Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (5524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55225523552455255526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RePLa__42

quote:

Orijinalden alıntı: blueyed

SANALPAZAR 10 TL'LİK HESABI OLAN ARKADAŞLARLA, KARŞILIKLI ALIŞVERİŞ YAPILIR.

NOT: KARŞILIKLI ALIŞVERİŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR PM GÖNDERSİN LÜTFEN, KONUYLA ALAKASI OLMAYAN SORULARA CEVAP VERECEK ZAMANIM YOK MAALESEF.

HERKESE İYİ ALIŞVERİŞLER.

sanalpazar 10 tl mi dağıtıo hocam gene

yok hocam.. satıcı ürünü göndermedi, ben de siparişi iptal ettim. siparişte kullandığım 10 lirayı geri yüklediler hesabıma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

Sonuçta burda satılan çekler için kimsenin taş atıpta kolu yorulmuyor ama herkes bir emek veriyor.
    Burayı kimse ticarethane olarak kullanmıyor genelleme yapmasanız daha sağlıklı olurdu.

Emekmi? :))) üstad kimse kızıp alınmasın ama burada yapılan emek değil düpedüz kul hakkı, olmayan kişiler olmayan mailler olmayan telefonlar üzerine hesaplar aç burada sat gelir elde et, ondan sonra emekten haktan hukuktan bahset, kendimi ayırarak yazmadım bunu bende dahilim bu yazdıklarıma,

hocam tartışma yaratmak istemem ama katılmadığım yerler var bu dediklerinize fikirlerinizi belirtirseniz dayanaklarıyla çok sevinirim ortada bir şüphe varsa çözülmesi herkesin yararınadır herşeyden önce Allaha hesap veriyoruz vericez sonra devlet gelir ve vergi vermeden mal alıp satmak hukuken yasak ama küçük paralar döndüğünden devlet bunu önemsemez önemserse ona göre de hal takınılır uzlaşma sağlanır vergi vermediği için kendini rahatsız hisseden varsa kazandığı paranın bir kısmını hayır işine ayırabilir kendi bileceği iş devlet konusunda düşüncem bu şekilde allah konusuna gelirsek kul hakkı noktasında ben şahsen birkaç gündür yaptıklarımdan dolayı rahatım ve şüphem yok o konuda neden kul hakkı olur noktasında fikir verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: afrikadakisolaryumcu

quote:

arkadaşlar bkm ye kart ekliyorum her seferinde teknik bir hata oluştu uyarısı alıyorum nedenini bilenler yardımmm

bilen yokmu arkadaşlar

Sanalkart eklemeye çalışıyorsanız asıl kartı deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• morhipo da İNDİRÜM KULÜBÜNDE DE GEÇERLİ olan altlimitsiz 99 liralık çekim 70 liraya satılıktır. bonus kampanyasından kazanılmıştır ve zannedersem son kullanma tarihi yakındır.
    iletişim pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumdan -- 21 Mayıs 2013; 22:32:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

quote:

arkadaşlar bkm ye kart ekliyorum her seferinde teknik bir hata oluştu uyarısı alıyorum nedenini bilenler yardımmm

bilen yokmu arkadaşlar

benim bkm de bitti...:) daha sipariş veremiom....yokmu telleri arıyah adamları..konusak durum neymiş

• MARKAFONİ 100/65TL indirim 6 TL (BKM indirimi dahil.10 TL indirim dahil )
    MARKAFONİ 120/75TL indirim 10 TL (BKM indirimi dahil. 10 TL indirim dahil )

coca cola Cinemaximum 6 TL

TRENDYOL 20 TL indirim 7 TL (50 TL alt limitli)
    TRENDYOL 10 TL indirim ÜCRETSİZ (50 TL alt limitli)

LİMANGO 75/20 TL indirim 6 TL (onaylı 07.06.2013)

Coca Cola açma halkası 40 Kuruş (en az satış 10 adet)

Pepsi açma halkası 40 Kuruş (en az satış 10 adet)
  • COCACOLA MARKAFONİ 20LİK KOD: 3 TL
  • MARKAFONİ

MARKAFONI 120/72 TL HESAP >>> 5.5 TL ALİŞVERİŞİN BKM İLE YAPILMASİNA GEREK YOKTUR.EXTRA BKM EKLENMEZ.AVANTAJIX HESABINIZA SORUNSUZ YANSIR.

MARKAFONI 100/62 TL HESAP >>> 2.5 TL ALİŞVERİŞİN BKM İLE YAPILMASİNA GEREK YOKTUR.EXTRA BKM EKLENMEZ.AVANTAJIX HESABINIZA SORUNSUZ YANSIR.

