Şimdi Ara

charter silinmesi hakkinda??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> charter silinmesi hakkinda??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2095 Mesaj
    ya ben oyunu birakali 10 dan fazla oluyo 1 yil dolunca charter siliniyo falan dediler bugun 1 ay icin aktive edip acc ti charterler duruyomu bakicam acaba bilgisi olan warmi o kadar emek werdik zamaninda yalan olmasin bu charterler

|
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Durumunu tam olarak bilmiyorum ama şöyle bir bilgi verebilirim. 6 ay önce sanırım hesap bilgilerimi değiştirirken okumuştum:

Hesabını dondurdugunda karakterlerin silinmiyor doğal olarak fakat eğer 6 ay o şekilde kalırsa siliniyor diye biliyorum. yani 5 ay dondurup 1 ay tekrar acıp bir 5 ay daha dondurabilirsin ve karakterlerin silinmez ama 6 ay dolunca siliniyor ki senin 1 sene olmus bu arada hiç etkinleştirmediysen silinmiştir.

6 ay içerisinde bu konuda bir değişiklik yapmadılarsa durum bu. Umarım dediğin gibi 6 aylık süreyi 1 yıl yapmışlardır.
    |
    |
    |
    |
    hmm yanliz ben en son odememi 30/05/2006 da yapmisim bu duurmda ne oluyo merak ediyorum packler inmedi hala arada 2 pack cikmis 500mb lik pack dl si yapiyorum su anda
    |
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Yarbay
    2095 Mesaj
    da herne olursa olsun ayiptir bu kadarda para goz olunmaski kac sene oyna emek wer sonra bisi olsun atiyorum 6 ay bilgisayar alamadin bilgisalarin bozuldu paranda yok odemede yaapmadin oyuna gir charterin yok o kadar sene emek bosuna gitsin bende bliz boyle seyler yapiyosa oynamamak lazim 1 aylilk odeme yaptim mesela bugun pisman odlum simdi bunu duyunca
    |
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    Karekter sen sılmedıkce yada ıllegal bırsey olmadıkca sılınmez sonucta sen ona oyun parası verıyorsun ıstersen charı ac acc tu kapat 10 yıl sonra ac sılınmez sonucta senle bliz. sozlesmesı var merak etme bırsey olmaz
    |
    |
    Bakın burda yanlış olan bi şey var.O yanlışta karakterlere sahip olmadığımız gerçeğini bilmemiz Blizz karakterleri bize satmıyor sadece o karakterle oynamamıza izin veriyor.Bi anlamda kiralıyoruz.Bu yüzden adam ne yapsa haklı durumda.Boşuna oyun başlarken 3 sayfalık metine accept ettitmiyor
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.