Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.694
Cevap
329
Favori
653.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskiden tivitten yazdığım gibi kültürlü bir hanımefendi tarafından aranır, sorunum itinayla çözülürdü.
    Şimdi arıyoruz, boktan telefon operatörleri gibi işlemi robota söyleyin diyorlar.
    Yazık, çok iyiydi bok ettiler.
  • SORUN - 1: Kredi Kartı Aidatı
    Çözüm - 1: Arkadaşlar bundan önce kapattığım bir kredi kartım vardı. Kapattıktan sonra e-Devlet üzerinden THH başvurusu yaptım ve 15 gün sonra hesabıma yatırdılar parayı. Ardından madem geri alabiliyormuşum bununla uğraşırım en azından kampanyalarını kullanırım diye yeni kart açtım. İlk ekstrede yine aidat aldılar ve tekrar başvuru yaptım yine 15. günün sonunda aidatımı geri alabildim. Bundan sonra alabileceğimin garantisi yok ama 3-5 ayda 2 defa aidatımı geri aldım 2 farklı kart üzerinden. Bilginiz olsun. Harcama sözünüze de bonus olarak dönebiliyor zaten. O da bilginiz olsun.
  • Arkadaşlar uçak bileti için avans mil hakkında bilgisi olan var mı?Araştırıp anladığım mesela 1000 TL lik bileti 1000 avans mille alıp 1000 TL lik harcama sözü veriyorum.Ve Bu harcama sözünü 1 senede yerine getirmem gerekiyor şeklinde anladım.Yarın mh yi arayacağım ama bilen aydınlatırsa sevinirim
  • Yıllık kart ücreti diye görünen ücret mi bu ?

Bir de geçen bir defa aldım puan olarak şimdi alamazsın diyip vermediler. Yine de başvursam işe yarar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdığın metni de paylaş bari hocam biz de deneyelim şansımızı

• quote:

Orijinalden alıntı: ckr2424

Yıllık kart ücreti diye görünen ücret mi bu ?

Bir de geçen bir defa aldım puan olarak şimdi alamazsın diyip vermediler. Yine de başvursam işe yarar mı ?
    Evet. İşe yarar muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

Yazdığın metni de paylaş bari hocam biz de deneyelim şansımızı
    Yazdığım metinde çok olağan bir şey yok.
    Giriş, gelişme, sonuç.

Tüm bilgileri eksiksiz doldurdum,
    Metin alanına ise,
    Başvuruya söz konusu olan bankanın, kullandığım ürününden xx tarihinde kesilen xx fatura numaralı ekstresindeki aylık aidatın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

diye yazdım.
  • Hocam az önce tüketi hakem heyetine gittim sordum alamazsın dediler. Örnek de gösterdiler. 2014 yılından bu yana yasal dediler. İstersen başvurabilirsin ama alamazsın hatta banka karşı dava açabilir dediler. Kafam karıştı açıkçası

• Cepteteb kredi kartını aylar önce teslim aldım ama aidat olduğunu ögrenince aktif etmeden bekliyorum.. Aidatı kurtaracak bir kampanya var mı mevcutta ? Bayramda bir imkan olur en kötü diye umuyorum
  • Buyrun bu 2 karar da iadeyle sonuçlandı. Ekstreyi atamıyorum şuan ama aldım yani :) Hatta sms ile de bilgilendiriyorlardı.

CEPTETEB [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altmisbirbucuk -- 22 Mayıs 2019; 16:55:55 >
  • Doğrudur hocam sizi yalanlama değil çabam :)

Daha önce teble konuşup almış olmam motive ediyor ancak thh’dekilerin söylemleri aklımı çeliyor :) kafalar karışık yani :)

• ckr2424 C kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum ama uğraşmamak için de söylemiş olabilirler öyle. Nedenini kestiremem tam ama orada gördünüz mü bilmiyorum almış mıyım ekrana ama Akbank başvurum da var sadece reddedildi. Konu kapandı. Dönüp neden dava açsınlar, öyle bir sebep yok ortada. Sadece aracı kurum ile geri aldırmaya çalışıyoruz. Redderlerse yapacak şey: 0
  • 2014 yılından sonra yasalaştı, bu dedikleri doğru bazı hakem heyetleri haksız şart olarak değerlendirmeye devam ediyor kabul kararı veriyor. bazı bankalar kabul kararının iptali için tüketici mahkemesine gitmiyor. Artık sizin bahtınıza. Ama hukuki olarak kart ücreti yasal. Artış miktarı konusunda kısmı haklılık olabiliyor. Hesap işletim ücreti ise yasal değil. zaten alan banka da yok.
  • Babalar gününe özel 60 TL’ye varan Bonus!

11-16 Haziran tarihleri arasında internet üzerinden tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri her giyim, ayakkabı, aksesuar ve elektronik alışverişinize 15 TL, toplamda 60 TL Bonus hediye!

Nasıl katılırım?

CEPTETEB Mobil Uygulaması “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Bonus yükleme ve geri alım tarihleri:

Kampanyadan kazanılan Bonus 19 Haziran 2019’da yüklenecek olup 29 Haziran 2019’da kullanılmayan Bonuslar geri alınacaktır.

Diğer detaylar:

Kampanya sadece 11.06.2019 - 16.06.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 60 TL Bonus kazanabilecektir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların yalnızca ilki dahil edilecektir.

Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Sade Kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

TEB’in kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanyaya Bonus sanal kartlar ve MoTo (Mail order, Telephone order) dahildir.

Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/babalar-gunu-kampanyasi/?

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    ucak bileti gibi bir özelliği yok bildiğim kadarıyla cebteteb kartın ,

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    Evet yokmus teb platinum kartima istinaden o sekilde kampanya mesaji gelmis

• kart ücretiyle ilgili mail geldi. bu ücreti iade alabilmenin yolu var mıdır , yoksa elveda diyeceğim cepteteb'e

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

kart ücretiyle ilgili mail geldi. bu ücreti iade alabilmenin yolu var mıdır , yoksa elveda diyeceğim cepteteb'e
    Teb aidatın yarısını iade ediyor.Karta 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz tamamını iade ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Teb aidatın yarısını iade ediyor.Karta 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz tamamını iade ediyor

Alıntıları Göster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.