Şimdi Ara

Çavuşoğlu'nun Venezuela'yı Kardeş İlan Etmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
22.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HACl

katar musluman ulke ehli kuran ehli sunnet ulke. venezuella gomonis ve kafirlerin ulkesidir. allahi tanimayan gomonisleri sevmeyiz ama katari seviyoruz insallah rabbim katari daha da guclu kilsin turkiye yi de katar gibi guclu zengin ulke yapsin insallah

Alıntıları Göster
    katar suriyedeki teröristlere en fazla yardım eden müslümanı müslümana öldürten bir ülke..
    sevilecek tek bir yanı yok...

Bunun yanında o çok sevip uğruna yandığımız araplardan ilaç için biri Kıbrıs'ı tanısaydı,
    yanımızda dursaydı malum bizde müslüman ülkeyiz, ne güzel olurdu değil mi?

araptan yardım beklemek orospunun bakire olmasını hayal etmekten farksız.

haa venezuella gominis de Rusya ne? Putinle kankayız ne de olsa:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih72 -- 25 Eylül 2018; 13:36:16 >

• Amarigaya ufaktan yanlarken ortamlarda Venezüela kardeşim dersin kim bilcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: HACl

katar musluman ulke ehli kuran ehli sunnet ulke. venezuella gomonis ve kafirlerin ulkesidir. allahi tanimayan gomonisleri sevmeyiz ama katari seviyoruz insallah rabbim katari daha da guclu kilsin turkiye yi de katar gibi guclu zengin ulke yapsin insallah

Alıntıları Göster
    İnşallah hocam, maşallah hocam. Bunları söyleyince güçlü ve zengin bir ülke oluyoruz değil mi? Kesin dimi bak?
  • Maalesef çok benzerlik taşıyoruz. İnşAllah sonumuz benzemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 25 Eylül 2018; 15:9:55 >
  • Çavuşoğlu'nun Maduro'yu kanki ilan etmesi diyelim biz ona.
  • Pantolon yüzünden intihar eden vatandaşlarının yanında olsan?

Venezuella'dan ucuza petrol alabilirsek iyi de olabilir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 25 Eylül 2018; 15:25:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hckr

Chavez'in yakın arkadaşı Maduro ve Chavez'in politikalarını uyguluyor. Hatırlatmak gerekir ki Chavez de yasama, yürütme ve yargıyı kendisine bağlamıştı (hırsızlıkları ortaya çıkmasın diye). Yine Televizyonları yasaklayan bi kafa yapısı vardı Chavez'in. Milyarlarca doları hortumlamistir. Chavez ailesi açlık içinde sürünmuyor. Dolar içinde yüzüyor.

Tabi ülkeyi felakete sürükleyen birkaç milyar doların hortumlannasi değil. Chavez'in uyguladığı Maduro'nun devam ettirdiği sosyalist politikalar. Chavez olsaydı yine aynı kafayla aynı felakete sürükleyecekti.
    Ben hayatta her zaman adaletten yanayım yiğidi öldür illa öldüreceksen ama hakkını mutlaka ver! Chavez ve Maduronun sosyalist politikalar güttüğünü söylemek haksızlık olur onlar popülist politikacılardı popülizmi sosyalizm sosuyla verdiler bütün sorun buydu.

Sosyalizm evet eninde sonunda memleketleri batırır ama fare yiyecek kadar da değil bütün suç popülist politikaları destekleyenlerde.

Bizim ülkemizde de aynı şey; yeri gelir milliyetçilik yeri gelir din yeri gelir ulusalcılıkla yapılır. Ama asıl yapı hiç değişmez bunlar sadece sostur. Hepsi popülisttir gerçekten uzak çıkarcılardır. Asgari ücret 5000 TL olsun, devlet fabrika kursun, özelleştirme hiç olmasın demenin teknik olarak özelleştirme yapıp millet malını peşkeş çekmekten farkı yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih72

katar suriyedeki teröristlere en fazla yardım eden müslümanı müslümana öldürten bir ülke..
    sevilecek tek bir yanı yok...

Bunun yanında o çok sevip uğruna yandığımız araplardan ilaç için biri Kıbrıs'ı tanısaydı,
    yanımızda dursaydı malum bizde müslüman ülkeyiz, ne güzel olurdu değil mi?

araptan yardım beklemek orospunun bakire olmasını hayal etmekten farksız.

haa venezuella gominis de Rusya ne? Putinle kankayız ne de olsa:)

Alıntıları Göster
    gomonizm seytan isidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkedeki Müslümanlar yüzünden yurtdışındaki insanlar da tersini düzeltiyordur. Bu ülkede Müslümanlığı çıkarları için kullananlar için 1 şehir falan toplu hapishaneye dönüştürüp, yargılananlar orada tutulmalı. Sığarsa. Sonra insanlar İslam'ın çok iyi bir din olduğunu kendiliğinden görecekler zaten.
  • seven_7343 kullanıcısına yanıt
    anladim comarin ne demek oldugunu hatta butun abd ingiltere fransa almanya israil rusya bunlarda hep comar devletler imis tesekkurler.

comarin iyi bi anlama geldigini bilmiyodum bildigin aydinlandim
  • HACl kullanıcısına yanıt
    o zaman allah niye cennette bize gomonizm yasatacagini vaad ediyo ?hadi bunuda aciklayin theistler?

cennette herkez essit olmicakmi? para pull kalkmicakmi? herkesin her diledigi olmicakmi? iste tipik komonism idealidir sizin cennet
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Venezuela halkı çok kötü durumda , halkı kardeşimizdir.Faydamız dokunacaksa desteklemek lazım.
    dimi kanka boynumuzun borcu
  • kanki olacak en uygun ülkeyi buldular .Ayakta alkışlıyorum.Halkına eziyet çektiren bir lidere kol kanat geriyoruz bu nasıl bir anlayış?
  • filistinde bizim kardeşimizdir.

• Baldız ülke yok mu?
  • Dünyada Ortadoğulu ilkel primatlardan daha vahşi ve daha acımasız canlılar varsa onlar Güney Amerika primatlarıdır ..

2x uzak durmak lazım .

• amerikaya karşi omuz omuza inşallah maşallah...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı mantık her şey için amerigayı suçla, senin hiç suçun olmasın. O yüzden kardeşiz.
  • Körler sağırlar, birbirini ağırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam yeterki vermek istesin, gemilerle alırız , ama vermezlerki

demekki , kaynaklar önemli değilmiş, zeka ve gerçek vatanseverlik yeterli, adamdaki petrol , suudi arabistantan daha fazla, ama 1 yumurta = işçinin günlük maaşı

öteki taraftan izlandaya bak, nerdeyse sıfır tarım arazisi, kutup bölgesi, ama milli geliri 55 bin dolar, alüminyum ve balıktan pararı götürüyorlar

Alıntıları Göster
    Ama hocam eşeğin aklına düşürme şimdi İzlandalılar 300 bin nüfuslu ülke kendi hallerinde geçinip gidiyorlar etraftaki sahte sığınmacı çekirge sürüsü gidip oraları batırmasın bari. Gerçi orası çok soğuktur haşereler yaşayamaz ama olsun.

Aklıma güya sığınma talebinde bulunup finlandiyaya gönderilen ama ülkeyi ve insanlarını soğuk bulup "bulkeden nefret ediyorum" diyen sığnmacı kılıklılar geldi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.