Şimdi Ara

Casper VIA S10 Kullanıcıları Paylaşım Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
6
Favori
38.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgileri farkedebildiniz mi, dikkatli bakınca birbirine paralel çizgiler var ekranı komple kaplıyor.
  • akg58 A kullanıcısına yanıt
    Ben fark edemedim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Ben fark edemedim hocam.

Resim olduğu için dikkatli bakınca belli oluyor ancak elimde ki tablette bariz belli. Bugün vatandan baktım aynı modelin teşhir ürününde yok, içim rahat etmedi değişim talep edeceğim fakat satıcı ekran teknoloji si böyle vs vs diye saçmaladı iade yada değişim yapmamak için galiba yinede içime kurt düştü gelecek olan tablet de aynı sıkıntı olur mu diye. Olursa iade ederim tamamen, böyle ekran teknolojisi olur mu ekran bildiğin çizgili not defteri gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akg58

quote:

Ben fark edemedim hocam.

Resim olduğu için dikkatli bakınca belli oluyor ancak elimde ki tablette bariz belli. Bugün vatandan baktım aynı modelin teşhir ürününde yok, içim rahat etmedi değişim talep edeceğim fakat satıcı ekran teknoloji si böyle vs vs diye saçmaladı iade yada değişim yapmamak için galiba yinede içime kurt düştü gelecek olan tablet de aynı sıkıntı olur mu diye. Olursa iade ederim tamamen, böyle ekran teknolojisi olur mu ekran bildiğin çizgili not defteri gibi.

Hocam Facebook'ta Casper Türkiye hesabı üzerinden bir mesaj atın isterseniz.

Onlar size gerekli yönlendirmeyi yaparlar diye düşünüyorum.

https://www.facebook.com/casperbilgisayar/

• N11 den aldığım için değişim talep ettim bugün kargoya vereceğim

• arkadaslar kulakligin fiyati hakkinda bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiManyağı28

arkadaslar kulakligin fiyati hakkinda bilgisi olan var mi

Hocam neden o kulaklıktan istiyorsunuz.

Kullanmadım ancak pek de kaliteli bir şey olmasa gerek.
  • İade ettim arkadaşlar satıcı ekran teknolojisi böyle dşye ısrar etti böyle ekran teknolojisi mi olur velevki var yine kabul etmem böyle bir şeyi farklı marka tablet bakacağım. Kullananlar güle güle kullansın.

• quote:

İade ettim arkadaşlar satıcı ekran teknolojisi böyle dşye ısrar etti böyle ekran teknolojisi mi olur velevki var yine kabul etmem böyle bir şeyi farklı marka tablet bakacağım. Kullananlar güle güle kullansın.

Hocam gönderdiğiniz fotoğrafı bilgisayara kaydedip biraz büyütünce ekranın enine doğru olan çizgileri fark ettim.

Bu çizgiler ne zaman çıkıyor? Güç tuşuyla ekranı kapatınca mı çıkıyor?

Bir de her zaman mı fark ediliyor? Yani gündüz-gece fark etmiyor mu?

Ben de ona göre bakıp karşılaştıracağım.
  • Hocam uzun zamandır tablet piyasasını araştırmaktayım ama gelin görün ki Asus lenovo gibi markaların keseme uygun olanını ve 300-500 tl fiyat bandındaki diğer markaların ise eli yüzü düzgün bir tabletini bulamadım.İnternette sürekli gezinen,günlük tutan birisi olarak -kullanım amacım bu yönde olacak- kullanmış olduğunuz tableti önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwDead

Hocam uzun zamandır tablet piyasasını araştırmaktayım ama gelin görün ki Asus lenovo gibi markaların keseme uygun olanını ve 300-500 tl fiyat bandındaki diğer markaların ise eli yüzü düzgün bir tabletini bulamadım.İnternette sürekli gezinen,günlük tutan birisi olarak -kullanım amacım bu yönde olacak- kullanmış olduğunuz tableti önerir misiniz?

Hocam performans isteyen oyun vs için kullanmayacaksanız tavsiye ederim.

Ben de kitap, dergi, çizgi roman okumak ve internetle sosyal medyada gezinmek için aldım.

Zaten cihaz daha çok dikey kullanım için tasarlanmış.