MARKAFONI KIRMIZI KASA 20 TL KOD >>>> 3 TL

MCDONALDS

McDonalds TAVUKLU BURGER MENU >>>> 4 TL ( 22 Mayis Tarihinde Aktif Olacak ) ( Skt : Kasim Ayi )

CINEMAXIMUM

CINEMAXIMUM HER ŞUBEDE VE HAFTANİN HER GÜNÜ GEÇERLİ OLAN SINEMA BILETİ >>>>>>> 6 TL ( SKT : 31 AОUSTOS ) PEPSI

CINEMAXIMUM KANYON AVM, İSTİNYE PARK HARİÇ HER ŞUBEDE VE HAFTANİN HERGÜNÜ GEÇERLİ OLAN SINEMA BILETİ >>>>>>> 5 TL ( SKT : 30 HAZİRAN )
    TTNET

CINEMAXIMUM KIRMIZI KASA KODU >>>>>> 4 TL

4 COLA KAPAGINA DAVET LINKINIZDEN UYE OLABILIRIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frosine -- 21 Mayıs 2013; 23:24:07 >

• quote:

quote:

quote:

bilen yokmu arkadaşlar

yok hocam kaç tane kart denedim ama olmuyor hepsi asıl kart

• markafoni 120 /75 hesabını 5,
    100/65 hesabını 3 liradan satmak isteyen arkadaşlar ulaşsın.
  • https://www.bkmexpress.com.tr açılmıyor sizde?
  • MARKAFONİ

MARKAFONİ 120/72TL İNDİRM 7TL!!!!!!! ( bkm ile ödeme yapılmalı )

MARKAFONİ 100/62TL İNDİRM 3TL!!!!!!! ( bkm ile ödeme yapılmalı )

MARKAFONİ 20TL COLA KODU 3.5TL

MARKAFONİ 20 EVERYDAYME + kargo bedava TANIMLI HESAP 3TL

3D FİLMLERDE VE HAFTANIN HERGÜNÜNDE GECERLİ CİNEMAXİMUM BİLETİ 6TL.. STOK ÇOK AZ... ( üstelik gözlükde bedava )

3D FİLMLERDE VE HAFTANIN HERGÜNÜNDE GECERLİ CİNEMAXİMUM BİLETİ 6TL.. STOK ÇOK AZ... ( üstelik gözlükde bedava )

TRENDYOL

TRENDYOL 10TL ALTLİMİTSİZ HESAP 3TL

TRENDYOL 50/20 HESAP 4TL

TRENDYOL 50/10 HESAP ÜCRETSİZ ( alışveriş vereceğim hesaptan yapılmalı ve maili değiştirilmemeli )

TRENDYOL 100/20 İNDİRİM + KARGO BEDAVA HESAP ÜCRETSİZ ( alışveriş vereceğim hesaptan yapılmalı ve maili değiştirilmemeli )

COCA COLA AÇMA HALKASI

COCA COLA AÇMA HALKASI 3 ADET 1 TL

COCA COLA ACMA HALKASİ 10ADET 3TL

COCA COLA ACMA HALKASİ 100ADET 20TL

PEPSİ AÇMA HALKASI

PEPSİ KOD 50 KURUS 3TANE 1TL toplu alımlar için pm

gecerli oldugu yerler:
    n11 50/11 çek
    trendyolda 50/10 indirim
    Yemekdemek.com 5tl
    Digitrk lig tw
    daha fazlasi icinwww.pepsi.com.tr

• kırmızı kasa sms onayına 1,75 TL nakit ödenir.
    PM lütfen.
  • MARKAFONİ 75 TL İNDİRİM SAĞLAYAN HESAP/120TL ALT LİMİTLİ >> 7 TL (BKM ile alışveriş yapılmalıdır)

MARKAFONİ 65 TL İNDİRİM SAĞLAYAN HESAP/100TL ALT LİMİTLİ >> 4 TL (BKM ile alışveriş yapılmalıdır)

• MARKAFONİ 120 TL ALTLİMİTLİ 75 TL İNDİRİM 8 TL

MARKAFONİ 120 TL ALTLİMİTLİ 65 TL İNDİRİM + KARGO BEDAVA (7 TL) TOPLAM 72 TL İNDİRİM---- 7 TL

MARKAFONİ 100 TL ALTLİMİTLİ 65 TL İNDİRİM 3 TL

MARKAFONİ 100 TL ALTLİMİTLİ 55 TL İNDİRİM + KARGO BEDAVA (7 TL) TOPLAM 62 TL İNDİRİM---- 2,5 TL

MARKAFONİ 80 TL ALTLİMİTLİ 35 TL İNDİRİM + KARGO BEDAVA (7 TL) 42 TL İNDİRİM---- 2 TL

3 ADET COCA COLA KODU 1 TL
  • not: sürekli fiyat kıran satıcılar siz fiyat kırdıkça bende kıracağım.

not:pazarlık mesajı cevaplanmıyacaktır.

