Şimdi Ara

Casper Nirvana N360 1.33 ghz mıü.83 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper Nirvana n360 aldım şuan ondan yazıyorum. bilgisayarın çıkartmasında 1.83 Ghz yazıyor fakat sistem özelliklerine girdiğimde 1.33 Ghz yazıyor.
    örneğin Vatan'da 1.83 Ghz yazıyorsa n11'de 1.33 ghz yazıyor. sebebi nedir? şimdiden teşekkürler.

• normalde 1,33 ama yük altında turbo boost ile 1.83 e çıkar.
    memnun musun aletten? 10 a falan yükselttin mi
  • aynı mesaj iki kere gitti pardon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eofdred -- 27 Ağustos 2015; 0:50:16 >
  • Üstteki soruya cevap bekliyorum ben de
  • o değilde casper almakla hata etmişin yarın öbürgün bozulursa ki bozulur bence servisle kanka olursn iade et daha kaliteli asus lenova gibi modelere yönel derim
  • Özür diliyorum geç yazdığım için,haklısın aldığımdan beri soru işareti çalışmıyodu servise verdim bir aydan fazladır bekliyorum. Win 10 geçtim bence daha optimize çalışmaya başladı. Günlük kullanımda kasmıyor, settlers 2 10th anniversary adlı oyunu oynadığımda ısınma oluyor lakin fanı olmayan bir bilgisayar için normal geliyor. Ben beğendim ürünü. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam casper pişmanlık diye düşünüyorum birde türk markası diye geçiniyorlar turbo ile 1.83 e çıkıyor hatta benim işlemcim turbo ile 3.30 diyor normal 2.7ghz ancak oyunda iken 3.9ghz ye çıkıyor asusun enteresanlığı acaba kendisimi ayarlıyor bilmiyorum
  • Alonso Menendez kullanıcısına yanıt
    Hocam Casperden ne ara asus geçtiniz anlamadım ama örneğin beninm 3.4 ghz işlemcim 3.5 'e çıktığı oluyor turbosuz. ama sorunu anlayamadım. Bu arada bende casper'dan laptop var ısınıyor aşırı bir şekilde ona rağmen aldım hp'den bu fiyata daha iyi geldiği için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thux

Hocam Casperden ne ara asus geçtiniz anlamadım ama örneğin beninm 3.4 ghz işlemcim 3.5 'e çıktığı oluyor turbosuz. ama sorunu anlayamadım. Bu arada bende casper'dan laptop var ısınıyor aşırı bir şekilde ona rağmen aldım hp'den bu fiyata daha iyi geldiği için

Asus laptopum var casperde suanki kasam ayriyetten casper eski bir laptopum mevcut hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar ürünü bugün aldım ve alt tarafta ışık sızması fark ettim. Kullananlar varsa karanlık ortamda alt tarafa uzaktan bakabilir mi nolur ? casper n240 kullanıyordum. Ondada vardı ?
  • Casper T8W vardı bir müddet kullandım. Sonra T9W aldım onu da sattım.
    Yazılım ve destek için iki farklı ürünle Casper Topkapı merkez servise gittim.
    Kısa sürede ve ücretsiz destek aldım. Üründen de, servisinden de memnun kaldım.
    Geçen sene eylül ayında 11,6'lık bir casper bulamadığım için;
    Exper 11.6 inç E2D ALDIM. Servise yeni yazılım için yolladığımda
    kargocular kırıp parçalamış. Tutanak ve hasar derken paramı iade aldım.
    Şimdi gene bi 2+1 alacağım. Ama en az 12" olmasını istiyorum.
    Casper N360 veya 380
    Hp x360
    iPad pro
    Samsung Note Pro
    gibi seçeneklerim var.
    Sizin tavsiyeniz nedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.