Şimdi Ara

[CD KEY]G-Box Store Game Key And Server Store. HIZLI TESLIMAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Artık oyunlara gereğinden fazla para verme dönemi sona erdi. GamersBox aracılığı ile bir çok oyunu yarı fiyatına edinebilirsiniz.

Ürünlerimiz; Steam, Ea Download Manager, Battle.net, Ubisoft, Windows Live gibi oyun platformlarında hesabınıza aktive edebileceğiniz oyunlardır.

Ayrıca hiç bir program (steam v.s) kullanmadan online oyun oynamanızı sağlayacak Orjinal Cd Keyleride sağlıyoruz.

Ödeme sonrası sipariş ettiğiniz ürün mesai saatlerimiz içinde en geç 30 dk içinde mail adresinize iletilecektir. Mesai saatlerimiz dışında aldığınız ürünler en geç 6 saat içinde mail adresinize iletilir.

Önceliğimiz mutlu müşterilere sahip olabilmektir

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIYAT LISTESI

****Listemizde ki hiç bir oyun rusça değildir ancak ingilizce fiyatları rusça fiyatları ile birebirdir***

****Aktivasyon keyleri ve cd keyleri kutusundan çekilmiş resmi ile teslim edilecektir (SCANNED IMAGE). UNCUT ve CUT arasındaki fark ise sansürdür. Piyasada bulunan çoğu Steam keyleri cut versiyondur. Ancak bizde Uncut versiyonlar, cut versiyonlarla aynı fiyattadır****

Call Of Duty 2 = 20 TL
    Call Of Duty 4: Modern Warfare = 30 TL
    Call Of Duty World At War = 25 TL
    Company Heroes Tales Of Valor = 35 TL
    Age Of Conan 60 Gün Oyun Kartı = 30 TL

***STEAM OYUNLARI***
    Call Of Duty Modern Warfare 2 = 55 TL
    Left 4 Dead "Uncut" = 30 TL
    Left 4 Dead 2 "Cut" = 25 TL
    Left 4 Dead 2 "Uncut" = 40 TL
    Orange Box "Uncut" = 30 TL
    Counter Strike Source = 25 TL

***EA DOWNLOAD MANAGER OYUNLARI***
    Crysis Warhead = 20 TL
    Battlefield Bad Company 2 = 30 TL

***BATTLE.NET OYUNLARI***

Starcraft 2 EU Battle.net Aktivasyon keyi = 85 TL

World Of Warcraft Başlangıç Paketi (WoW Classic+Burning Crusade+Lich King) + 30 Gün Oynama Süresi = 65 TL***STOKLARLA SINIRLIDIR***
    World Of Warcraft 60 Gün Oyun Kartı = 40 TL
    World Of Warcraft The Wrath Of The Lich King = 35 TL
    World Of Warcraft Burning Crusade = 15 TL

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çoklu alımlarda indirimlerden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz

Steam, Ea Download Manager ve World Of Warcraft ürünlerinden birini alınca nasıl aktivasyon yapacağınızı bilmiyorsanız derhal yardım ediyoruz. Yapmanız gereken herşeyi adım adım anlatıyoruz.

Listenin dışındaki oyunlar hakkında bilgi,
    Para yatırma işlemleri,
    Ürünlerimiz hakkında yardım ve sorularınız için,
    Bir PM atmanız yeterlidir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamersbox -- 10 Eylül 2010; 12:21:19 >

• uncut - cut ne oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

uncut - cut ne oluyor.

Cut versiyonlarda kan v.b şiddet önleyici unsurlar kapatılmıştır.
    Almanya'da satılan versiyonudur ve daha ucuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamersbox

quote:

uncut - cut ne oluyor.

L4d2 de şiddet ve kan kapatılınca ne kalıyorki geriye

Enteresan bir durum varmı ilgili bir ss yada video merak ettim şimdi nasıl olabiliyor.

Birde Crysis 2 ne zaman çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 4 Temmuz 2010; 21:15:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

quote:

Orijinalden alıntı: gamersbox

quote:

uncut - cut ne oluyor.

