Şimdi Ara

Bitti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
11
Favori
19.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam enpara bitti dedim bu kartı aldım yeni kampanya yaptılar, zamanlama güzel cepteteb :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Enparadan iyi olmuş. Çünkü enparada ayın enparalısına veriyordu. Evet ayın enparalısı olmak zor değildi ama bankaya git atmden para çek geri yatır vs uğraşıyordum. İyi oldu iyi :)

Enpara haziran gibi kredi kartını çıkarmayı düşünüyor detaylar henüz belli değil sanırım cepteteb ile bir rekabet olacak gibi görünüyor
  • Yıllık limit 100 lira olabilirdi.
  • Bakalım ne kadar dayanabilecekler en para gibi nefesi tez kesilmez inş neyse ozamana dek kullanalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • totalde 75 tl mi yoksa her platform için ayrı ayrı 75 tl mi kazanabiliyoruz ?
  • atıyorum 20 TL ye bi maç satın aldım 10 lira mı ödeyeceğim?
  • steam yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

atıyorum 20 TL ye bi maç satın aldım 10 lira mı ödeyeceğim?

Evet...

• Acaba sadece Cepteteb Kredi kartı harcamaları mı yoksa Cepteteb hesap kartı ödemelerini de iade ediyor mu?
  • yokky Y kullanıcısına yanıt
    Aylık maximum 15 lira , yıllık maximum 75 lira

yani neyi alırsanız alın o ay sadece 15 lira iade alıyorsunuz..
  • Başvuramıyorum ki, bilgilerde tutarsızlık var diyor. Uzun süredir banka kartım vardı ama neye tutarsız diyor anlamadım.
  • 75 çok çok çok az, sadece 5 ay eder. Kampanya boyunca her ay 15 TL olmalıydı, kampanya ne kadar sürerse sürsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam i de dahil edip çoluk çocukla uğraşmak istememişler.

yalnız 75 limit olmamış. yıllık 75 para mı

• Digitürk playdan sezonluk abonelik aldığımızda örneğin 229.00 tl bunu 9 taksite bölüyor şimdi biz 9 taksitli satın alma işlemini gerçekşeştirirsek eğer o zaman iade nasıl olacak peki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel kampanya ama üst limit çok düşük olmuş. ceptetebinde bu kötülüğü var yıllık limit koyuyor. daha önceki markafoni ve yemeksepeti kampanyasındada vardı. çok abartıp full kullanırsanız bi ay indirimli alacakken indirimsiz bir alışveriş yapabilirsiniz. 3 ay vodafone netflix kampanyasından sonra 5 ayda ceptetebden indirimli kullanırız artık
  • Adamlarda sınırsız para yok herhalde böyle sınır koymasalar birkez yaparlar bi daha nefesleri kesilir :) örnek en para :)

• Bence limit yeterli. Adamlar akıllılık yapmış diğer türlü ticareti yapılıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Adamlarda sınırsız para yok herhalde böyle sınır koymasalar birkez yaparlar bi daha nefesleri kesilir :) örnek en para :)

enpara nın sıkıntısı katarlıların almış olması
    yunanlılar çok daha bonkör imiş :)
    cardfinans her yıl doğum günümde %10 indirim verirdi misal
    Bu yıl tırt :D
  • Yukarıda bir arkadaş sormuş ama cevap gelmediği için ben de sorayım.
    Taksitli işlemlerde iade nasıl olacak.
    Toplam tutar üzerinden bir kereye mahsus 15 TL'mi ?
    Her ay taksit tutarına göre yüzde elli mi ?
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Ödeme anı ise cevap Hayır.
    Toplam maliyet ise Evet

"CEPTETEB Kredi Kartı ile kampanya kapsamında yaptığın harcama dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı’na %50 indirim iadeni gerçekleştiririz."

20 TL ödeyecek ve 10TL iade alacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.