Şimdi Ara

Çentiksiz tasarıma sahip üç arka kameralı Sony Xperia XZ4 göründü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan Allahın çinli xiaomisi bile bu ülkede var koskoca dünya markası sony yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihayet Sony!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben beğeniyorum genel olarak bozulmuyor sağlam telefonlar ve tasarımı benim hoşuma gidiyor çentik işini ben sevmedim

• Sonunda doğru düzgün bir telefon yapacaklar. Valla Sony kullanmayan sony'nin ne olduğunu anlamaz. Z2 çıktığından beri geçen kışa kadar kullandım. Sonra güzel tasarımlı telefon yapmadıkları için XZ1 aldım. Pil performansı ve genel performansı muhteşem. Bu telefon çıksın bu şekilde bunu alırım. Ama yine XZ2 veya XZ3 dizaynı ile aynı bir telefon çıkarırsa almam.

• Telefonun sağ tarafı çok karmaşık, ne buton varsa atmışlar. Lazer algılama tam belli olmadığı için flaş yamuk durmuş. Yıl 2019 olacak, çerçeveler 2016-2017 standartlarında 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 28 Kasım 2018; 15:2:17 >
  • Sony titremiş ve kendine dönmüş. Güzel telefon olmuş.

• Sony telefon piyasasına hakim olmak istiyorsa tasarıma önem vermeki bu gidişle işi zor

• Çok şık görünüyor.

• Sony den adam olmaz xz2 xz2 premium xz3 çıktıda noldu?

• Parmak okumayı tekrar yana almışlar güzel gelişme

• Sony candır

Z3 kullanıyorum o kadar memnunki onun dönemi ve üst yıldaki telefonlara göre özellikle arayüzün hızı ve güzelliği şarz vs on numara alırsam gene sony alcam

Hataları oldu mesela bi örnek; amiral modelini Yılda bi kere yapıp tam yapması gerekiyordu z'den beri birbirine benzer özellikte 6 ayda bir telefon çıkarttı hep bir iki eksiği oldu çok iyi modeller olsa da ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 28 Kasım 2018; 17:53:21 >
  • Sonysung Note XZ4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 28 Kasım 2018; 18:38:35 >
  • Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Cihaz zaten 21:9 hatta belki daha uzun.

• A. Burak A kullanıcısına yanıt
    Sony degil lenovo zaten.

• Sizin gibiler bitmez tasarım iyileşince de özenti diyorsunuz çentik koysa da iphsony Xz4 derdin

• cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapardım, Sony'ye kızgınım, başkalarına o canavar gibi IMX 378, IMX 362, IMX 363, IMX 586 kamera sensörlerini yaparken kendi telefonlarında inatla yüksek megapikselli, gece kumlama manyağı olan IMX 300 ve IMX 400 sensörlerini kullandığı için kızgınım, amiral gemilerine geçen yıla kadar optik görüntü sabitleyici bile koymadıkları için kızgınım, Sony Ericsson zamanında ve Z serisi zamanında dünyanın en üstün dizaynına sahipken bugün dizaynda bu kadar geride kaldığı için kızgınım, en iyisini yapabilecekleri halde başkaları için ürettiği parçalar ve telif haklarından gelen paraya fit olup telefonda bu şekilde rehavete kapıldığı için kızgınım, bu yüzden Samsony de derim, iSony de derim, Xiaosony de derim hatta Sonokia da derim!!! Hepsini hakediyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 29 Kasım 2018; 23:2:35 >
  • yine efsane bir cihazı alamıyoruz.
  • Tasarım güzel lakin yazılımdan zerre ümidim yok. Umarım XZ3 de yaptıkları gibi XZ4 de de panelleri LG'den almamışlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

2015 yılında çıkan z2 pro
    Lenovo'nun bir modeli bu. Menü tasarımından belli.
  • harika
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.