Şimdi Ara

CASPER T9W KLAVYE SORUNU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkürler. Klavye sorununu sayenizde çözdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tableti aldığıma çok pişmanım. evet, bir ay gibi bi süre kullanımdan sonra bu kanaate vardım. neden mi; aslında bütün hatam ilk başta windows 10a yükseltmek oldu. klavyesi minicik kaldı. sayfada yazılan kodları denememe rağmen düzeltemedim. acaba dedim yanlış mı yaptım ama sağolsun duetyo arkadaş tek tek ekran görüntülerini göndermiş, baka baka yeniden denedim ve harfiyen basamakları uyguladım yine olmadı! casper ı aradım driverı yüklersem düzeleceğini söylediler. ama siteden indirdiğim driverların hiçbirinin içinde exe dosyası çıkmıyor. farklı bilgisayarlardan denedim, antivirüsü kapatıp indirdim exe dosyası yok yok. tekrar casperi aradım, yetkili servise göstermemi söylediler. gittim servise gösterdim. bilmiyoruz dediler İst.a yolladılar. sorun çözülecek diye beklerken zeka küpü servis tekrar 8'i yükleyip yollamış, sanki ben geri alamıyordum. ama bu sefer de artık uyku moduna geçince bazen uyandıramıyorum veya açmaya çalıştığımda defalarca açma tuşuna basıyorum da öyle açılıyor.
    şu an öfke ve sıkıntı içindeyim

EDİT: MonitorSize değerini 8.9 yerine 10.1 verince sorun çözüldü
    yaşadığım onca öfke ve stres yanıma kar kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jennes -- 11 Ocak 2016; 16:57:13 >

• Hocam aynen dediklerinizi yapıyorum yapıyorum olmuyor çıldıracağım.
  • İlyas GENÇTÜRK kullanıcısına yanıt
    MonitorSize değerini 8.9 yerine 10.1 verdiniz mi? Ben sorunu öyle çözdüm
  • arkadaşlar görev çubuğunda sağ tıklayın sonra ara çubukları yazıyo ona tıklayın sonra orda dokunmatik klavye var ona tıkladığınızda sağ alta klavye işareti gelir ona tıklayın açılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w10.0 16299 sürümde dokunmatik klavye cücük gibi çıkıyor.
    regedit ayarı ne 8.9da ne 10.1 de yemedi.
    10240 yapıya geri dönünce düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 13 Ocak 2018; 16:43:45 >
  • Son güncellemeye kadar yükledim ne yaptıysam klavye büyümüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.