Şimdi Ara

cep saat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
11.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet yaw bu kandırmacalara yuh diyırum artık yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOBOCUKCUK

evet yaw bu kandırmacalara yuh diyırum artık yaw

Herşey açık seçik belirtiliyor: 5 kontörünüz peşin düşecek. Bana uymuyor ama uzun konuşanlar kullansın dilerlerse. Bence asıl kandırmaca Turkcell'in 30 Eylül'den sonra akibeti belirsiz kampanyasını (%75 indirim) çok kalıcı çok büyük bir olaymış gibi bir sürü reklamla duyurmaya kalkması. Bence Turkcell'in kalıcı yeni ve cazip tarifeler yapması gerek (Not: CepSaat kalıcı bir tarife, kampanya değil!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfiz -- 2 Ağustos 2006; 16:46:16 >
  • her yere gereksiz mesajlar yazarak insanların aklını karıştıyorsun.
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: kullanici adi

her yere gereksiz mesajlar yazarak insanların aklını karıştıyorsun.
    quote:

evet bobocukcuk post kasmayı kes artık asıl sana ban
  • beyler şu kendi aramızdaki çekişmeleri bırakalım artık

benm gorusum bu konuda ortak bir mutabakata varıp,bu konu hakkında kafasında soru işareti olan arkadaşlarımıza tatmin edici çözümler üretelim derim.!
  • peki arkadaşlar buna nasıl abone olunuyor bilen warmı şuan cepöğrenciyim buna geçmek istiyorum.malum cepöğrencide yetmiyorda
  • Yukarıda arkadaşlar söylemiş ama ben bida söyleyim. Cep saate geçmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz yada 2Ytl verip cep shoplardanda geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini ararsanız 5-6 kontöre geçersiniz
  • valla arkadaşlarr bazıların hiç akıllı konuşmuyrsnz benimm sevgilim asker biz 2 hat kullanıyoruz hem cep ögrenci hem cep saat 2 side çok iii bence uzun konuşanlar için cep saati tavsiye ederimmm iyiki varsın telsimm
  • ya kardeşim madem kullanmıosun nie bu kadar yorum yapıosunki boşuna çenenizi yoruosunuz bırakında tarifei kullananlar yorum yapsın!!hem telsim sizede zorla alıp kullandırtmıo ya çıkarmış bi tarife isteyenler kullansın işte!! bırakında kazık olup olmadıını kullananlar görsün!!bence süper bi tarife tabi kullanmaı bilenler için 10 dk konuşanlar için deill!!! puhahah:D:D bu arada sewgilin varsa al benden tavsie hihihi!!
  • Valla ne diyeyim size ozaman şöyle bir açıklama yapayım Benim Tarifemde cep saat yer mevki güzel olunca çekim alanı güzel olunca hiç kesintisiz kullanabiliyorum.

Ve öyle birşeyki bazen 3 4 saat konuştuğumuz rahat oluyor bence bana göre birebir güzel bir tarife.
  • valla sana katılıorum benmde 3 4 saat konuştuğum oluo!!ve bu tarifeden çooookkk memnunuuum!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ewşen

valla sana katılıorum benmde 3 4 saat konuştuğum oluo!!ve bu tarifeden çooookkk memnunuuum!!!

bende 3-4 konuşuyordum ama bu kesintileri bilerekmi yap..anlamadım..bu kadar hatlarda kesinti olmazki yav..normalde 3.saatde..15 kontür ğidecene bu mutlaka 25.30 buluyor....valla kont.dayandıramıyorumm
  • İliğimi kuruttun Vodafone. Çok acil bir durum oldu. Ortalama 30 saniyelik konuşmalar yapmam gerekti 2 Günde 100 kontör uçtu. İlla iki hat mı taşıyalım. Bu durumu düzeltmeleri gerek. En azından birnci dakika 2 kontör devamında 4 kontör gibi bir şey. Şimdi mail atacam Vodafone a onlar da teşekkür edip bildiklerini okumaya devam edecekler.

Bu şekilde .ah geçersin Tcell i Vodafone.
  • hocam siz daha faturalı hatta geçip dakika bazlı olmayan bir tarife seçmediğiniz sürece fatura gelmesin derken kontur yetiştirememeye devam edeceksiniz..unutmayın operatörler baba parayı konturlulerden kazanıyor....çünkü faturalı her zaman daha cazip .herkesin vergi diye korktuğu 12 taksitte alınan şey zaten kontur fiyatının içindede var..3 operatör içinde geçerli
  • arkadaşlar cep saattin 60.dk konuşma süresinden sonra düşen kontür miktarı 6-mı oldu ?
  • evet saati 6 kontör oldu. Diğer operatörleri de dakikası 4 kontör.

sevimcican öyle diyorsunda yeri geliyor 30-40 dk konuşuyorum. Faturalısı yokki cep saat in, cep öğrencinin. Hepten göçerim vallahi faturalı ya geçersem.
  • kısa konuşanlar için kötü ama ceparan ile uyumluysa ve karşıdaki sizi sürekli bu şekilde arıyorsa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.