Şimdi Ara

Casper Kullanıcıları !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Şubat ayı içerisinde notebook almayı düşünüyorum.Öncelikle Dell,Sony gibi markaların ürünlerine baktım gerçekten klas aletler ama acayip fiyatları var.Casper pek tavsiye edilmeyen marka,Kimisi servisi kötü diyor,kimisi kasası dandik diyor ama fiyat/performans aralığında en iyi seçimi casper nirvana montevina serileri sunuyor gibime geldi.Ben notebook da oyun oynamam.Ama öncelikle notebook kesintisiz 3,5-4 saat açık kalacak.Isınma problemi yaşanıtır mı bu alet.her notebook az çok ısınır ama özellikle kasa zaafiyeti var dedikleri için bu ısınma çeşitli bileşenleri zaman içerisinde yıpratmasın.Ben en az 2 sene kullanacağım bir notebook alacağım için en moda işlemci özelliklerine sahip bir makina almak istiyorum.Ama dell,Hp,Asus,Sony markalar'ın performans açısından iyi olan modelleri fiyat olarak acayip uçuk gibi.Aynı zamanda kasa tasarımı ve dizaynıda benim için önemli.Biraz gözede hitap etmeli.Fiyat olarak en fazla 1600 ytl 'ye çıkabilirim.Casper kullanan arkadaşlar eğer ısınma problemi varsa var diyin.Yani burda doğrucu olalım ve en azından kaç saatlik bir kullanımda ısınır bu alet.Ayrıca öle ikidebir donanımsal sorunlar yaşatmasını istemem yani.Birde casper'in hangi modelini önerirsiniz CMP serisinden.

• kardeş koca topic var baksaydın ya bi

http://forum.donanimhaber.com/m_26533744/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.