    4)MyTh128
    5)....
  • quote:

Orijinalden alıntı: okayhan
    Burak Bey, yeri gelmişken, kulüpte yazmak istemedim açıkçası. Forum zannedersem vbulletin (php) değil, ayrıca teması çok karanlık geliyor bana, bu konuda bir şeyler yapabilir misiniz acaba? Yıllardır vbulletin yöneticisi ve kullanıcısı olarak şahsen zorluk çekiyorum bu gibi platformlarda..

Abi Forum PHP ama Vbulletin değil. Önceki tema açık renkteydi. Ancak üye arkadaşlar, siyah daha fazla olsun dediler. Ve bu şekilde tema yaptım. Hatta her taraf siyahı, yazılar rahat okunsun diye Griye çevirdim. Sanırım burda birazcık herkesi memnun etmekte zorlanıyorum. Kurulan site, takdir edersiniz ki Forum değil. Forumu normal bir siteye injekte ettim. Bu yüzden zorlanıyorsunuz. Ama amacım sadece bir forum kurmak değil, gerçek anlamda bir Chevrolet sitesi kurmaktı. İlerde, belki sizin söylediğiniz gibi sadece Forum yapısına dönüştürürüz...

quote:

Orijinalden alıntı: j. oliva
    Sonuç kısmında olayı özetlemişsin ........ benim kendi yazımda yazdığım sonuç kısımının da bir önemi yok sanırım..... Yani tek başıma da yaparım veya bu forumdan senin foruma geçecek arkadaşların fikirleri de yeterli olur olarak anlıyorum..... Benim önerilerimde sadece bana göre mantıklı imiş... yani sonuçta Burak Demiral'ın bizzat organize edeceği dizaynında katkısı olacağı 4-5 logo-sticker içerisinden bizlerin oy çokluluğuyla seçip beğeneceği bir sticker olayı bence çok güzel olurdu.... Birde buwww.cruzeclubTR olayını beğenmedin sanırım.... böyle olması şart değildi.. senin forumunda oturup herkes tartışabilirdi yani cruzefansTR de olurdu veya chevycruze.com.TR da olabilirdi. teklifimdeki amaç dünyanın neresinde olursa olsun google'a Cruze kelimesini yazan bir şahsın Burak Demiralın editörü olduğu bir siteye kolayca ulaşabilmesi idi (yani amaç içerisinde cruze kelimesi geçsin yeter şeklindeydi) Neyse bu arada ben çok konuştum sanırım ...... Bu arada dün Alsancak ta gördüğün gemiden inen Cruzelar içerisinde gördüğün BEYAZ-PLUS olanı gerçekten benimkiymiş... Çünkü aracım bu sabah geldi gittim gördüm ..... Gönlün temizmiş ki tez geldi

Sevgili abi,

Bence yazımdan sadece yazdıklarımı anlayın. Siz bana Cruze'u kötüledin dediniz, bende size geçmişteki yazılarımın amacını söyledim. Benim için her insanın fikri önemlidir. Ama o fikri değiştirme gibi bir kutsal özelliğim yok benim. Ben sadece kendimi ve yaptığım işi anlatırım. Gerisi size kalır...

Sticker yaptım Kulübün... Site kurdum. Bunları söylemekten nefret ediyorum ama bunların her biri bir maliyet, her biri bir zaman harcamaktır. 50 üyemiz istedi Sitckerları ve aldılar... Site de zaten orada. Şimdi sizin söylediğiniz gibi bir şey yapsam, yine aynı şekilde bunun bir maliyeti olacak. Site kurmanın yine maliyeti olacak. Yine bir zaman ayırmam gerekecek, tasarımı, basımı ve yollama süreçleri. Kusura bakmayın, ben öğrenciyim. En azından bu yıl için daha fazla masraf yapmayı göze alamam. Sizden para toplayıpta böyle bir iş asla yapamam.
    Birde site kurma ile ilgili olarak, bunu daha önce dile getirmiştim. Ayrı bir Cruze sitesi kurmak, bana göre yanlış. Çünkü, ilgilenen arkadaşlar belli. Siz ne kadar caba gösterirseniz gösterin, üye sayınız şu manzarada 100 ü asla geçemez. Bu 100 üye arkadaştanda en fazla 10-15 arkadaş size yardımcı olur... Bu bahsettiğim, benim gösterdiğim cabayı gösterdiğinizde olur. Ben şuanda bu sayıları geçtim ama Chevrolet genel ismiyle geçtim. Siz bu ismi Cruze diye kısıtlayacaksınız. Ne yazık ki, şunu kesinlikle söylerim, o Forum yapısını oluşturamazsınız. Emekleriniz boşa olur.

