Şimdi Ara

casper via t4eg 785

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm alk beyler çocuk için tablet arıyorum ucuz yollu bir şey bugün teknosa.com da gördüm 299-15 çek=284 iyi gibi geldi ancak tablet hakkında pek bilgi bulamadım işlemci için erdi beyin incelemesini izledim güzel diyor ama tabletin tamamı için bilgisi olan yada başka bir tablet önerisi olan arkadaşları bekliyorum şimdiden teşekkürler bu arada işlemci atom z2580 inceleme videosu aşağıda
    http://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/intelden-Android-hamlesi-2GHz-hizindaki-yeni-islemci-ve-Android-42-video-on-inceleme.htm

• Fiyatına göre eksileri.

Çözünürlük 1024* 768.
    3g yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonulbas -- 14 Ocak 2015; 8:26:05 >
  • 3 g önemli değil evde ve cepte de internet var zaten çocuk için alacam ekranda yeter onun dışında kullanan arkadaşlar var mı
  • Bugün Teknosa ya gittim cihaz çok kaliteli değil büyüklüğü biraz garip bana göre genişliği çok fazla tek elle tutmak bile zor ama yinede aldım ellerinde olmadığı için cuma gelecekmiş gelince paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS MEMOPED 7 K012 SİM KARTLI MODELİYLE CASPER T4-EG TAKAS EDİLİRMİ NE YAPAYIM ACILNE OLUR YARDIM EDİN ACİL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ben daha cihazı alamadım ürün gelmedi sonrada başka cihaz için başvurdum ondada fiyat arttı cumayı bekliyorum o zamana kadar cihaz yok yani. Asus bilmem ama çok kaliteli değil çocuk kullanacak onun için önemsemiyorum

• ben ozaman takas yapmıyayım kullanayım asusumu aydınlattığın için sağol
  • Valla Asus nasıl bilmiyorum ama bu tablete kılıf ve ekran koruyucu bulamazsın çünkü aradım casper bile yok diyor

• onlar sorun değil önemli olan özellikleri asustan geçmeye değmez diyorsun yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.