MARKAFONİ
    120 altlimitli 50 tl > 7 tl ****aşağıdaki indirim gibi olur
    120 altlimitli 75 tl >> 7 tl
    ( BKM ile alışveriş yapılmalıdır)
    yani benim vereceğim hesapta (30 tl hesapta+ 20 tl coca cola kodu vardır+ 15 bkm+ 10 tl bugünkü indirim )

100 altlimitli 40 tl indirim > 4 tl ****aşağıdaki indirim gibi olur
    100 altlimitli 65 tl >>4 tl
    ( BKM ile alışveriş yapılmalıdır)
    yani benim vereceğim hesapta (30 tl hesapta+ 10 tl kod vardır+ 15 bkm+ 10 tl bugün kü indirim)

75 altlimitli 20 tl kola kodu>>> 4 tl(toplu alımıda indirim )

NOT: mail değiştirilemeyecektir.

CİNEMAXİMUM
    tüm türkiyede geçerli kod>>> 6 tl (3d ve imax hariç)
    kırmızı kasadan alınma cinemaximum bilet >>4 tl (toplu alımda indirim)
    geçerli olduğu yerler

PEPSİ KOD
    1 adet> 50 krs
    3 adet> 1 tl

diğer indirimler ve fırsatlar

COCACOLA AÇMA HALKASI
    3 adet >1 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

quote:

quote:

quote:

bilen yokmu arkadaşlar

benim bkm de bitti...:) daha sipariş veremiom....yokmu telleri arıyah adamları..konusak durum neymiş

yog mu tellerı sıvene bıttım:

• 50 TL Mavi Hediye Çeki sadece >>> 35 TL 2'li Alımda >> 65 TL.

50 TL Lidyana Hediye Çeki sadece >> 35 TL ( 50 tl üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. ) 2'li Alımda >> 65 TL

30 TL Unnado hediye çeki >> 20 TL

TÜM ÇEKLER ALT LİMİTSİZDİR.... Ödeme: Misli
  • süper indirim

trendyol altlimitsiz 20 tl 2 hesap sadece

13 tl

hesaplar geri alınmayacak ustelik....
  • ***********TRENDYOL****************** 5 TL

50 alt limitli 20 TL indirim

***********MARKAFONİ******************

62 TL (55 TL+kargo bedava) indirim ürün 100 TL olacak-------------3 TL (100 TL ürüne 45 TL ödersiniz, BKM ile yapılacak)

***********CİNEMAXIMUM******************************* 5TL

***********MİGROS****************** 1 TL

75 TL alt limitli 10 TL indirim kodu (Sigara-alkol ve TL yükleme hariç) migros,tansaş,5M migros,Mjet ve macro centerda geçerlidir.

***********TRENDYOL*************

50 TL alt limitli 10 TL indirim KODU
    --------------------------------------------------------------verilen hesapta kullanmak şartıyla her iki indirimde ÜCRETSİZDİR
    100 TL alt limitli 20 TL indirim KODU

***********YURTİÇİ KARGO*************

%30 indirim kodu___ 1 TL (skt:31.12.2013, standart gönderilerde geçerlidir)

************* DOMİNOS*************

dominos.com.tr den Orta boy pizza siparişlerinizde %50 indirim kodu --------- 1 TL
    (Kampanyalı ürünler ile yan ürünler dahil değil)

*******************MODAGRAM*******************--------- 4 TL

100 ALT LİMİTLİ 30 TL İNDİRİMLİ HESAP

************* PEPSİ KOD*************
    -tüm pepsi kampanyalarında geçerli kod:(dijitürk, trendyol, hepsiburada, vb.)
    * 1 adet ___ 0,50 TL
    * 3 adet ___ 1 TL

Alışveriş yapılanlar; sky__walker, ehliask, dr.tyler,edsamu ,forumcu25, baltacifatih,aileia,mrbaronx, said_ozcan,whitecrow1,wishmaster_ist,oguz_35,mucoyaho,tugberk,gsromeo,jingamin,nonimportante,DaRt,zekola,icolie,eminekcby,tiger86,turkuaz50,bozkurtlu85 , qontak0,taha042 ,anamur19 ,xcoll1 ,Mete. ,sonsusturucu,akademik63 ,kislakci,forsurvive ,abercrombia ,prodans ,stuka,Rebelyus,stafilokok ,webkurdu47,Müdür-42,enginemre01,Arama_Botu,omergfb,hacikemal,Muratsen,esema,kmahmut007,Madman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermisler -- 21 Mayıs 2013; 23:15:14 >

• 
Sayfa: önceki 55225523552455255526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.