Şimdi Ara

CERATO KLÜBÜ (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.579
Cevap
37
Favori
398.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CERATO KLÜBÜ
  • devam

CERATO KLÜBÜ
  • trden bir cerato

CERATO KLÜBÜ
  • yaw arkadaslarım kianın resmi sitesine girin ed için yazılan habere bakın türkiyeye gelmicekmiş.gelmesini isterdim ama....
  • Ben makyajsız Cerato alıcam. Hiçbir bayide kalmamış özellikle Çorlu'da. Acaba Kore'den getirtmemiz mümkün mü? Fiyatı artar mı?
  • benim yukarda verdigim telefonlari aradinizmi?
  • hangi telefonları kasarcik?
  • mudur1 icin verdigim telefonlar.
  • Tekrar verir misin
  • bu sayfanin ust tarafinda var.
  • değerli dizel cerato cular yakıt durumlarınızı bildirirseniz sevinirim(araçlarınızın km lerini de bildirirseniz iyi olur)...
  • Tamam aldım telefonları.
  • 32000 kmyi gectim. yazin istanbul sehir icinde 7 lt civari.asagi yukari cikabiliyor. kisin 8ltyi bulabiliyor. uzun yolda ekonomik surus yapmazsaniz 6 lt civarinda yakarsiniz.120-160 km lerde. ekonomik suruste 5lt ve dahada altina dusebilirsiniz.90 km hizlar seviyesinde. saygilar.
  • 2007 fiyatları ile ilgili bilginiz olursa lütfen paylasın arkadaslar
  • kasimin ilk haftasinda cnr oto showda ogrenebiliriz diye dusunuyorum. su anda oyle bir bilgi yok.olsa kulagimiza gelir. saygilar
  • arkadaşlar,daha önce bahsetmiştim.Sayın kasarcik in tanıdığı olan satış sorumlusu (ismi bende) adapazarı ndan telefon ettim.2007 ceratolar yeni yıl ile birlikte gelecekmiş.fiyatıda 39-40000 ytl olacakmış, dediğiniz gibi 1.6
    motor.daha iyi donanım.sanırım eksiklerinide kapatmışlardır.
    bende bu arada ben gidene kadar alan olmazsa yeni ayda bir cerato sahibi olacağım inşallah.herkese saygılar
  • mudur bey sifirmi alacaksiniz. bu arada nikiniz neden mudur? ogretmenmisiniz? yeni ceratolarin fiyatlarinida yaklasik ogrenmis olduk.tesekkur ederim
  • 1.6 litre 117 hp vgt turbo motor şimdiki 1.5 litre 102 hp turbo motorla aynı tüketim değerlerini elde edecek sanıyorum , teknoloji gelişyor Kia'da en modern motorları modellerine koyuyor ve dediğiniz gibi esp gibi oyuncaklarla eksik kalan kısımlarıda kapayacak lakin tasarım olarak bizim araçlar daha agresif duruyor ama yinede fuarda 3 boyutlusunu görmek lazım ...
  • www.kia-ceed.com adresinde cok detayli, resimli bilgiler bulabilirsiniz. mutlaka bakin begeneceksiniz.saygilar
  • açıkçası 2. el araçlara nedense pek güvenemiyorum.tanıdık olmadıktan sonra pek 2. el alamam.3-5 daha uygun fiat ama o riski göze alamıyorum.sattığım aracı 2. el aldığımda çok temiz hasarsız demişlerdi ancak kazalı olduğu ve bir iki yerinde ciddi masrafa yol açtığı için bana satanın kulaklarını bayağı çınlatmıştım.bunu kendisine söylediğimde allah allah bizim çocuklar kaza yaptıda benim mi haberim olmadı acaba diyerek temize çıktı aklınca.
    velhasıl 2. ele bakışım şimdilik böyle. nikime gelince forumdaki kullanıcıları
    özel olduğunu düşündüğüm konularla sıkmayalım isterseniz.ama merakıda gidermek lazım. buralarda bana öyle hitab eder tanıdıklarım.öğretmen değilim maalesef.herkese saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimnenasıl -- 3 Ekim 2006; 0:52:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.