Şimdi Ara

Cep Telefonu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, iPhone 5, G2, Windows Phone dan sonra tekrar bir android ile yola devam etmeye karar verdim. Öncelik verdiğim şeyler, batarya yada batarya kullanımı kamera umurumda değil telefon kasmasın ısınmasın. 1000-1500 gibi bir fiyat aralığım var fakat, miui lenova gibi firmalar tercih etmiyorum. Kesinlikle iyi telefonları olduğunu biliyorum fakat tercih meselesi. Zenfone 2 baktım 4 gb ram vs. fakat atom dan dolayı kararsız kaldım, sony xperia x baktım batarya kafamı karıştırdı. Xperia x in 1619 lira fakat 50 lira da world puan verdiği için alınabilir durumda hb de.

• galaxy c7 bakılabilir ama güvenilir sağlam ve kullanışlı bir telefon için xperia x tercih edilebilir güncelleme sıkıntısı da yaşatmaz size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

galaxy c7 bakılabilir ama güvenilir sağlam ve kullanışlı bir telefon için xperia x tercih edilebilir güncelleme sıkıntısı da yaşatmaz size.

Xperia m5 nasıldır güncelleme almasa da çok önemli değil romlarla hallederim şarj ve kasmasın
  • M5 kesinlikle uzak durulması gereken bir model. Senden çok serviste zaman geçirmesi muhtemel cihazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenfone 2 yerine biraz daha üstüne çıkıp zenfone 3 almanı tavsiye ederim zenfone 2 işlemciden dolayı çok kaybediyor
  • M5 elersek xa lar ve x kalıyor xa lar hakkında ne düşünüyorsunuz
  • xa ve xa ultra telefonlarda sinyalizasyon sorunu, hattı görmeme gibi problemler var sony de üst segmentin altında telefonları tavsiye etmiyorum xperia x, x compact ikisinden birini seç x compact kalın çerçeveli beğenmeyebilirsin.
  • Mate8 (32gb).
  • Samsung c7 de karar verdim gibi bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.