Şuanda Cruze ile ilgili türkçe bir kelime arattırdığınızda zaten Google da çıkıyor sitemiz. Benim derdim Dünya ya açılmak falan değil. Benim derdim, gerçekten faydalı şeyler yaparak, ortak bir amaç çevresinde toplanmış arkadaşlar, abiler ile tanışma... Ve bu topluluğa güzel faydalar sağlama...

Örneğin,

31 Ocak günü bulaşacağız... Denize karşı çayımızı içtikten sonra, öğlen yemeğimizi yiyeceğimiz ve Bowling oynayacağımız yere gideceğiz. Ve heyecanlı bir şekilde Bowling oynayacağız...
    Hayat zor, herkesin bir derdi var. Ama O Pazar günü, bütün dertlerimizi 1 günlüğüne de olsa unutacağız. Bunları yaparken, 6 TL yemek ve Bowling parası vereceğiz, 1 TL de çay parası vereceğiz. Yani cebimizden fazla birşey çıkmadan, sadece 1 gün mutlu olacağız.

İşte bu, benim tek yapmak istediğim şeydir...

Sevgilerimle...
  • Mademki maliyetler ve imkansızlıklar izin vermiyor... yapcak bişey yok (zaten beleş olacağını kimse düşünmemişti) ....... Bundan sonrası içinde Her iki forumdada herkese güzel paylaşımlar dilerim. Allahtan aracın kullanma kılavuzu var ..,, artık okuyup oradan öğrenicez kullanmasını , sürmesini :)
  • cemercemer cruze LS manuel 2010 carbon siyah beylikdüzü/istanbul

merhaba,
    arkadaşlar bu navigasyon ve dvd player işini uzun süredir araştırıyorum.

çin'den sipariş verdim. 529 dolar + nakliye+vestel unuin havale parasıyla bana tam 1050 tl ye maal oldu.ancak henüz elime geçmedi. gümrüğe takılırmı takılırsa bana ne kadar ceza vergi çıkarırlar henüz bilemiyorum. araştırdım .gümrükte yüzde 25 vergi varmış ama denk gelir mi memurun insafına kalmış...

bana maliyeti 1050 +gümrük ve ceza ile sanırım 13000-1350 gibi olacak.!!! yani keşke 1500 verseydimde bu heyecanı çekmeseydim.......

bu cihazların. cruze için orjinal üretilenlerin ikinci ve düşük fonksiyonluları var bunlar da 450 dolar cıvarında ama bunlarda karasal yayın alan tv özelliği yok. dvd fonksiyonları kısıtlı .dokunmatik ekranı yok. bağzılarında navigasyon da 3 D özelliği yok . navide birçok uyduya bağlanma özelliği yok.

alırken iyi araştırma yapmak lazım. ben 27 aralıkta parayı yolladım ve siparişim kesinleşti . hala ürün yola dahi çıkmadı. mesajlaştık. yeni özellikler ilave edilen yeni ürün üretiliyor. fiyatı da artacak ancak size aynı fiyattan göndereceğiz dediler bakliyorum.
    normal satış fiyatı 744 dolardı . şu anda indirimdeymiş. 529 dolardan sipariş ettim.+yol+pay pal+gümrük bekliyorum gümrükte çarpılmazsam o zaman iyiiiiii.

ürünü serviste monte ettireceğim.
    ama önce bir gelsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1)lanciaHF merter
    2)Engma
    3)Orkay
    4)....

24 araçlık olmasada 15 araçlık bir filo yapalım da bayilerin karşısına çıkalım...

bu arada bakırköyden katılan arkadaş hoşgeldin. 3 kuşak bköylü olarak çok memnun oldum. ben eski ataköylüyüm şimdi merterdeyim...

benide yazabilirsin

yazdım bile...

