Şimdi Ara

Çene Kemiğim Çıktı galiba ya bi baksanıza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Phanrisal (3 mesaj) comm (1 mesaj) Se_co (1 mesaj) Arcatera (1 mesaj) JimmyFly (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Çene Kemiğim Çıktı galiba ya bi baksanıza
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Konu dışına açtım pek ciddiye alınmadım Bi iki hafta önce sandviç ısırırken küt etti sol tarafı çenemin ne zaman bişi ısırsam fln tak tuk ediyo sol çene kemiğim bi kaç kere ittirdim vurdum ama bişi değişmedi acıma yok ne bu şimdi geçer mi zamanla (ağrı olmadı şimdiye kadar, sakız çiğnerken her ısırışta kıtlıyo yani minimum o sertlikte şeylerde kıtlıyo ) 19 yaşındayım 20lik dişlerle alakası olabilir dendi ama dediğim gibi bişi yerken oldu ilk

|
    |
    Birkaç gün sonra geçmezse doktora git burdan doktor bile sana çözüm bulamaz
    |
    |

• Teğmen
    163 Mesaj
    Biz doktor muyuz ?
    quote:

Orijinalden alıntı: RandyOrton

Biz doktor muyuz ?

bilgisayar teknisyeni de değilsindir ama bilen için yardım etmek batmıyodur di mi?
    |
    |
    Çıkacağını sanmıyom gardaş geçmezse gene doktora git danış film çekip bakar
    |
    |
    Eğer herhangi bir sert bir yere çarpmadıysanız zaten kolay kolay birşey olmaz ama yemek yerken ani zorlanma nedeniyle oluşmuş olabilir fakat bunun için ortopedi uzmanıyla bir görüşürseniz sizin için makbule geçer ama en azından görünün hocam ha geçti he geçmedi bir görünün.. herrahgi bir problem çıkmasın.
    Nokia E72 Cep telefonu,70 Ekran Arçelik Televizyon-Goldmaster HD1090 PVR(Twinbox) uydu alıcısı-YUMATU 37 Ekran TV-Taplin 19000CI Starlight uydu alıcısı
  • Yarbay
    4536 Mesaj
    birşey olmaz, bende senelerdir böyle, doktora da gitmiştim, yapacağın şey yemekte büyük lokma almayacaksın ağzına, yani çenen sonuna kadar açılmayacak ve zorlanmayacak, bir süre sonra geçiyor öyle ama tekrar zorladığında başlıyor kıtırdamaya, mühim birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Kılıç -- 15 Aralık 2011; 13:12:34 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Eğer herhangi bir sert bir yere çarpmadıysanız zaten kolay kolay birşey olmaz ama yemek yerken ani zorlanma nedeniyle oluşmuş olabilir fakat bunun için ortopedi uzmanıyla bir görüşürseniz sizin için makbule geçer ama en azından görünün hocam ha geçti he geçmedi bir görünün.. herrahgi bir problem çıkmasın.

peki gidicem bugün sorucam
    |
    |
1
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.