Şimdi Ara

Chat Block hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jangan da spam yazan bi gold sitesi charını engelliyorum yazıları görmüyorum.ama oyundan çıkıp tekrar girince o adamın yazıları görünüyo.yardım edin lütfen.server olympus.spam yazan charın adı uwsefgrv.acaba chat block a karşı yeni bi yöntem mi geliştirdiler.

• quote:

Orjinalden alıntı: acrobbat

Jangan da spam yazan bi gold sitesi charını engelliyorum yazıları görmüyorum.ama oyundan çıkıp tekrar girince o adamın yazıları görünüyo.yardım edin lütfen.server olympus.spam yazan charın adı uwsefgrv.acaba chat block a karşı yeni bi yöntem mi geliştirdiler.

Oyuna Start Gelmedende Chat Block falan yazıyor sol tarafta bendede çıkıyor hadi hayırlısın benim de server persie inşallah char hacklenmez internetlerde az para harcamadım (Avrupa uptadesini yeni yüklemiştim bi baktım legend 2çıkmış alala

• bende birni blockladığmda dc yiyorum
  • abicim oyundayken u ya basın orda sekmelerde block war o sekimenin altında bi sekme daha war all die orda sağda üsteki tuşa basın blocklayacağınız kişinin ismini yazın sussun
  • bende her oyuna girişimde oyunun sesini kapatmak zorunda kalıyorum neden böyle ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeVaXxX

abicim oyundayken u ya basın orda sekmelerde block war o sekimenin altında bi sekme daha war all die orda sağda üsteki tuşa basın blocklayacağınız kişinin ismini yazın sussun

onları yapıyorum adamın yazıları block oluyo ama çıkıp girdikten sonra adamın block u kalmış oluyo.tekrar block lamak zorunda kalıyorum.
  • o ooo onu bilemicem ama block disco fixed dio sroda
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.