Şimdi Ara

CASPER Minibook kamera ve bluetooth sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar...Bende casper minibook CPU-N270-8E00 bulunmaktadır.Kendi web kamerası vardır fakat çalışmıyor(bilgisayarım baktık yine gözükmüyor.Aygıt yöneticisinden baktımm sorunsuz çalışıyor diyor.).Bir başka sorun ise bluetooth.Bilgisayarın üzerinde bluetooth simgesi var ama açamıyorum :D
    LÜTFEN YARDIM EDİN...Cevaplarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: birtan08

Merhaba arkadaşlar...Bende casper minibook CPU-N270-8E00 bulunmaktadır.Kendi web kamerası vardır fakat çalışmıyor(bilgisayarım baktık yine gözükmüyor.Aygıt yöneticisinden baktımm sorunsuz çalışıyor diyor.).Bir başka sorun ise bluetooth.Bilgisayarın üzerinde bluetooth simgesi var ama açamıyorum :D
    LÜTFEN YARDIM EDİN...Cevaplarınızı bekliyorum...

Ürün özellikleriniz arasında bluetooth özelliğinizin olup olmadığını kontrol ediniz. Klavyenizin sol alt kısmında yer alan Fn tuşu ile birlikte fonksiyon tuşları üzerinde bluetooth simgesi yer alan tuşa aynı anda basarak bluetooht u aktif duruma getirebilirsiniz.

Notebook kameraları msn messenger vb. sosyal iletişim ağları için tasarlanmıştır. Bilgisayarınızın kamerasını lütfen msn messenger vb. programlar üzerinde kontrol ediniz.

casperden alıntıdır,bi dene

• sorun kılavye üzerinde bluetooth simgesi olan tuş bulunmuyor :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birtan08 -- 4 Şubat 2013; 21:44:30 >
  • o zaman fn tuşuyla beraber f1 den başlayıp f12 kadar deneyeceksin,yada casperin müşteri hizmetlerini-teknik destek hattını arayıp soracaksın
  • arkadaşım benim bir sorum daha olacaktı :D
    Minibook'un bataryasında da sorun var galiba batarya sıfır olmasına rağmen bataryayı okumuyor(bilinmeyen yazıyor) ve laptopun üzerindeki batarya işareti kırmızı yanıp sönüyor.
    Bir fikrin varsa söyler misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birtan08 -- 6 Şubat 2013; 22:12:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.