Aynı fiyat aralığındaki cihazlar işlemci olarak aynı hızlarda olsa da Ram olarak genelde 1 veya 1,5 GB oluyor ve ayrıca Android 4.0 veya 5.0 versiyonu bulunuyor.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Gece gündüz farketmiyor, ekran koruma modunda daha bariz fakat ekran açıkkende farkediliyor özellikle koyu renklerde. İade ettim zaten, sizinkinde de böyle bir durum varsa satıcının söylediği doğru olabilir yani böyle bir ekran teknolojisi kullanmış olabilir casper ancak bu durum beni rahatsız eder o yüzden iade ettim

• quote:

Gece gündüz farketmiyor, ekran koruma modunda daha bariz fakat ekran açıkkende farkediliyor özellikle koyu renklerde. İade ettim zaten, sizinkinde de böyle bir durum varsa satıcının söylediği doğru olabilir yani böyle bir ekran teknolojisi kullanmış olabilir casper ancak bu durum beni rahatsız eder o yüzden iade ettim

Hocam bende yok gibi görünüyor.

Normalde çok kitap okuyorum. Beyaz arka planda sorun yok.

Siyah renk ağırlıklı duvar kağıdı da koydum. Onda da görünmüyor.
  • quote:

quote:

Hocam uzun zamandır tablet piyasasını araştırmaktayım ama gelin görün ki Asus lenovo gibi markaların keseme uygun olanını ve 300-500 tl fiyat bandındaki diğer markaların ise eli yüzü düzgün bir tabletini bulamadım.İnternette sürekli gezinen,günlük tutan birisi olarak -kullanım amacım bu yönde olacak- kullanmış olduğunuz tableti önerir misiniz?

Ben de kitap, dergi, çizgi roman okumak ve internetle sosyal medyada gezinmek için aldım.

Aynı fiyat aralığındaki cihazlar işlemci olarak aynı hızlarda olsa da Ram olarak genelde 1 veya 1,5 GB oluyor ve ayrıca Android 4.0 veya 5.0 versiyonu bulunuyor.

Bende görüşlerine katılıyorum tablet çok büyük bir performans beklemeyen ucuza buyuk ekran isteyenler için ideal ama dokunmatik kısmı bir güncelleme istiyor acıkcası alırmıyız oda ayrı mesele birde dediğiniz gibi tablet dik kullanıma uygun yapılmış acıkcası ben 10 inç tablet keyfi alamadım ekran hd ıps diyor ama bunuda tam karşıladıgı söylenemez kısaca günlük eglenceli işleriniz için alınabilir ama daha kapsamlı bir kullanım düşünüyorsanız tercih edilmez bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam siz bu tableti nereden hangi satıcıdan almıştınız?

• *Arkadaşlar öncelikle merhaba. Maksimum 500 TL bütçem var ve tablet arıyorum. İlgilendiklerim arasında bu tablette var. Sizce almalımıyım?

*Tableti ders çalışırken kullanacağım yani oyun vb. pek oynamıyorum. Birde uzun süreli kullanımda baş ağrısı, göz yorgunluğu vb. sorunlar yaratıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1618

*Arkadaşlar öncelikle merhaba. Maksimum 500 TL bütçem var ve tablet arıyorum. İlgilendiklerim arasında bu tablette var. Sizce almalımıyım?

*Tableti ders çalışırken kullanacağım yani oyun vb. pek oynamıyorum. Birde uzun süreli kullanımda baş ağrısı, göz yorgunluğu vb. sorunlar yaratıyor mu?

Hocam okuma yapacaksanız mavi ışık filtresi uygulaması kullanmanızı tavsiye ederim.

Tabii ayrıca cihazın ışığını da ortamına göre ayarlamalısınız.
  • quote:

quote:

Aslında bazı yerlerde oyun konusunda yanlış tabir edildiğini düşünüyorum. Oyunlarda piyasadaki tabletlerin çoğundan iyi performans verdiğini söyleyebilirim. Tabi bu kapsama 1000+TL tabletleri hariç tutarak söylüyorum. Giriş seviyesi ve orta seviye oyunlarda sıkıntısız performans sergiliyor, yüksek grafik isteyen mobil oyunlarda da artık grafik ayarı çoğunda olduğundan biraz düşürerek sorunsuz oynuyorum.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 21 Temmuz 2017; 9:29:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

quote:

quote:

Aslında bazı yerlerde oyun konusunda yanlış tabir edildiğini düşünüyorum. Oyunlarda piyasadaki tabletlerin çoğundan iyi performans verdiğini söyleyebilirim. Tabi bu kapsama 1000+TL tabletleri hariç tutarak söylüyorum. Giriş seviyesi ve orta seviye oyunlarda sıkıntısız performans sergiliyor, yüksek grafik isteyen mobil oyunlarda da artık grafik ayarı çoğunda olduğundan biraz düşürerek sorunsuz oynuyorum.

Edit: İmla

Doğrudur hocam. Pek oyun oynamadığım için bilemeyeceğim.

Ben şu oyunları yükledim. Çoğunu daha hiç açmamışımdır.

Gerçi bu oyunları çalıştırmayacak cihaz azdır.

Casper VIA S10 Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.