Şimdi Ara

casper via t10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper via t10 önerilen bir cihazmıdır ? önerirmisiniz ?

• lincoln-kill L kullanıcısına yanıt
    Benim de az önce dikkatimi çekti bu tablet, Çin muadili "chuwi v10hd" diye geçiyor. Özellikleri 500 liralardaki fiyatına göre gerçekten iyi gibi. Batarya performansı 4 saat civarı diye okumuştum bir yerde. Bu yetersiz elbette biraz.
  • ben bu tablet bir de asus memopad 7 nin arasında kalmıştım sizce hangisini tercih etmeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lincoln-kill -- 7 Şubat 2015; 19:28:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lincoln-kill

ben bu tablet bir de asus memopad 7 nin arasında kalmıştım sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Başka bir sayfada bir topic açtım ben de bilgilenmek adına ancak henüz cevap alamadım casper via t10 hakkında. "memopad 7 176cx" modelinin ekran kalitesi biraz zayıf göründü gözüme, oyun performansı gayet yerinde, raminin 1 gb olması belki bi nebze sıkıntı yaratır ama batarya performansı 7-10 saat arası diye okumuştum. Memopad'in casper via t10 karşısında pil ve fiyat yönünden bir üstünlüğü var, biri 250 liralarda biri 500 liralarda. Onun dışında via t10 full hd ekran ve 2 gb ram e sahip. 10" tableti kullanmaya alışmak lazım muhtemelen, 7" daha pratik olacaktır taşımak için her zaman. Bunları göz önünde bulundurup seçim yapmak gerek.

• benim dediğim tablet 176cx değil 176c, 16 gb lik versiyonu özellik olarak ekran kalitesi olarak daha üstün. linkini atıyımhttp://m.teknosa.com/urunler/125044354/asus-memopad-me176c-7-tablet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lincoln-kill -- 8 Şubat 2015; 16:53:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu tabletten aldım. Fiyat fena değildi kılıfı v.s. içinde gelmesi de biraz cezbetti. Ama böyle berbat bir tableti bu fiyata aldığım için üzüldüm.

Beğenmediğim Yanları
    Dokunmatiği neredeyse basmatik! Ekranın ortasına bişraz sert basmak zorunda kalırsanız dokunmatik cam ile LCD ekran birbirine yapışıyor. Hatta bazen yapışık kalıyor bir süre bekleyip ayrılmasını bekliyorsunuz!
    Ekran kalitesi berbat
    Çözünürlük ile Android uyumsuz. Yazılar bulanık bir şekilde tam pixellere oturmuyor. Bu elbette oyunlarda veya filim izlerken fark edilmeyecek bir şey.
    Pil süresi kötü. Şarj süresi çok uzun. Kalın bir USB kablosu satın alırsanız bu süre çok kısalıyor sorun muhtemelen kablo inceliğinde.
    Facebook uygulaması sürekli hata verip kapanıyor. Sadece facebook uygulaması. Ve düzelmiyor. Güncelleme gelse de düzelmiyor.
    Ekran kartı performansı vasata yakın. Orta-Alt diyelim hadi gönülleri olsun.

Beğendiğim Yanları
    Kasa kalitesi fiyatına göre fazla iyi.
    Kılıfı gayet kaliteli.
    İşlemci hızı gayet başarılı.

Sonuç, Artes'in tabletleri bu cihazdan bence daha güzel. Ona göre kıyas yapın işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 9 Mart 2016; 9:01:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.