Şimdi Ara

Çektiğim videolar yan çıkıyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
38.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: enkayi

ben de aynı sorunu yaşadım.
    http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-Flip-and-Rotate.htm
    bu programla videoları döndürmek mümkün.

aradığım bu tarz cevaplar .. teşekkür ederim !
  • TAKİP
  • Videoları yan çıkan arkadaşlar bir sürü garip programlarla uğraşmayın windows movie maker da videoyu çevirme seçeneği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zm_caglar

quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Orijinalden alıntı: zm_caglar

bu konu hakkında çok muzdaripim ve hiç bir tatmın edici cevap alamadım .. ayrıca ilgili arkadaşların sadece program ismi yazarak bizleri tatmin ettiğini sanmaları üzücü.
    ben iphone 4s kullanıyorum ve sık sık video çekiyor bunları usb ye kayıt edip evimde izliyorum . ama yan dönmüş videolarımı çevirecek sağlıklı bir program ismi ne biliyorum nede kullanıyorum . programın ismini yazan arkadaşlarımın bu işi nasıl yapacağıma dair bir fikir vermelerini rica ediyorum . ben daha önce hiç filim düzenleme programı kullanmadım . arkadaşların söylediği programları kullanırken zorluk çekiyorum .

ilgili arkadaşlara tekrar ilgilerinden dolayı teşekkür ederim .

Quick time player ile izleyin.
    Bunu anlamak bu kadar zor mu?

yahu kardeşim bilmiyorsan yazma bişey. anlamıyor musun ? niye quictime player a mahkum olayım.. belki anneme babama yollayacağım videoyu izlesinler diye.. nereden bilsinler quicktime player nedir, nerden bulunur, kurulur.. çift tıklayıp açmayı biliyorlar sadece, videoyu düzgün hale getirecek birşeyler lazım.. quicktime ile açıldığında düzgün olduğunu biliyor herkes.

süper bir cevap !

Teşekkür ederim !

• Bende öyle bir sorun yok arkadaşlar merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkayi

ben de aynı sorunu yaşadım.
    http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-Flip-and-Rotate.htm
    bu programla videoları döndürmek mümkün.

denedim çalışıyor.

samsung telefonda çekilmiş bir mp4 uzantılı videoyu 270mb den 203mb a düşürdü

• Arkadaşlar DiviX Converteri yükleyin hem yön hemde format değişikliğini yapın
  • enkayi E kullanıcısına yanıt
    10 üzeri 10 çözüm üreten cevap ve program... 5 yıl sonra tekrar teşekkürler...
  • Bende de aynı problem var media player classic+klite codec kullanıyorum. VLC düzgün açıyor fakat MPC yan gösteriyor. Format Factory denilen bana göre bu güne kadar üretilmiş en iyi free programla hiç kurcalamadan mp4 ayarlarını default yaparak birebir dönüştürdüm hem videom düzeldi hemde 52 mb video 9.2 mb oldu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.