Şimdi Ara

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.225
Cevap
234
Favori
452.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana gün içinde bir cevap lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Orijinalden alıntı: elephone

KKB puanım çok yüksek olmasına ve diğer bankalardan da yüksek limitli kartlarım olmasına rağmen bu banka bana iki başvurumda da kart vermedi. İlk 50.000 üye kart ücreti ödemeyecek diye ilk 50.000'e sokmadılar.

Şimdi ilk 50.000 üye doldu ve kart ücretli oldu. Artık, kredi kartı başvurunuz vardı hala kart başvurunuz geçerli mi diye kendileri aramaya başladı.

limitiniz doludur

Yok üstadım limitim dolu değil çünkü 5 ay kadar önce Maximum kartın limitini düşürttüm bu sebeple limit uygundu. Zaten uygun olmasa kart ücretli olduktan sonra kart verelim diye aramazlar.

• Kbb puaniniz sadece düzenli ödeme aliskanliginiz baz alarak hesaplanmaz.

Toplam limit ile borçunuzun dengesi ( çok fazla borçlaniyorsaniz risk durumunda olursunuz kbb düşer).

Kredi çekmiyorsaniz kbb notunuz düşer (kredi çeken birinin çekmeyen birine nazaran kbb notudaha yüksektir.)

Başvurunuz reddedilmisse kbb notu düşer.

Benim izlenimimle yaptiklarim bunlardir ama kredi kayit bürosu sizler için notunuzun nasil yükselticwginize yonelik aylik 36 tl civarinda bir bedelle danismanlik hizmeti vermektedir.

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Saydığınız kartların hepsi üniversitelilere özel kartlar üniversiteli olan her öğrenci çıkartabilir.

CEPTETEB kredi kartı bir üniversite kartı değil.

Gelir ve SGK arar

SGK girişinizde hiç yoksa zaten kafadan eler.

Aynı zamanda KBB'deki Kredi notunuz ve ödemele alışkanlıklarınız(geçiktirme,kanuni takip gibi) üzücü durumlar olduysa

Bu şartlarda vermemeleri normaldir

Eğer çalışıyorsanız sgk li bir şekilde veya daha önce sgk girişiniz varsa diğer kartlarınız ödemelerini geçiktirdiyseniz veya takibe takıldıysanız vermezler.

BİRDE DİPÇE ATALIM

İLK 50 BİN DOLDU

KART ÜCRETİ 75 TL

YILLIK ÜYELİK BEDELİ 76 TL'dir

Üniversite öğrencisisiniz kredi kartınızın bir limitinin 5/1'i kadar kart ücret vermek ne kadar doğru?
    Veya Yıllık üyelik bedeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 10 Mayıs 2017; 0:0:33 >

• ÖNEMLİ ÖNEMLİ VE ÖNEMLİ

KURUCU ÜYE NİTELİĞİNDEKİ İLK 50 BİN DOLMUŞTUR.

CEPTETEB KART ÜCRETİ 75 TL

CEPTETEB YILLIK ÜYELİK BEDELİ 76 TL

BAŞVURANLAR BU ÜCRETLERİ BİLEREK BAŞVURSUNLAR.

• Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

Alırım bir 6S hemen satarım

Detaylar linkte...

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kartlari-cekilis-hakki-kazandiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

önceden bankalar kredi kartı vermek için yalvarırdı , günde 10 kez ararlardı, şimdi tam tersi

Ülkenin yarisi kara listede ve kanuni takipte olunca normal tabi vermemeleri

• Öbür başvuruma aylarca bakmadılar, zaman aşımına uğramış. Yeniden alalım dediler, kart ücreti muafiyeti bitti ya; bunu 2 günde değerlendirdiler, bu sabah onay mesajı geldi. Ben şimdi bunları ne yapayım?
  • Deniz kk vermiyor garanti de 0 limitli veriyor. Diyorlarki toplam 9bin limitinizvar. Aştığınız için veremiyoruz diyor.

Finans bak 1 yilda 9bin, teb 1 yilda 3bin, odea 1 yilda 2bin limit tanimladi. Madem 9bin, bu adamlar neden limit veriyorlar ve duzenli arttiriyirlar.

• Artık aylık gelirinizin 4 katı kadar toplam kart limitiniz olabiliyor. Önceden sanırım bu 5 kattı. Eldeki kartlarınızın limitini düşürmeniz gerekiyor olabilir.
  • arkadaşlar bu aralar kredi kartlarım dan internet üzerinden dolandırıcılar musallat oldu , daha önce birer ay arayla 20-30 tl tutarında de paralar çekildi ,allahtan birisi internet alış verişine kapalı oldugu için işlem onaylanmadı, diğerinde ise fark ettik ve itirazda bulunduk.

