Şimdi Ara

Çerçevesiz telefonlara doğru: Nubia Z11 incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefon neden kasıyor hissiyatı yaratıyor bende.

• http://mtkrom.blogcu.com/

ust bosluklari cerceveden saymamak da yeni bir moda galiba.
  • one plus 3 almaya giderken sans eseri gordugum bu telefon ozellikle iphone 4 ten sonra elime aldıgımda beni oldukca heyecanlandıran bir telefon oldu.6gb + 64gb hafıza secenekli cihazı 1500 TL gibi bir fiyattan aldım... ürün kesinlikle F/P urunu sidet ile tavsiye ederim

• Çerçevesiz telefonlara doğru: Nubia Z11 incelemesiÇerçevesiz telefonlara doğru: Nubia Z11 incelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lg g2 olamaz tırt diyen neye göre diyo bunu ? ve bu yorumu beğenen 13 kişi neden beğeniyo öğrenmek istiyorum neden lg g2 olamaz ve nesi tırt
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Sanırım LG G2 nin ekran kasa oranından dolayı böyle demiş. Sonuçta 3 yılı aşkın bir süre önce çıkmış olmasına rağmen gerçekten de iyi bir orana sahip.
    Beğenen kişilerin çoğu tahminen G2 kullanıcılarıdır o yüzden beğenmişlerdir. Tabii ki kıyaslanacak telefonlar değiller. Her konuda G2 bu telefonun gerisinde kalır, ezilir. Ben de de G2 var memnunum güzel telefon ama atla eşeği de karşılaştırmanın anlamı yok. Dönemine göre iyi olsada bu telefonun yanında esamesi okunmaz.

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    katılıyorum özellikle şarjda yarattığı devrim çok iyiydi
  • Şu markanın adını görünce Nokia sanan bir tek ben değilimdir umarım :D

• Arkadaşlar facebook'da ZTE Nubia Z11 Türkiye grubu kurduk Kullananlar ve merak edenleri gruba bekleriz
    https://www.facebook.com/groups/1836182003325166/
    Çerçevesiz telefonlara doğru: Nubia Z11 incelemesiÇerçevesiz telefonlara doğru: Nubia Z11 incelemesiÇerçevesiz telefonlara doğru: Nubia Z11 incelemesi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.