Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chelsea FC Holiganları🏆

• "City'e karşı açık oynayıp 3 - 4 gol yemeyi bekleyecek kadar aptal değilim" - Antonio Conte.

Geçen sezon 2 maçı da M.City 1-0 kazandı.
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Takımın geneline demiştim aslında.

Hazard artık Chelsea'nin yarasına merhem olmaz. Bence sezon sonu Real Madrid gibi bir takıma gitmesi onun kariyeri için daha hayırlı olabilir.
  • Maurizio Sarri basın toplantısı ve kulüp televizyonuna çıkmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Chelsea'nin aslanları 5-0 yiyince kedi oldu galiba.
    Chelsea FC Holiganları🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 10 Şubat 2019; 21:47:18 >

• Sarri kovulur heralde.

• city çok rahat kazanmış abi göllere baktım da şimdi resmen chelsea oyuncular vurdumduymaz şekilde takılıyor pozisyon almayı bilmiyorlar daha adamlar çok rahatça kaleye şutları atıp golleri yapmışlar :D
  • Maurizio starts by saying he is worried about his team and the performance, not his job. He adds something has changed since the beginning of the season, and at the moment he is not able to see the reason why. #MCICHE

Sarri says he does not think motivation was a problem today. "We made a lot of mistakes against the wrong opponents."

That's all from. There will be more online and on our app later. #MCICHE

Basın toplantısına geç geldi ayrıca 20 saniye sürdü ve soru almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarrininde hatalari var, bazi pozisyonlarda kadro da kotu.

en azindan ust duzey bir stoper, sag kanat ve thorgan hazard olsa, daha iyi olurdu.

kanteyi one atmakla hata da yapti.

• Son holigan 80.dk da öldü

Chelsea FC Holiganları🏆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Hazard balonunun tek bildiği hoca kovdurmak. Eğer aslandan kastında bu adam da varsa.
    Courtois gibi şunuda RM'e kakalasanız ne güzel olur.
  • Hazard mı hoca kovduruyor ? Mourinho'nun ne kadar kötü bir hoca olduğu oyuncularla iletişimi sıfır olan bir hoca olduğu aşikar( bakınız Klopp ve guardiolo yeni nesil hocalar) Conte desen overrated ve cesaretsiz bir hocaydı premier lig'de rakipsiz geçen bir sezonda şampiyon oldu,Sarri içlerinde en kötüsü türk hocalar gibi kendi tanıdığı oyuncuları getirmeye çalışıyor(bkz jorhingo,higuain),dünya futbolu hocası değil, Taktik değiştirmemesi,kante gibi oyuncuyu bu sezoz premier ligin en kötüsü haline getirmesi.Yenildiğinde oyuncuları kamera karşında eleştirmeyi marifet sanan köylü bir hocadan başka biri değil

Hazard egosu olmayan nadir oyunculardan biri görende neymar gibi takımı birbirne düşüren biri yapmışsınız. Real madrid'e gitmek istemesinin sebebi chelsea'nin yıllardır iddaasız bir kulüp olarak kalmasıki istatistiklerini eleştiren olmuş premier lig gibi zor ve chelsea gibi profili düşük bir kulüptede bu kadarını yapması yeterde artar bile. Real madrid gibi hücum futbolu yüksek ve ispanya ligi gibi döküntü ligde bol bol asist ve gol yapar merak etmeyin( son 1 senedir son vuruşlarıda çok gelişti eskisi gibi eli ayağına doaşmıyor) başka kimsede böyle dribbling özelliği yok.

