Şimdi Ara

Çene Kemiğim Çıktı galiba ya bi baksanıza

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu dışına açtım pek ciddiye alınmadım Bi iki hafta önce sandviç ısırırken küt etti sol tarafı çenemin ne zaman bişi ısırsam fln tak tuk ediyo sol çene kemiğim bi kaç kere ittirdim vurdum ama bişi değişmedi acıma yok ne bu şimdi geçer mi zamanla (ağrı olmadı şimdiye kadar, sakız çiğnerken her ısırışta kıtlıyo yani minimum o sertlikte şeylerde kıtlıyo ) 19 yaşındayım 20lik dişlerle alakası olabilir dendi ama dediğim gibi bişi yerken oldu ilk

• Birkaç gün sonra geçmezse doktora git burdan doktor bile sana çözüm bulamaz
  • Biz doktor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RandyOrton

Biz doktor muyuz ?

bilgisayar teknisyeni de değilsindir ama bilen için yardım etmek batmıyodur di mi?
  • Çıkacağını sanmıyom gardaş geçmezse gene doktora git danış film çekip bakar
  • Eğer herhangi bir sert bir yere çarpmadıysanız zaten kolay kolay birşey olmaz ama yemek yerken ani zorlanma nedeniyle oluşmuş olabilir fakat bunun için ortopedi uzmanıyla bir görüşürseniz sizin için makbule geçer ama en azından görünün hocam ha geçti he geçmedi bir görünün.. herrahgi bir problem çıkmasın.
  • birşey olmaz, bende senelerdir böyle, doktora da gitmiştim, yapacağın şey yemekte büyük lokma almayacaksın ağzına, yani çenen sonuna kadar açılmayacak ve zorlanmayacak, bir süre sonra geçiyor öyle ama tekrar zorladığında başlıyor kıtırdamaya, mühim birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Kılıç -- 15 Aralık 2011; 13:12:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Eğer herhangi bir sert bir yere çarpmadıysanız zaten kolay kolay birşey olmaz ama yemek yerken ani zorlanma nedeniyle oluşmuş olabilir fakat bunun için ortopedi uzmanıyla bir görüşürseniz sizin için makbule geçer ama en azından görünün hocam ha geçti he geçmedi bir görünün.. herrahgi bir problem çıkmasın.

peki gidicem bugün sorucam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.