Şimdi Ara

Cebe İnen Akbank Kart’tan 600TL’ye Varan Chip-para! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
41
Favori
49.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 267 TL puan biriktirmiştim az önce HB' de kullandım (saat aldık burada silindi vb görünce kullandım)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaçmadan ben de harcadım. ne olur ne olmaz. gerçi almak isteseler borç da yansıtabilirler

• Panik yapıp puanı harcamayın, puanı harcamak çare değil. Geri alma işleminde chip para harcandıysa bu sefer TL olarak borç yansıtıyorlar ya da akbank kartın puanını eksiye düşürüp bir sonraki kazanımınızdan düşüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gabriel+

Panik yapıp puanı harcamayın, puanı harcamak çare değil. Geri alma işleminde chip para harcandıysa bu sefer TL olarak borç yansıtıyorlar ya da akbank kartın puanını eksiye düşürüp bir sonraki kazanımınızdan düşüyorlar.

Panik değil uzun zamandır almak istediğim saat vardı almamak için kendimi zor tutuyordum burası vesile oldu 😀

• Hocam ilk defa kart cikaricam banka karti cikartsam bu iki kamp tanimlanir mi yoksa kk mi cikartmam gerek

Bu iki kamp nasil katilabilirim?

• Eskiler mi ikisine katilir yoksa sadece birine mi katiliyor eski ve yeniler?

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Hocam piu almadim hic alsam fayda saglar mi şimdiden sonra malum yerler oluyor mu? Yesillendirirsen sevinirim 😎

• wiru5 kullanıcısına yanıt
    Eski 600e mi devam ediyorsun hocam 900e katılım sagladin mi devam etmiyor mu yani 2 kuş vermiyor mu
    Ona göre cikaricagim karti ve ilk defa ne verir😕

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Eski 600 olan var diğeri 2 defa göründü kayboldu. 900 olan görünmüyor bende yani.

Şu an yeni Akbank kart alırsan sadece 900 olana katılabilirsin. 600 olanın katılım süresi geçti.

• Hayırlı olsun o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: gabriel+

Hayırlı olsun o zaman
    Teşekkür ederim 👍👍

• Peki ben yeni katilacagim yeni kart alacagim ilk defa olursa

Annemin karti yenilendi neo idi akbank oldu o 600den nasil faydalanacak eski kullanici sonucta mh kayit mi acacagiz?

Yada iptal edip karti kapayip bir sure sonra acsak yeni gibi 900 verir mi?

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız olabilir mi, bende olumsuz bir durum yok.

600 olan için 30 Nisan tarihine kadar kartı dijitale çevirip kampanyaya katılmanız gerekiyordu katılım süresi doldu onun.

• Akbank hesabım var ama kartım yoktu. Kart başvurusunda bulundum. Başvuru yaparken kartı dijitale açtım ama kampanya gözükmedi. Başka ne yapmam gerekiyor?

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Bende yeni açtım. Mayıs ayında akbank müşterisi olduysanız otomatik katılım sağlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Bende yeni açtım. Mayıs ayında akbank müşterisi olduysanız otomatik katılım sağlanıyor

Yeni müşteri değilim hocam ama Akbank karta yeni başvurdum.

Sonrasında ne Akbank ne de Ne Axess Mobil'de kampanya çıkmadı.

• hamemo kullanıcısına yanıt

Kampanyadan 1 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış, dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

Akbank müşterisi olmuş Ve kart başvurusu yapmış olan diyor. "veya" deseydi olurdu fakat "ve" bağlacı kullandığı için 2 şartı da arıyorlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Kampanyadan 1 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış, dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

Akbank müşterisi olmuş Ve kart başvurusu yapmış olan diyor. "veya" deseydi olurdu fakat "ve" bağlacı kullandığı için 2 şartı da arıyorlarmış

Anladım hocam, kısmet değilmiş. Cevabınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.