Şimdi Ara

Cevap: Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::3 YAŞINDAYIZ:::...!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • reıs akü de düşündüm ama agırlıgı ve kabalıgı bahane bırde patlar fılan tehlıkesını dusundum yanasmadım daha aldııgm adaptor ve sıstemı kurup deneyemedım yogunum 1 haftadır hesabını yapıyorum sıstemın heralde bana bı 140 tl daha gırecek gıbı :) basın 2000 watt 1000 rms oldugunu dusunerekten 2 vı bı adaptoru alıcam gıbı yanlız aldıgım elektronık dukkanda smps adaptor yoktu olsa dırek onlardan alacaktım bırde sunu dusunuyorum benım topladıgım pc de power supy 1100 wat 90 amper sokup onu mu taksaydım
    ordada su konu var pc bılesenlerı bıraz yuksek pc yı komple 5 bın tlye mall ettım ekran kartı vs yuksek enerjı gerektırdıgı ıcın

aklıma su takılıyor sahıbınden de smps 30 40 amper smps adaptor alsam elımdekı trafolu regulelı adaptorle kabloları duzgun bı sekılde bırlestırsem uyarmı ? sıkıntı cıkarırmı yada 1 cı adaptor trafolu oldugundan tekrar aynı mekanızma mı almam gerek ılk aldıgım 45 amper 2 cıyıde 30 amper fılan alıp bırbırıne baglayıp 45+30 ; 75 amper guce yukseltebılırmıyım.. ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.