1)lanciaHF merter
    2)Engma
    3)Orkay
    4)MyTh128
    5)....

cruze LS 2010 manuel carbon siyah

beni de ilave edebilirsin.
    cemercemer beylikdüzü/ istanbul

beylikdüzü Avrupa oto orjinal chevrolet servisi'nde kampanya var 500 tl lik dervis ödemesine veya işçilik veya parça satışı veya bakıma bir adet geri vites park sensörü 1500 tl ye ise x enon far kiti hediye ediyorlar. onlarla da görüşülebilir. ben önceden lacetti vardı 2 yıl gittim geldim. cruzla da ara sıra oradayım . aracı da oradan aldım. hediyeler extralar yaptılar. yamyam değiller. bilginize
    selamlar
  • Açıklamalarınız için teşekkür ederim Burak Bey, uzun lafın kısası "Bilgi, paylaştıkça çoğalır."

Nacizane önerim sadece süsü püsü içindi Tekrar herşey için teşekkürler.
  • liste düzelt me
    cemercemer cruze 2010 LS manuel Carbon Siyah
    selamlar
  • 18 ocak itibariyle bende canavarıma kavuştum ve listeye ankara bölgesinden girmek istiyorum uygunsa eğer saygılarımla :))
  • canavarlarına yeni kavuşan arkadaşlara kazasız sorunsuz keyifli sürüşler diliyorum
  • 2010 Cruze LS AT Sunroof LPG
  • Cruze otomatik vites versiyonu gercekten cok kotu satici bile memnun olmadıgını bu yüzden manuel'den çok daha ucuzasatildigini soyledi arabayı denedim gercekten manuelle arasında çok fark var alacak arkadaslara şiddetli tavsiyem sakın sakın otomatik almayın asrın hatasını yapmış olursunuz bu arada canavar Pazartesi nasipse elimde hayatımda şimdiye kadar kullanmaktan zevk Aldigim tek otomobil tank tank
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazvemurat
    Cruze otomatik vites versiyonu gercekten cok kotu satici bile memnun olmadıgını bu yüzden manuel'den çok daha ucuzasatildigini soyledi arabayı denedim gercekten manuelle arasında çok fark var alacak arkadaslara şiddetli tavsiyem sakın sakın otomatik almayın asrın hatasını yapmış olursunuz bu arada canavar Pazartesi nasipse elimde hayatımda şimdiye kadar kullanmaktan zevk Aldigim tek otomobil tank tank

Forum acildigi ilk gunden beri burdayim ve benim aracim manuel olmasina ragmen buradaki bircok dostumuz otomatik kullanicisi. Daha hic birinden otomatik hakkinda kotu bir yorum duymAdik ve otomatik araci manuelden ucuz alanda olmadi. Aldiginiz arac otomatik olmayabilir ve manuelden daha fazla zevk alabilirsiniz fakat lutfen yorum yaparkende daha objektif ve gercekci olunuz. Ozellikle fiyat konusunda.. Herhangi bir tartisma olmasi icin yazmiyorum ancak objektif olmayan durumlarada seyirci kalamiyorum malesef... Tekrar aracinizi gule gule kullanin...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1)lanciaHF merter
    2)Engma
    3)Orkay
    4)....

benide yazabilirsin

yazdım bile...

1)lanciaHF merter
    2)Engma
    3)Orkay
    4)MyTh128
    5)....

bu arada benım gerçek oto ve anadoluda gedizler var tanıdık. Toparladıktan sonra onlarlada görüşebiliriz...
  • Yeni katılan arakadaşlar hoşgeldiniz aramıza, araçlarınızı güzel günlerde mutlu ve huzurlu kullanınırsınız inşallah...
    Benim otomatik canavar 8500km ye dayandı. Şehiriçi yakıt tüketimi 11.5, ş.dışı 5,9..
    Saygılar
  • Cokdegerli cruze cular arabanın dış görünümden ziyade iç görünümünde güzel olmasininda gerektiğine inanıyorum ve sizden görüşünüzü bekliyorum beyaz arabanın icine ne renk deri gider ve dikiş ipi renkleri yazılarınızı sabirsizla bekliyorum
  • Cruze milletinin güzel insanları İyi geceler diliyorum herkese

Burası akıllı insanlarla dolu oldugu için yayınlamak istedim...

