Şimdi Ara

[+1 ay] Cepteteb kitapyurdu.com %50 indirim (28 mayıs-31 ekim) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
37
Favori
50.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 3 tane cepteteb kart var. Bu kartlar ile 50 TL lik hediye kartı alsam 3 tane birleşiyor mu daha sonra kitapyurdun da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birleşir.
  • Arkadaşlar benim kargom gelmiş şu an şubede bekliyor, Kitapyurdu tarafından iptal edilmiş o yüzden bana teslimatı yapılamıyor geri gönderilecek, kitapyurdunu aradım mesai saatleri dışındayız diye sesli kayıt aldım, ben de şimdi mail attım onlara ama amacım bugün çözmek bayram girmeden kargomu almak istiyorum. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? (Daha önce defalarca alışveriş yaptım siteden ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum)

• Platin üyelere günde 1 kargo ücretsiz mi acaba?

platin hesap sahipleri bilgi verebilir mi?

• k35 K kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece hergun ilk 25₺ lik kargo ücretsiz.

• Kartın internet alışverişine açılması ne kadar sürüyor? Açık yazıp gönderdik işleme alındı dedi ama.
  • Dün sahilde yürüyorum, korsan kitapçı gördüm. Gittim baktım kitaplara, neyse Elon Musk’ın kitabını sordum bu ne kadar diye. 15 tl dedi. Ki·tapyurdunu açtım baktım orijinali 25 tl. CEPTETEB ile 12.5 tl :)

Bu kampanya sayesinde korsanından daha ucuza alınmış oluyor orijinal kitaplar. Ayrıca 15 tl lik kitabın baskı kalitesi iğrençti.

• Yeni hesap açımında veya aylık bir ücret kesimi oluyor mu bide ben hesap kartı açmak istiyorum kredi kartı olmaması için bankaya belirtmem mi gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hmozdogan

Yeni hesap açımında veya aylık bir ücret kesimi oluyor mu bide ben hesap kartı açmak istiyorum kredi kartı olmaması için bankaya belirtmem mi gerekiyor
    Hesap açımı için benden herhangi bir ücret talep edilmedi. Bildiğim kadarıyla bundan sonra da bir ücret talep edilmeyecek.

Kredi kartı olmasın diye belirtmeye gerek yok, "hesap açma başvurusu"na tıklayıp başvuruda bulunmak yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazabilio -- 19 Haziran 2018; 0:24:47 >
  • Teşekkür ederim hocam

• Kart için başvuru yaptım,9 gün sonrasına verdiler. E yuh.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz.

hatasını alıp duruyorum. Mesajları okudum; mesaj atıp internet işlemlerine açtırdım kartı, sonrasında müşteri hizmetlerini arayıp açtırmak istedim, yetkili zaten açık, dedi. Ardından zaten var olan kart şifremi (önceki kitapyurdu kampanyası dolayısıyla kullanmıştım kartı ve atm'yi) müşteri hizmetlerini arayarak tekrar belirledim, internet bankacılığı şifrem de var, oraya da rahatlıkla giriyorum, alışverişi yaparken 3D Secure de işaretliyorum ancak nafile, aynı hatayı alıp duruyorum.

Başka bir önerisi olan, bu sorunu çözen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumb Truck

Kart için başvuru yaptım,9 gün sonrasına verdiler. E yuh.
    bankadan anında hesap açıp, müşteri hizmetlerinden ceptetebe çevireceksin

yarım saatlik iş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eastblood1996

Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz.

hatasını alıp duruyorum. Mesajları okudum; mesaj atıp internet işlemlerine açtırdım kartı, sonrasında müşteri hizmetlerini arayıp açtırmak istedim, yetkili zaten açık, dedi. Ardından zaten var olan kart şifremi (önceki kitapyurdu kampanyası dolayısıyla kullanmıştım kartı ve atm'yi) müşteri hizmetlerini arayarak tekrar belirledim, internet bankacılığı şifrem de var, oraya da rahatlıkla giriyorum, alışverişi yaparken 3D Secure de işaretliyorum ancak nafile, aynı hatayı alıp duruyorum.

Bu sorunu bende 1 haftadır çözemedim. Bir türlü sipariş veremiyorum arkadaşlarımın kartları oldu kardeşimin olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eastblood1996

Kart bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen tekrar deneyiniz.

hesabınızı direkt cepteteb'den mi açmıştınız yoksa teb'den mi geçtiniz? problemin nereden kaynaklanmış olabileceğine dair aklıma bundan başka bir şey gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazabilio -- 20 Haziran 2018; 22:19:1 >

• eastblood1996 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşadım.
    Karta şifre belirlemeniz gerekiyor.
    Ben öyle çözdüm.
    Web sitesinden bankamatikten veya müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.
    Bankamatikte doğm tarihini doğrulamadı bir türlü olmadı, müşteri hizmetleri yoğun, düşürmesi zor.
    İnternet üzerinden 2 dk sürmüyor.
    Kartlarım kısmından karta şifre oluştur mu neydi menünün adı, oradan halledin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bankadan anında hesap açıp, müşteri hizmetlerinden ceptetebe çevireceksin

yarım saatlik iş

Alıntıları Göster
    Benim 20 günü geçti hala ses seda yok hocam. Herhangi bir TEB şubesine gidip normal vadesiz hesap açıp onu daha sonra telefonla cepteteb hesabına çevirebiliyor muyuz? Bu vadesiz hesaptan Daha sonra hesap işletim ücreti isteme gibi bir durum söz konusu olur mu acaba?
  • Nømad kullanıcısına yanıt
    yazabilio Y kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajımda yazdığım gibi şifremi daha önceden zaten belirlemiş, kartı da bankamatik üzerinde bile kullanmıştım. Yine mesajda yazdığım gibi şifremi tekrardan müşteri hizmetlerine bağlanıp tekrar belirlemiştim. Bu mesajınızdan sonra internet şubesinden tekrar şifre belirledim, yine olmadı :(

@yazabilio

Direkt Cepteteb'den açmıştım.
  • Avantajix de yokmuydu kitapyurdu

Baktım bulamadim

• Ben uygulamayı indirip kaydoldum sonrası gün arayıp 2 gün sonraya müsait olup olmadığımı sordular 2 gün sonra da (bugun) arayıp yarım saatte geliyoruz musaitseniz dediler geldi sözleşme yaptı gitti bi sıkıntı çıkmadı halloldu hemen

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.