Şimdi Ara

Cevap: *** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kathrein ufs-913 tamamen yenilendi.
    (Cihaza extra neutrino yazılımı akabinde tekrar orijinal yazılım yüklendi)
    En son ve güncel oscam sürümleri adapte edildi.
    Turksat dsmart tüm tp ler aktif ve stabil calisir haldedir.
    Tp ler ayıklandı ve güncellendi.
    Kanal listesi ufs-913-916 uyumludur.
    vs.vs..

Kathrein 916 ayrıca hazır haldedir.En son beta yazılımı değiştirildi.

UYARI:Bazı frekanslarda dvb-s,sr gibi değerlerin aktif olması için frekans üzerinde elle tekrar girin.
    Burda yazılımdan kaynaklanan bir bug vakası.Boyle bir durumda kathrein kronik sorunu aynı frekans çift kaydedilmektedir.

Senin cihazda neutrino yazılım :)

• Hocam ben sana boşuna bu işin "Doktoru" demiyorum

Ayrıca tekrar hem şahsım adına hem de doğru bilgileri ve diğer tüm destekleri verdiğin için sana teşekkür ediyorum+

++

>913 de son zamanlar da aptal işler oluyordu,o cihazı da ben değil salon da hanım kullanıyordu arada başka tuşlara v.s basarak değişik yerlere giriyordu
    sonra cihaz kilitlendi diye bana geliyordu! bir süre sonra da cihaz da özellikle stand-by a geçtik den sonra açılamıyordu,daha doğrusu ses geliyor-resim yokdu
    arka anahtar dan off ve on yapınca düzeliyordu,10970 frekansı ise hiç indiremiyordu! başka saçmalıklarda yaptı v.s neyse düzeldiğine çok sevindim

>916 için bence güzel bir değerlendirme yap,zira gördüğün gibi menü v.s çok farklı yaw,913 den ciddi farklı ben hala cihaz da sinyal/kalite göstergeleri ile
    küçük pencereden kanalı izleme v.s v.s hiç bir şeyi bulamadım gitmişti yeni alacaklar için Kati yi bilmediklerinden dolayı bunlar garip gelmez onlara
    ve bu cihaz böyle derler zaten resim kalitesi de mükemmel olduğu için takılmazlar hiç bir şeye ama bana 913 den sonra ciddi farklı geldi

son olarak senin cihaz "Neutrino" yazılım derken neyi anlattın acaba??

>>biliyorsun cihaz org. SW 1.0 geldi ve sen bunu sanırım görmedin,çünkü ben önce kendi uyarısı ile net den SW 2.0 yapmıştım sonra da sanırım senin en son verdiğin
    SW 2.1 yapmıştım ama 1.0 ile 2.0 ları beğenmiştim,2.1 da biraz farklı geldi bana daha olmadı tekrar 2.0 yaparım

Saygılar

CAN++

• quote:

Orijinalden alıntı: albani

Hocam ben sana boşuna bu işin "Doktoru" demiyorum

Ayrıca tekrar hem şahsım adına hem de doğru bilgileri ve diğer tüm destekleri verdiğin için sana teşekkür ediyorum+

++

>913 de son zamanlar da aptal işler oluyordu,o cihazı da ben değil salon da hanım kullanıyordu arada başka tuşlara v.s basarak değişik yerlere giriyordu
    sonra cihaz kilitlendi diye bana geliyordu! bir süre sonra da cihaz da özellikle stand-by a geçtik den sonra açılamıyordu,daha doğrusu ses geliyor-resim yokdu
    arka anahtar dan off ve on yapınca düzeliyordu,10970 frekansı ise hiç indiremiyordu! başka saçmalıklarda yaptı v.s neyse düzeldiğine çok sevindim

>916 için bence güzel bir değerlendirme yap,zira gördüğün gibi menü v.s çok farklı yaw,913 den ciddi farklı ben hala cihaz da sinyal/kalite göstergeleri ile
    küçük pencereden kanalı izleme v.s v.s hiç bir şeyi bulamadım gitmişti yeni alacaklar için Kati yi bilmediklerinden dolayı bunlar garip gelmez onlara
    ve bu cihaz böyle derler zaten resim kalitesi de mükemmel olduğu için takılmazlar hiç bir şeye ama bana 913 den sonra ciddi farklı geldi

son olarak senin cihaz "Neutrino" yazılım derken neyi anlattın acaba??

>>biliyorsun cihaz org. SW 1.0 geldi ve sen bunu sanırım görmedin,çünkü ben önce kendi uyarısı ile net den SW 2.0 yapmıştım sonra da sanırım senin en son verdiğin
    SW 2.1 yapmıştım ama 1.0 ile 2.0 ları beğenmiştim,2.1 da biraz farklı geldi bana daha olmadı tekrar 2.0 yaparım

Saygılar

CAN++

checkthebottomout
     Cevap:  *** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı *** Cevap:  *** Kathrein Ve Technisat Hd Receivers Paylaşım Alanı ***

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.