AKILLI INSANLAR, AKILLI INSANLARLA CALISMALIDIR

EINSTEIN VE ŞÖFÖRÜ

Einstein konferanslarına hep özel şoförü ile gidermiş. Yine bir konferansa
    gitmek üzere yola
    çıktıkları bir gün şoförü Einstein'a;

"Efendim, uzun zamandır siz konuşmanızı yaparken ben de arka sıralarda
    oturup sizi dinliyorum ve neredeyse söyleyeceğiniz her şeyi kelimesi
    kelimesine biliyorum" demiş. Einstein gülümseyerek ona bir öneride
    bulunmuş: "Peki, şimdi gideceğimiz yerde beni hiç tanımıyorlar., o halde
    bugün palto ve şapkalarımızı değiştirelim, benim yerime sen yap konuşmayı,
    ben de arka sırada seni dinlerim." Şoför, gerçekten çok başarılı bir
    konuşma yapmış ve sorulan tüm soruları doğru yanıtlamış. Tam yerine
    oturacağı sırada bir kişi, o güne kadar konferansta sorulmamış ağır bir fizik sorusu
    sormuş.
    Şoför, hiç duraksamadan soruyu soran kişiye dönüp:
    "Böylesine basit bir
    soruyu sormanız gerçekten çok garip" demiş.
    Sonra da salonun arkasında
    oturan Einstein'ı işaret ederek şöyle devam etmiş: "Şimdi size arka sırada
    oturan şoförümü çağıracağım ve sorduğunuz soruyu, göreceksiniz, o bile
    yanıtlayacak."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İHS@N -- 22 Ocak 2010; 0:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemercemer

liste düzelt me
    cemercemer cruze 2010 LS manuel Carbon Siyah
    selamlar

Düzelttim

quote:

Orijinalden alıntı: cruze06

2010 Cruze LS AT Sunroof LPG

Hayırlı olsun dostum, ekledim
  • quote:

Cruze otomatik vites versiyonu gercekten cok kotu satici bile memnun olmadıgını bu yüzden manuel'den çok daha ucuzasatildigini soyledi arabayı denedim gercekten manuelle arasında çok fark var alacak arkadaslara şiddetli tavsiyem sakın sakın otomatik almayın asrın hatasını yapmış olursunuz bu arada canavar Pazartesi nasipse elimde hayatımda şimdiye kadar kullanmaktan zevk Aldigim tek otomobil tank tank

Bu tarz yaklaşımınıza gerçekten çok üzüldüm. Hayatınızda hiç otomatik vites kullandınız mı? Kullandıysanız ne kadar kullandınız? gibi polemiklere gireceğimi sakın zannetmeyin.

İnsan, otomabil kullanımından zevk almayı bilmeli......

Bana göre de manuel vites Cruze hiç iyi değil, manuel vites hamballık gibi geliyor bana, ne yapacağız şimdi, bunun için tartışmaya mı başlayacağız?

Yapmayın lütfen, manuel ve otomatik işi bana göre zevk meselesidir. Ama bu kadar da kötülenmez, ayıplanmaz, kullanmadan, binmeden (uzun süre).....

Haa, unutmadan otomatik vitesli Cruze, manuel vitesli Cruze' dan ortalama 2000 lira pahalıdır, bunu da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okayhan -- 22 Ocak 2010; 8:30:51 >
  • quote:

Ben aracımı alırken test ettiğim araç otomatik vitesti ve ben gerçekten zevk almıştım o sürüşten. Cruze nun otomatik viteslisinin öyle kötü olduğunu düşünmüyorum. Ki bu yeni yazılımla vites değişimlerini daha düzelttikten sonra çok daha güzel olduğunu zannediyorum.Ben alırken arada 2000 lira fark vardı. Otomatik daha pahalıydı ve ben bu yüzden alamamıştım yoksa otomatiğini almayı tercih ederdim.
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.