Şimdi Ara

CepFinans: Döviz, Altın, Forex ve Kripto Piyasaları Takip Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RSS Interactive bünyesinde geliştirdiğimiz CepFinans uygulamasını, "cebinize iyi gelecek" sloganı ile ilk uygulamamızı yayına aldık.

Uygulamanın Web Sitesi: cepfinans.com

Uygulama içerisinde döviz kurları, altın fiyatları, parite, emita ve kripto paraları canlı olarak takip edebilirsiniz. Tüm finansal enstrümanların grafiklerini inceleyebilir, uzmanların yaptığı analizleri görebilir, ekonomi haberlerini takip edebilir ve kullanıcı yorumlarıyla etkileşime girebilirsiniz.

İlaveten ekonomik takvim, döviz - altın - kripto çevirici, portfolyö ve enstrüman takip özelliklerini kullanarak yatırımlarınıza destek olabilirsiniz.

Uygulama henüz çok yeni, doğal olarak gözümüzden kaçan hatalar ve eksiklikleri olabiir, zaten bu başlığı bunun için açtık, sizden gelen bildirimleri önemsiyoruz. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu olruz.

CepFinans - Google Play İndir

CepFinans - Apple Store İndir

• uygulamayı indirdim, inceledim gerçekten nefis uygulama, hızlı ve reklamsız daha ne olsun diyorum.
  • Bende az önce indirdim baya baya inceledim süper olmuş emeğinize sağlık. Yanlız birde borsa eklemesi de yaparsanız seviniriz.
  • Uygulama cidden süper olmuş. Bir girdim saatlerce çıkamadım içerisinden. Artık bende indirdim cep finansı başarılarının da devamını dilerim..
  • Uygulamaların web sürümünün olması daha popüler olmasını sağlayacaktır, app çok güzel ancak masabaşı çalışanlar web sürümüne daha çok ihtiyaç duyuyor, bir uygulamaya alışmak kolay olmuyor, diğer uygulamanız paratic piyasa gibi hem web hem mobil sürümünün olması şart, ancak bu uygulama paratic piyasadan daha iyi ancak dediğim gibi web sürümü olmaması büyük eksiklik..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.