(Konuya yazmayalı çok olmuş fikirlerimi dökeyim dedim. Yıllardır chelsea fanıyım ve her maçını izlerim ama şu sarri kovulsun diye rakipleri tutar oldum bu sezon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 10 Şubat 2019; 23:35:23 >

• Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ama ezbere saçmalıyorsunuz. 1. Messi ve Neymar varken başka kimsede böyle dribbling yok vb. gibi laflar çok bayat kalıyor. 2. Neymar'ın takımı birbirine düşürdüğü yok. Herkesle iyi geçiniyor. Takımı birbirine düşürdü derken, ilk aylarında ki penaltı krizinden bahsediyorsanız sanırım.. Uzun zamandır Cavani ile arası gayet iyi. Doğum günü partisinde bile birlikte eğleniyorlardı. Bence bu kadar hater olmayın. Sağlığa da zararlı diyorlar.
  • Sarri ve sigara mizahı... Yeter mi? Yetmez, vurun. :)
  • Bilmiyorum yaşınızı ama neymar için cevap yazdıysanız benim okadar uzun yazıma sanıyorumki gençsiniz onu geçtim ''saçmalıyorsunuz'' demeniz ve Sağlığa zararlıdır gibi sözleri sarfetmeniz hödüklüktürki ben mesajımı yazarken sinirli falan değildim ne dokundu size böyle anlayamadım .her neyse çünkü neymar hayranlarının yaş ortalaması belli türkiyedeki Ben messi ve ronaldo gibi kendini kanıtlamış oyuncuları bir kenara bırakarak söyledim o sözü. Messiyle kıyaslamam hazardı tabiki.

Hater değilim çocukları eğlendiren hareketleri neymarın bana bayat geliyor yetenekli ama yeteneklerini boş beleş kendini yere atmalar,tartışmalara girerek tipik brezilyalı şımarık karakterinden yetenekleri gölgede benim için. Ben daha hazardın bu kadar ultra dribbling özelliğine rağmen salça hareketler,rakip oyuncularla cebelleşmeler görmedim.(Şimdi cımbızla bu lafı çekersinzi işssiz bir şekilde diye yazayım;nadirde olsa herkesin yapabilceği gibi arada tartışabilir,birkaç yıl önce top toplayıcı çoçuğa davranışı,vs bulunabilir ama devamlı aynı şeyleri yapmak farklı)

Spor yetenek kadar birçok şeyide gerektirir bunu messi'de görebilirsiniz.PSG-liverpool maçında bile neymar ve tayfasının ne kadar leş şımarık hareketler yaptığı ortadaydı tabiki bir takımı brezilyalılara verirseniz olacağı odur her neyse siz seversiniz başkası sevmez tek katıldığım yetenekli bir oyuncu umarım yaşı ilerledikçe davranışları düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 11 Şubat 2019; 0:34:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Kusura bakmayın ama ezbere saçmalıyorsunuz. 1. Messi ve Neymar varken başka kimsede böyle dribbling yok vb. gibi laflar çok bayat kalıyor. 2. Neymar'ın takımı birbirine düşürdüğü yok. Herkesle iyi geçiniyor. Takımı birbirine düşürdü derken, ilk aylarında ki penaltı krizinden bahsediyorsanız sanırım.. Uzun zamandır Cavani ile arası gayet iyi. Doğum günü partisinde bile birlikte eğleniyorlardı. Bence bu kadar hater olmayın. Sağlığa da zararlı diyorlar.
    altina imzami atarim.

ayrica, hazardin buyuk mac perfonmansi soru isareti. her turlu neymar hazardin onunde.

• Hay ya Önceden bu konu bayha iyidi,eskilerden kimse kalmamış chelsea'liler ayrılmazdı konudan ,şimdi ben yazıyorum beyaz millet anlıyor siyah,hep konu dışında takıldıkları için kapışma,çekişme,laf dalışına girme çabasında olma gibi davranışları her konuda gösteriyolar.

Taylor swift mbappe neymar hayranı kişiler bize hareket çekiyor Neyse 2-3 yıldır yazmıyorum konuya galiba bundan sonrada yazacak değilim Forumun yaş ortalamsı düştüğü için gün güne her konu işgal ediliyor Hadi kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 11 Şubat 2019; 0:54:40 >

• https://mobile.twitter.com/manunitedzone_/status/1094680419507810307

• 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.