Şimdi Ara

character alıcam nelere dikkat etmeliyim bilen birileri varsa lütfen yardımcı olsun ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese günaydın uzun süre önce knigh online ı bırakmıştım tekrar başlıycağım bi charaterde buldum almak için ama ben bırakalı çok şey değişmiş işi sağlam yapmak istiyorum para boşa gitmesin diye.

öncelikle alıcağım charda bronze premium var mail adresi ve 3 soruda mevcutmuş premium dan dolayı mail adresini ve şifreyi değiştirdikten sonra sorun yaşarmıyım bunu bilmek istiyorum teşekkürler...

• bilen biri yokmu :(
  • g1 üyeliği olup olmadığına dikkat et ve mutlaka g1 üyesi ol.
    charı alınca hemen premium al. sen premium alınca ticket atsa bile en son alınan premium bilgisi olmadığından bilgileri değiştirmiyolar.
    char alım satım işini mutlaka yüzyüze yap.
    charı alacağın kişinin insan olduğundan emin ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zagah

g1 üyeliği olup olmadığına dikkat et ve mutlaka g1 üyesi ol.
    charı alınca hemen premium al. sen premium alınca ticket atsa bile en son alınan premium bilgisi olmadığından bilgileri değiştirmiyolar.
    char alım satım işini mutlaka yüzyüze yap.
    charı alacağın kişinin insan olduğundan emin ol.

g1 üyeligi olmasın aldıgında charı alınca alan kişi olsun g1 ialsın
    alınmış olarak alırsan genelde wermiolar almadım flan diolar 2-3 gün sonra cat char soyuluor.
  • saolun beyler ama charda premium var:( nasıl premium alıcam sorun orda bende knight cash almayı düşündüm en azından kredi kartı değişsin diye premium alınmıyor bildiğim kadarıyla pre si var adamın:(
    ayrıca 3 tane soru dediğinbe göre g1 üyesi zaten adam:(
  • ksn kodu ile aldınmı preyi sorun çıkmaz kredi kartından almaya kalkarsan olmaz der. g1 üyesiyse mutlaka şifreyi al we degiştir degişiorsa tabi. yoksa g1 kodu die başka bişi werir ertesi gün charın soyulur.
  • AKARADA 70 LWL PİREST SATİLİR PM Sultanabdulmecid 250 milyon itemlii sultan olmasinibilenlere özel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARACHNE

saolun beyler ama charda premium var:( nasıl premium alıcam sorun orda bende knight cash almayı düşündüm en azından kredi kartı değişsin diye premium alınmıyor bildiğim kadarıyla pre si var adamın:(
    ayrıca 3 tane soru dediğinbe göre g1 üyesi zaten adam:(

3 gizli sorunun g1 ile alakası yok. g1 e kayıt olup herhangi bi account açacaksın. ondan sonra aldığın chardan g1 yönlendirme kodu alıp g1e kayıtlı olduğun accounta kaydedeceksin charını.

cash hiçbir işe yaramaz çünkü senden sadece pre bilgilerini istiyo. artık pre bitene kadar beklersin zaman sorunun yoksa. ama mutlaka pre al charına yoksa ticketla geri alabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.