şimdi cepteteb kredi kartım var ve onda da otomatik ödeme talimatlarım olduğu için bu dolandırıcılıklar internet üzerinden sanal olarak yapıldığı için şimdi kartımı hem internet hemde telefon bankacılığı ile alış verişe kapatırsam vermiş olduğum otomatik ödemelerde sıkıntı olur mu?

daha öncesinde müşteri hizmetlerine bu soruyu sorduğumda "evet olur "olarak aldığım yanıt şimdi "hayır olmaz,güncelleme geldi"şeklinde oldu..bu yüzden sizlere sormak istedim.
    teşekkürler...
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Bende de cepteteb kk var ve telefonla alisveris ve internet alisverislerine kapali. Otomatik fatura odemelerinizi etkilemez. Ancak egitim kurumlarina verilen odemeleri engeller, o tarz bir odemeniz yoksa sorun olmaz. İnternetten alisveris yapacaginiz zaman int subesine girip int alisverisini acar, alisverisinizi yapar, sonra tekrar kapatirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb usd hesabı açtım ve oraya 500 dolar para attım.. Tl de günlük faiz işliyor ama dolar aynen duruyor. Neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: USHAKA

Öbür başvuruma aylarca bakmadılar, zaman aşımına uğramış. Yeniden alalım dediler, kart ücreti muafiyeti bitti ya; bunu 2 günde değerlendirdiler, bu sabah onay mesajı geldi. Ben şimdi bunları ne yapayım?

Benzeri bana da oldu. Limitimde müsaitti kart almayı engel durumumda yokda KKB puanımda oldukça yüksekti buna rağmen vermediler. Kart ücretli oldu artık verelim diyorlar.

Ayrıca sadece TL hesabı açsak bile TL hesabında duran paraya biz istemesek bile günlük faiz işletip koyuyorlarmış. Bu bana göre bir işlem olmadığı için kart ücreti almıyor deseler de artık açtırmayı düşünmüyorum.
  • quote:

quote:

Öbür başvuruma aylarca bakmadılar, zaman aşımına uğramış. Yeniden alalım dediler, kart ücreti muafiyeti bitti ya; bunu 2 günde değerlendirdiler, bu sabah onay mesajı geldi. Ben şimdi bunları ne yapayım?

Benzeri bana da oldu. Limitimde müsaitti kart almayı engel durumumda yokda KKB puanımda oldukça yüksekti buna rağmen vermediler. Kart ücretli oldu artık verelim diyorlar.

Ayrıca sadece TL hesabı açsak bile TL hesabında duran paraya biz istemesek bile günlük faiz işletip koyuyorlarmış. Bu bana göre bir işlem olmadığı için kart ücreti almıyor deseler de artık açtırmayı düşünmüyorum.

Faizi açıp kapatabilirsin.

Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Alt limit olabilir
    Veya faiz işleti aktif etmemişsinizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 13 Mayıs 2017; 20:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitech

quote:

quote:

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: digitech

quote:

quote:

KK avantajlarının yarısı yok banka kartında malesef. O yüzden benim de yıllık üyelik bedelini geri ödettirip ödettiremeyeceğimden kafamda soru işaretleri var...

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Cepteteb usd hesabı açtım ve oraya 500 dolar para attım.. Tl de günlük faiz işliyor ama dolar aynen duruyor. Neden olabilir?

Parayi mesai saatlerinde yatirdiginizda o gunden itibaren faiz isler. Yoksa bi sonraki masai gununden itibaren baslar. Cuma gunu gibi son mesai gununde mesai saatleri icinde yatirdiysaniz pazartesi 3 gunluk faiz yatar. Benim doviz hesaplarima faiz isliyordu. Miktar sizinkinden daha azdi.
  • Benim yaklaşık 3 yıl önce başvurup açtırdığım Cepteteb hesabım vardı, ancak o zaman kredi notum düşük olduğu için kredi kartı vermemişlerdi. Yıllar önceki bir kredi kartı borcum yüzünden yasal takibe girdiğim için yaklaşık 4-5 yıldır bu kredi notu düşüklüğünden kurtulamamıştım.

Geçen hafta Findeks'ten notuma bakayım dedim, bir baktım yükselmiş. Ben de yıllardır kredi kartsızlık çektiğim için hemen araştırmadan Cepteteb kredi kartına başvurdum ve iki dakika içinde onaylanıp basım aşamasına geçti.

Az önce kredi kartımı teslim aldım ve bana imzalatılan masraflar dökümüne baktığımda şok oldum. Gözüme çarpan ve muhtemel ödeyeceğim tutarlar şöyle:

- Kart ücreti: 75 TL
    - Yıllık Üyelik ücreti: 76 TL
    - Gecikme Bildirim Ücreti: 3 TL
    - Karttan Havale / Eft ücreti: %3 (Cepteteb hesabında ücretsizdi, bu kısmı anlamadım)
    - Geçmiş dönem ekstre ücreti: 2,9 TL
    - Fatura ödemesi: %1 + 1 TL

Bunlar bir çok bankanın normal bankacılık hizmetinde bile uygulamadığı hizmetler bildiğim kadarıyla. Anlayacağınız çok pişmanım bu kartı çıkarttığım için. Şimdi iptal ettirmek istiyorum, kart ücreti ve yıllık üyelik ücreti ödemeden iptal ettirebilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.