Şimdi Ara

Cep telefonu tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Motorola Atrix 4G almayı düşünüyorum. Atrix kullanıcılarına bazı sorularım var.
    1. İcs güncellemesi gelmeyecekmiş. İcs olmazsa ne gibi dezavantajları olur.
    2. Telefon çok ısınıyormuş bu doğrumu.
    3. İnternet sayfalarındaki herşeyi açarmı. Mesela 720p dizi izleyebilirmiyim yada Darkorbiti açarmı(Telden Darkorbit oynayacak değilim sadece merak ettim)
    Bana 700Tl altı başka telefon önerebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: memomin28

Arkadaşlar ben Motorola Atrix 4G almayı düşünüyorum. Atrix kullanıcılarına bazı sorularım var.
    1. İcs güncellemesi gelmeyecekmiş. İcs olmazsa ne gibi dezavantajları olur.
    2. Telefon çok ısınıyormuş bu doğrumu.
    3. İnternet sayfalarındaki herşeyi açarmı. Mesela 720p dizi izleyebilirmiyim yada Darkorbiti açarmı(Telden Darkorbit oynayacak değilim sadece merak ettim)
    Bana 700Tl altı başka telefon önerebilirmisiniz

Atrix kullanan çok kişi var forumda konuyu gidip Motorola bölümüne açın bence.
  • 1. hiçbir dezavantajı yok. motorolanın arayüzünü beğenmezsen güzel arayüzler var. indir kullan. go launcher en popüleri.
    2. telefon çok ısınmıyor. haddi kadar ısınıyor :) o da zarar etmez.
    3. internet sayfalarında herşeyi açarsın. youtube'dan 720p videoları çok rahat izliyorum. donma sorunu yok. + ddizi.com var. dizileri ordan takip ediyorum. ordaki tüm dizileri de açıyor ama internet sitesi üstünden 720p kasma yapıyor gibi. youtube sitesinden izlerken de hafif kasma oluyo. fakat youtube apk indirip ordan izlersen 1080p bile kasmıyo.

700 tl altı çift çekirdek işlemcili 1 gb ram'e sahip bi telefon bulamazsın.

Atrix al pişman olmassın.

Başka sormak istediğin soru olursa çekinme, cevaplamaktan üşenmem :)

İyi forumlar
  • atrix al pişman olmasıın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.