Şimdi Ara

Casper Via M2 Çamaşır Suyuna Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • M2 telefon çamaşır suyuna düştü bu gün 4 5 saniye şok olduktan sonra hemen çıkardım kuruladım telefonun sürekli flashı patlıyordu ve titreşiyordu kısa süre sonra ekranda reboot kısmı açıldı ancak dokunduğumda tepki vermedi şimdi telefonu açtım tamamen kuruladım bataryayı kuruttum içini tamamen kuruttum şimdi pirincin içine koydum ne kadar bekleteyim sizce veya başka öneriniz var mıdır tavsiyeniz çok telefon kullanmam ama bozulmasını da istemem para verdik sonuçta.

• KÖTÜ OLMUŞ SU DEĞİL SONUÇTA. UMARIM KURTARMIŞSINIZ.DIR.

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt

Hocam 1 yıl geçmiş üzerinden nasıl denk geldiniz :D Maalesef telefonu kurtaramadık bir süre daha açılıp kapanmaya ve titremeye devam etti bir çok telefoncu arkadaşa sorduk ancak doğru dürüst bir şey yapabilen çıkmadı o zaman ailem köydeydi onlar geldiğinde Casper'in yetkili servisine götürdüğümüzde zamanında 1000TL para ödeyerek aldığım telefon için 1300 TL civarı tamir parası istemişlerdi öyle kalmıştı 3 4 ay telefonsuzdum şimdi kuzenimden aldığım İphone s4 kullanıyorum çok telefon işim olmadığından sıkıntı değil bana ama bozulmasaydı iyi olurdu otobüslerde müzik dinlerdik belki ama yapacak bir şey yok artık :) Kendinize iyi bakın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.