L4d2 de şiddet ve kan kapatılınca ne kalıyorki geriye

Enteresan bir durum varmı ilgili bir ss yada video merak ettim şimdi nasıl olabiliyor.

Birde Crysis 2 ne zaman çıktı?

Crysis 2 çıkış tarihini bilmiyorum ve youtube da ararsan yada google amcada tonla video vardır cut ile uncut arasındaki fark

• Crysis 2 dediği warhead tir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrazrael

Crysis 2 dediği warhead tir.

Warhead değil pre-order Crysis 2
  • Ben bu arkadaşlardan (GamersBox) daha tam olarak site vb. açılmadan 2 adet L 4 D 2 aldım ve şuan arkadaşımla sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Oyunu aldığımda ilk kez steam aktivasyonunu kullanacağım için bana nasıl olduğunu kendisi anlattı ve ardından yaşadığım 1-2 ufak sorunda da bana yardımcı oldu.

Bir süre sonra site açıldı ( o konuda da yardımım dokundu diyebilirim :P ). Site açıldıktan sonra yine 2 adet Battlefied : BC2 aldım. Bunda da ilk kez EA Download Manager'ı kullandığımdan dolayı key kodları ile ilgili beni bilgilendirdi ve nasıl indireceğimi bana söyledi. Ardından yaşadığım bir sorun vardı. Multiplayer oynarken. Bunun çözümü de bana yaklaşık 6 saat içerisinde ulaştı.

Gayet güvenilir ve kaliteli hizmet veriyorlar. Tavsiye ederim
  • Killing Floor fiyatı nedir? DLClerle beraber almak istiyorum. Steam olacak. alırsam yanında CS:Source alabilirim ayrıca. Hepsi toplam kaça?
  • Görmeme ihtimalinize karşı upluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

Killing Floor fiyatı nedir? DLClerle beraber almak istiyorum. Steam olacak. alırsam yanında CS:Source alabilirim ayrıca. Hepsi toplam kaça?

Sizin için fiyat alacağım pm olarak haber vereceğim
  • Fiyatlar çok iyi ancak ödeme şekilleri hiç hoş değil bu devirde eziyet gibi.Siteniz de çok hoş neden kendinizi geliştirmiyorsunuz ödeme konusunda? Kredi kartı olmalı hadi onu da geçtim bir paypal hesabı olmalı güvenli ve hızlı alışveriş için.Var mı öyle düşünceniz? Şirketleştik diye fiyatları uçuklatmayın da...

Gerçi sonradan paypal ödemesi olduğunu gördüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPerience -- 31 Temmuz 2010; 20:25:04 >
  • takipi için msj atdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonymontana_1985

takipi için msj atdım

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamersbox -- 2 Ağustos 2010; 17:29:19 >
  • selamlar öncelikle.starcraft2 bölümünde konunuz vardı ama baktığımda kaldırılmış durumda olduğunu gördüm sorun ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peanor

selamlar öncelikle.starcraft2 bölümünde konunuz vardı ama baktığımda kaldırılmış durumda olduğunu gördüm sorun ne acaba

75 TL ye key alabiliyorsunuz msn: cumhur veya baris @gamersbox.net
  • wow pahalı :) 14 tl ye almıştım internet üzerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azula77

wow pahalı :) 14 tl ye almıştım internet üzerinden

internet üzerinden alırsanız bazı oyunları bizim fiyatlarımıza yakın bulabilirsiniz. Ancak çoğu oyun piyasa fiyatının altında.
  • Starcraftın keyi biraz pahalı değilmi oyunun ktulusu 90 tl yken.Yanlış anlama senin için demiyorum her yerde böyle galibağa.
  • quote:

Starcraftın keyi biraz pahalı değilmi oyunun ktulusu 90 tl yken.Yanlış anlama senin için demiyorum her yerde böyle galibağa.

Kutulu 90 TL bulmak biraz zor. Şuanda piyasada 125 den aşağıya zor bulunuyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.