Şimdi Ara

...::: Cep kask (Cep telefonu sigortası) Hakkında Herşey :::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Binlerce lira verdiğimiz telefonların gasp, kırılma, sıvı temasi vb gibi bir cok nedenlerle kullanılmaz hale gelmesi durumunda garanti dısı kalıp bizi zarara uğratan bu kazalara karsı telefonlarımızın sigortalanması konusunda bir baslığın eksik oldugunu gordum. Arama yaptığımda sadece eski ve yetersiz bilgilerle karsılastım.

Günümüzde sigorta kapsamı, yararları, eksik yönleri, fiyatları hakkında bilgi alış verişi yapacağimiz bir başlığı açmak istedim.

Örnek olarak : Şeker sigortanın sigortasını inceleyelim.

Cepkask Şeker Sigorta A.Ş. güvencesi altında olup kapsamında yer alan teminatlar;

-- Çarma-Düşme-Kırılma

-- Hırsızlık, Gasp, Kapkaç

-- Sıvı teması

-- Yüksek Voltaj

-- Yangın, yıldırım, infilak

-- Doğal Afetler (Deprem hariç)

Şeklinde durumları kapsıyor ve 20 lira civarında yıllık ücreti var. Bu ve bunun gibi sigortaların nasıl işlediği, yaptıranların tecrubelerini paylasması ve yeni telefon alacaklara yol göstermesi acısından bu konuyu gündemimize alalım.

• Cep sigorta yaptıranlar sigortaya hiç gerek duymadı anlasılan pek sakin kaldı burası.

Soyle sorayım yakında yeni telefon alıyorum ve sigorta yaptırmayı dusunuyorum. Avantajları bahsetikleri kadar varmı birde size sormak istemiştim. Nedir durum ?
  • evet arkadaşlar bu sigortalatma konusunda biraz bilgi verirseniz ve nerelerde nasıl yapılıyo bi artısı var mı...sonra tutupta bi olay olduğunda ilgileniyolar mı?...bu konuda tecrubesi olan bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kar7al -- 1 Kasım 2009; 18:54:44 >
  • up
  • Bir çok forumda okudum.Sigorta yaptırıp pişman olanların sayısı çok fazla.Benimde aklıma pek yatmadı gibi .Bu işin oturması sanırım biraz daha zaman alıcak :)
  • TechnoPolice
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.