Şimdi Ara

Charım soyuldu.. =(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar nedenini yine bilmedigim bir şekilde charım soyuldu virüs prg. kullandım son zamanlarda pw degiştim loader kullanmayı bıraktım 1 haftadır fakat charım soyuldu yine önceki charımda nedenini bilmedigim bir şekilde soyuldu anlamıyorum nasıl yapıyorlar.. ya icinizde hic soyulmayan birileri vardır mutlaka sizin yaptıgınz aldıgınız önlemler falan nedir yardımcı olun

• ben hiç hacklenmedm sadece arkadas kurbanı oldum.Senden baska biri biliyor muydu? sifreni
  • 10 yıllık 2 arkadasım var kardesim gibi onlar biliyor onlardanda zarar gelmez. benim serverımda oynamıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HellSinG_AlucarD

arkadaslar nedenini yine bilmedigim bir şekilde charım soyuldu virüs prg. kullandım son zamanlarda pw degiştim loader kullanmayı bıraktım 1 haftadır fakat charım soyuldu yine önceki charımda nedenini bilmedigim bir şekilde soyuldu anlamıyorum nasıl yapıyorlar.. ya icinizde hic soyulmayan birileri vardır mutlaka sizin yaptıgınz aldıgınız önlemler falan nedir yardımcı olun

sana dedim gitme gurbet ellerine
  • Benim bilgisayarım da Sro-tbot-isrobot harici birşey bulamazsınız hiç de soyulmadım ve çok eski bir oyuncuyum, tamamen sizin bu kullandığınız No dc-Loader vb. programlardan veya dost bildiklerinizden olan şeyler.

Ivır zıvır program kullanmadıktan sonra hiçbişey olmaz.
  • Bu aralar hergün bir kac global güruyorum soyuldum diye hata uniondan da hergun 1 i cıkıp soyuldum dıyor bir gariplik var bu aralar hatta 1 tane topic acılmıştı bu soygun olayları ile ilgili..
  • loader dan oldu sanırsam bu aralar herkesin charı gidiyo anatolia senin gitmedigine göre sen loader kullanmıyorsan bence loaderdan oluyor..
  • karnen kötüyse annen soymuştur :D (geçmiş olsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __MaSaKi__ -- 13 Haziran 2008; 11:50:30 >
  • biz karne dönemlerini geçtik.. ayrıca saol
    quote:

Orjinalden alıntı: __MaSaKi__

karnen kötüyse annen soymuştur :D (geçmiş olsun)
  • Bende eski bir oyuncuyum ve hiç hacklenmedim.Loader felanda kullanıyorum ama güvenli sitelerden indirp taratıyorum.Sana en büyük tavsiyem şifreni kimseye vermeyeceksin bu işin en büyük nedeni şifreyi bir kaç kişinin bilmesidir.Belki arkadaşın soymamıştır ama senin çara girerken sorumsuz davranmış olabilir vs.Birde şunuda söyleyeyim soyulan kişilerin çoğu virüsten dolayı deil arkdaşlarından dolayı soyuluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HellSinG_AlucarD

loader dan oldu sanırsam bu aralar herkesin charı gidiyo anatolia senin gitmedigine göre sen loader kullanmıyorsan bence loaderdan oluyor..

Benim kullandığım loader çok eski direkt linkden (0x33) almıştım zamanında ve 1 yıldır belki çalışıyor. Aynı sürümünü başka yerlerde (kafe) lerde görüyodum virüstotale atıyordum şüpheli dosyaları saydırıyordu veya virüs var diyordu bendekine temiz diyordu, hala onu kullanırım.
  • Bende loader kullanıyorum ama hiçbir zaman bir karakterim soyulmadı.Ben 0x33'den ilk çıktığı zamanlar smyide almıştım loaderıda sonra smyi bırakıp t-bot aldım şuan hiçbir sorunum yok.Hiçbir zamanda soyulmadım vs...
  • Loader Ve Rev6 dan dolayı charlar hacklenio .. Siz oyundayken Rev6 yı actıgınız anda Sizin Id niz rev6 da gözüküo he bide Rev 6 acıkkan oyuna girersen o zmn o chardan bi daha hayır beklemicen
  • quote:

Orjinalden alıntı: KlepSo

Loader Ve Rev6 dan dolayı charlar hacklenio .. Siz oyundayken Rev6 yı actıgınız anda Sizin Id niz rev6 da gözüküo he bide Rev 6 acıkkan oyuna girersen o zmn o chardan bi daha hayır beklemicen

Ne alakası var çok saçma dediklerin böyle bişi olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ancalimë

quote:

Orjinalden alıntı: KlepSo

Loader Ve Rev6 dan dolayı charlar hacklenio .. Siz oyundayken Rev6 yı actıgınız anda Sizin Id niz rev6 da gözüküo he bide Rev 6 acıkkan oyuna girersen o zmn o chardan bi daha hayır beklemicen

Ne alakası var çok saçma dediklerin böyle bişi olmaz.

sen girmeye devam et o zmn o kdr.
  • söyle bi olayki sanırım soyan 12- galiba 32 karakteri var 32 lik yüzügümü almıs buna güldüm sadece bide 16m para almıs 72+5 staff 8dg setler duruyo üstümdeki itemlar elixirler fln
  • ne olursa olsun ben hep ekran klavyesi kullanırım. sana da tavsiye ediyorum. bu kadar yılllık kullanıcıyım hiç bi sorun gelmedi başıma. (inş. gelmez)
  • ekran klavyesi nedir duydum ama bilmiyorum
  •  Charım soyuldu.. =(

işte bu

Charım soyuldu.. =(

• Arkadaşım loader , bot bunlardan başka kullandıgın bişey oldumu sro için ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.