Şimdi Ara

Cepteteb ve enpara cikartmali miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. İs bankasi maximum kullaniyorum. Hem bankamatikten hem de kredi kartindan aidat kesmesinden biktim usandim yemin ediyorum. Garanti bonus'tan da sıkıldım. Kampanya yok bir sey yok.

Nakit para tasimayan birisiyim.

Bir tane enpara cikartayim. Aidatsiz hava ucretsiz. Onu kullanayim.

Bir adet de cepteteb kredi karti cikartayim. Kampanyalari falan guzel kredi karti olarak da onu kullanayim diyorum.

Memnun musunuz cepteteb ve enpara'dan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cepteteb de sadece hesabım var kredi kartı vermediler ama memnunum uygulaması felan güzel kullanışlı. enpara da da işlemler ücretsiz ancak pek kampanyası yok. aç istersen dursun ücret yok birşey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinide kullanıyorum ATM sıkıntısı kalmıyor herşey ücretsiz zaten. Diğer bankalarla isim olmuyor. Cepteteb kk çıkartma biraz sorun ama puanın iyiyse sıkıntı olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş bankasında da aidatsız maximum kart mevcut, iki de fatura talimatına hesap işletimde yok.
  • EnPara Card çok işe yarıyor

Ben bir sefere mahsus tüm faturaları kaydettim.

Hesap IBAN nosunu telefona kaydettim..

Maaş alınca 500 TL havale ediyorum

-Elektrik-Su-Ttnet (internet)-Cep telefonu faturaları ödüyorum sıra beklemeden

Kredi kartına gelince puan durumunuza bakmak gerek 1200 ve yukarısı ise bonus veya Maximum özellikleri olan kart edinin kampanya indirim promosyon derken kart kendi ücretini (100-150 TL) çıkartacak emin olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 19 Mart 2017; 21:42:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.