Şimdi Ara

CBC Newscast ingilizce gelişimi(Güncellendi 29 ağustos!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
53
Favori
21.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    valla adınıza sevindim hocam. ben de ingilizce bilgisayar mühendisliği okuyorum dil konusunda sıkıntım yok hedeflerimden biri okul devam ederken remote-freelace çalışıp dolar ile gelir elde etmek.

önce dil öğrenip sonra ux design konusunda iş bulacak seviyeye gelmek örnek gösterilecek bir iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

valla adınıza sevindim hocam. ben de ingilizce bilgisayar mühendisliği okuyorum dil konusunda sıkıntım yok hedeflerimden biri okul devam ederken remote-freelace çalışıp dolar ile gelir elde etmek.

önce dil öğrenip sonra ux design konusunda iş bulacak seviyeye gelmek örnek gösterilecek bir iş.
    Bak ne yapacaksin biliyor musun;

İlk önce bir GitHub hesabı ac, sonra bir dil öğren js olur Python olur ama kesin öğren. Bu ikisinde baya para. Iyi bir öğrendikten sonra da klonlar oluyor YouTube de vs, onları izleyerek yap, emin ol çok şey katar. Üstüne de bir kaç özellik ekle sen, sonra paylaş GitHub ta. Bunu yaklaşık 10 proje de kullan. Zaten bunun sonunda hem öğrenmiş olucaksin hem de işe hazır olursun. baya remote işler bulursun. Ama copy paste kod hiç yapma, basit bir değişkeni bile yaz.

Tasarım kısmı biraz daha farklı dünya, sen bence birine odaklan bir gelir elde et, sonra diğerine odaklan. Iki tavşan kovalayinca ikisini de yakalayamiyorsun :)) Ben öyle bölmüştum

• erencan000 kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam github'da varım okul yüzünden c/c++ takılıyorum bi de android ile ilgileniyorum

sen işi freelancer.com dan mı buldun? bir de saatlik mi ödüyorlar yoksa projeye göre mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

sağolasın hocam github'da varım okul yüzünden c/c++ takılıyorum bi de android ile ilgileniyorum

sen işi freelancer.com dan mı buldun? bir de saatlik mi ödüyorlar yoksa projeye göre mi?
    Android başlangıç için iyidir.

Yok benim Instagram üzerinden iletişim oldu, sosyal medya da işini paylaşmak gelir kapısı olabiliyor. Daha hiç oralara işimi yansıtmadim, oradan da kesin bulurum ama. Yok hayır aylık ile çalışıyorum.

• CBC derslerinin pdfleri var mı?

Linki buldum. 2010-2014 arası dersler var. rat planetin bir konusu vardı silmiş. Bu derslere nasıl çalışacağımı, tam olarak ne olduklarını anlamadım:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helixSNAA -- 9 Eylül 2020; 12:18:34 >
  • hocam gerçekten tebrikler benim sorum ögrenmenizle ilgili değil de erasmusla ilgili

ERASMUSU SON SINIFTA KAZANDIM DEDİNİZ OKULUNUZ UZADI MI DÖNDÜKTEN SONRA BÜTÜN DERSLER SAYILDI MI? ERASMUSA GİTMEDEN DERSLERİN SAYILIP SAYILMAYACAGINI ÖĞRENEBİLİYOR MUYUZ?
  • arkadaşalar herkes cbc fln diyor bu cbc lere nerden ulaşacağız link fln rat.planet hocanın in dedğine göre 2020 cbc sadece online olarak sunuluıyormuş. sizlerin çalıştığı (eski galiba) cbc celere nerden ulaşabilirm

• cbc derslerini nası buluruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thespaceofme

arkadaşalar herkes cbc fln diyor bu cbc lere nerden ulaşacağız link fln rat.planet hocanın in dedğine göre 2020 cbc sadece online olarak sunuluıyormuş. sizlerin çalıştığı (eski galiba) cbc celere nerden ulaşabilirm
    https://yadi.sk/d/RgEsNSHW_XHuig?w=1 buradan ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pac.

hocam gerçekten tebrikler benim sorum ögrenmenizle ilgili değil de erasmusla ilgili

ERASMUSU SON SINIFTA KAZANDIM DEDİNİZ OKULUNUZ UZADI MI DÖNDÜKTEN SONRA BÜTÜN DERSLER SAYILDI MI? ERASMUSA GİTMEDEN DERSLERİN SAYILIP SAYILMAYACAGINI ÖĞRENEBİLİYOR MUYUZ?
    Torpil kurbanı oldum dostum, okul sıralamasında ilk 10 idim ama 35.sıradaki yollandı. Garip şeyler oldu, bende anlam veremedim. Son sene büyük ihtimalle uzar ama değer, zaten mezun olsan da iş bulmak zor. O yüzden varsa şansın kesin git. Çok güzel deneyim kazanırsın, gözün açılır kesin, ben gidemedim ama gidenler güzel diyordu.
    Adınıza üzüldüm hocam klasik ülkedeki torpiller okuduğumda da hiç şaşırmadım hayırlısı

• Son durum nedir acaba CBC derslerinde. Reading çalışmamı tamamladım ve reading ile beraber yavaştan listening çalışmaya başlayacağım CBC ile. Yararını gördünüz mü? Farklı bir kaynaktan listening yapmaya gerek var mı? En baştan planlayıp sonuna kadar aynı kaynaktan gideceğim çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 27 Eylül 2021; 22:15:56 >
  • Hocam şuan CBC pdflerini indirdim, inceledim. Ancak olayı tam anlamadım. CBC pdf'lere tam olarak nasıl çalışmak lazım? Podcast dinleyip, konuşmaları okuyup, dinleme dosyası olmayanlar için pdf'te belirtilen haberi okuyup sonrasında boşluk doldurma vb. çözümlemeleri mi yapmalıyız? @erencan000

• xtekin34 X kullanıcısına yanıt

1 sene geçmiş ama umarım öğrenmişsindir :D ama dediğin şekilde yapacaksın. Dinleme dosyaları mevcut bu arada

Merhaba,

Güncel linkler değil sanırım. Güncelleri var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.