Şimdi Ara

CEPTETEB [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: man utd Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.695
Cevap
329
Favori
653.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu transfer edebiliyorsak varsa isteyen kendisine konuyu bırakabilirim arkadaşlar. İlgilenemediğimi fark ettim.
  • Pek bir avantajı yok ama zaten harcama yapacak olan varsa iş görebilir.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/banka-karti-egitim-kampanyasi/

Banka Kartlarından Eğitime Destek Kampanyası

Banka Kartlarından eğitime destek kampanyası, tam 30 TL’ye varan indirim!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce OKUL yazıp 4616'ya SMS gönderilmelidir.

Nasıl kazanırım?

Kampanyaya katıldıktan sonra banka kartı ile 28 Ağustos – 20 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde 125 TL ve üzeri eğitim, giyim, kitap ve kırtasiye sektörlerinden yapılacak her 125 TL ye 10, max 30 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

Kampanyaya sadece eğitim, okul, giyim, kitap ve kırtasiye harcamaları dahildir.
    Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir.
    İndirimler 24 Eylül 2019 tarihinde yansıyacaktır.
    Kampanya katılım SMS'leri, KDV ve ÖİV dahil Vodafone ve Turk Telekom için için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL'dir.
    CEPTETEB Banka Kartları kampanyaya dahildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.teb.com.tr/sizin-icin/egitime-destek-kampanyasi/

NASIL KATILIRIM?

Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan KAYIT yazıp 4616’ya SMS gönderiniz.

Kampanya Detayları:

26 Ağustos - 25 Eylül tarihleri arasında Bonus üye işyerlerinde market, giyim, eğitim, kırtasiye alışverişlerinde 125TL ve üzeri ilk işleme 10TL, üçüncü işleme 20 TL, beşinci işleme 30 TL toplam 60 TL bonus verilecektir.
    Kampanyaya CEPTETEB üzerinden katılmak için, uygulama içinde HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
    Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan bonus 28 Eylül - 7 Ekim tarihleri arasında kullanılabilir.
    7 Ekim’den sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
    Kampanyaya sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
    Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
    Market sektöründe yapılan harcamalarda sadece tek ödemeli işlemler kampanyaya dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

• gerek yok hocam, çünkü zaten uzun süredir ceptetebte bir cacık yok. sıradan bir karta dönüştü iyice
  • Cepteteb kart aidatlarını ne zaman alıyor? Ona göre iptal edeceğim, 105 lira gibi bir ücret çekecek.
  • teb bonus kartım vardı kapattırdım. Yakında cepteteb kapanıp kartları teb bonus kartlara dönüştürüp eski aidatsız üyelerden de aidat almazlar diye düşünüyorum.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Kartin son kullanma tarihinde ay neyse o ay alinir

• https://www.teb.com.tr/sizin-icin/gittigidiyor-50-tl-bonus/

Gittigidiyor’da 50 TL’ye varan Bonus!

16-30 Eylül 2019 tarihleri arasında GittiGidiyor’da tek seferde yapacağınız, taksitli veya tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerinizde 25 TL bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kazanma fırsatı!

Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için harcamadan önce GITTIGIDIYOR yazıp 4616'ya SMS gönderebilir veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
    Nasıl Kazanırım?

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-30 Ekim 2019 tarihleri arasında, Bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde geri alınacaktır.
    Diğer detaylar:

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 50 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
    İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
    Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
    Kampanya; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerinde yapılan işlemlerde geçerli değildir.
    Kampanya katılım SMS'lerinin Banka sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
    Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
    Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turkcell için 0,85 TL, diğer operatörler için 0,65 TL'dir.
    Sade Kartlar, banka kartları ve Ticari kartlar dışındaki tüm kartlar kampanyaya dahildir.
    Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, aslında başka bir soru soracaktım ama nasıl yapacağımı bilemediğim için bu konuyu cevaplamaya basmak zorunda kaldım. Kusura bakmayın.

Sorum şu : ceptetebin 3x150 tl internet alışverişine 50 tl indirim kampanyasından 50 tl indirim bugün kartlara yatması gerekiyordu. Bana yatmamış. Yatan var mı?
  • Yatmadı bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E ticaret kampanyasının iadesi yatan var mi

• Cepteteb'den memnunum. Teb bonus kartları iptal edilsin, iptal edilenler cepteteb kartlarına dönüştürülsün.
  • turem T kullanıcısına yanıt
    Henüz yatmamış.

• Arkadaşlar bu cepteteb puanlarını hangi web sitelerinde kullanabiliyoruz?
  • RAY_J kullanıcısına yanıt
    3x150 kampanyasına katıldıysan indirim yansıyacak puan değil,

Soruna gelecek olursak bonus posu olan birçok noktada

• RAY_J kullanıcısına yanıt
    Cepteteb puan = Bonus

• Yeni cepteteb kartı istedim siyah geldi dikey tasarım numaralar kabartmalı değil normal yapılmış bonus logosu yine arkada. En azından yemek kartından çıkmış oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e ticaret kampanyasından iadesi yatan var mı arkadaşlar ? bende kampanyadan faydalandınız yazıyordu ancak bir kaç saattir komple gitmiş durumda kampanya
  • Arkadaşlar umarım doğru yere yazıyorum.

Şuan aidatsız Teb Sade kartım var. Önceden cepteteb kredi kartı kullanıyordum. Fiziksel Pos cihazlarında bonus üye iş yerlerinde taksit oluyordu fakat internet üzerinde bonus taksitlerinden yararlanamıyordum.

Cepteteb kredi kartında aynı sıkıntı devam ediyor mu ?

Teb bonus ile cepteteb kredi kartı arasında kaldım. Hangisi daha avantajlıdır ? Özellikle taksitlerden tam anlamıyla yararlanmak istiyorum.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.