Şimdi Ara

CE-37732-2 GÜNCELLEME DOSYASI KURULAMIYOR HATASI [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle Bu Sorunu Çeşitli Oyunlarda Yaşayan Arkadaşların Çoğunlukta Olduğunu Araştırmalarımın Sonucunda Gördüm.
    Çözüm Olarak İnternette Yazılanların Bir Bölümünü Denedim.
    En Son Olarak Sistemi Sıfırlamayı Düşünüyordum Ancak Bir Arkadaşın Farklı Bir Forumda Yazdığı Birşeyi Denemek İstedim Ve Sonuç Verdi Yani Hata Ortadan Kalktı.

Şimdi Size Açıklıyorum.
    Çözümün Yolu Öncelikle Akıllı Telefon Kullanıyorsanız ve İnternet Paketiniz Varsa Bu Paketten 100 MB veya 150 MB Bu İşlem İçin Kullanarak Çözüme Ulaşabiliyorsunuz.
    Bunun İçin Telefonunuzdan "KİŞİSEL ERİŞİM NOKTASI" Oluşturmanız ve PS4 Ayarlarınızdan İnternete Bağlanırken Modem Olarak Telefonunuzdan Oluşturduğunuz Sanal Ağı Seçmeniz Gerekiyor Yani Telefonunuzu Modem Olarak Kullanarak Mobil Şebekenizden PS4 ünüzü İnternete Bağlamanız Gerekiyor.
    Daha Sonra Oyunun Ana Ekrandaki Simgesine Gelip Options Tuşu İle GÜNCELLEMELERİ DENETLEME Diyerek Mevcut Dosyayı İndirmeler Kısmından İndirmeye Başlayabilirsiniz. Daha Sonra Bildirimler Bölümünde Sol Tarafta Aşağıda İndirmeler Kısmına Gelip İndirmeyi Takip Edebilirsiniz.

İlk 100 MB veya 150 MB ı Mobil Şebeke Üzerinden İndirdikten Sonra "X" Tuşuna Basarak İndirmeyi Duraklatıyorsunuz ve PS4 Ayarlarından Tekrar Evinizdeki WiFi ye Bağlanıyorsunuz ve Geri Dönüp İndirmeyi Devam Ettirmeniz Gerekiyor.
    İndirme Tamamlandığında Hatanın Ortadan Kalktığını ve Güncelleme Dosyasının Düzgün Bir Şekilde Kurulduğunu Görebilirsiniz.

Bir Diğer Çözüm Olarak Telefon Üzerinden Değilde Çevrenizde Arkadaşınızda veya Komşunuzda WiFi varsa Cihazınızı O Ağa Bağlayarakta Deneyebilirsiniz Ben O Şekilde Denemediğim İçin Kesin Birşey Söyleyemiyorum.
    Deneyen Arkadaşlar Bu Konunun Altına Deneyimlerini Yazarlarsa Daha Verimli Bir Çalışma Yapmış Oluruz.

PSN Hesabım: kpt_kagan

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kpt_kagan -- 20 Aralık 2015; 12:06:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok teşekkür ettim kardeş ise yaradı:)

• Usp ile güncelleme yaparkende aynı sorun oluyor varmı bilgisi olan

• Anlattığım şekilde yaparsanız tüm sorunun çözüleceğinden eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: kpt_kagan

Anlattığım şekilde yaparsanız tüm sorunun çözüleceğinden eminim

Eyvallah kardeş sağolasin. dedigin gibi yaptım ve sorunsuz oldu:)

• ferhanank kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam forumun amacı bu
  • Hocam Merhabalar,

Şimdi benim de şöyle bir sorunum var. Nba 2k16 yı indirirken ilk 7 gb lık part bitip kuruluyor dedikten 1-2 saniye sonra oyun kurulamadı hatası alıyorum.

Şansa internet paketim de yeni bitti :))).

Tekrar tekrar sildim yükledim kotamı bitirdim maalesef olmadı. Şimdi takıldığı yerden mobil veri bağlansam kurma işlemi devam eder mi nasıl önerileriniz vardır?

Teşekkürler
  • Bu kadarina gerek bile yok son bi kaç mb i telefondan indirdim sonuç başarılı =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.