Şimdi Ara

casper c710 ACİLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • casper c710 almayı planliyorum sorularım şunalar;

FİFA ve PES serilerini hangi yıla kadar oynarım bu laptop u alırsam ?
    far cry 4 ile gta 5 i full de oynatmaz ama normal de oynatır mı ?

casper c710:http://www.vatanbilgisayar.com/casper-c710-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_selvi -- 2 Şubat 2017; 21:47:5 >

• Up.
  • Bilgisi olan yok mu Bu konu Hakkında
  • Up
  • hepsinin oynatır zaten gta5 full ayarda oynuyorum nvdia ex önerdiği şekilde ısınmada çok değişiklik olmuyor 30 dk sonra ısı belirgin olur. peste 2019 a kadar götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan212

hepsinin oynatır zaten gta5 full ayarda oynuyorum nvdia ex önerdiği şekilde ısınmada çok değişiklik olmuyor 30 dk sonra ısı belirgin olur. peste 2019 a kadar götürür

gta 5 full ayarda oynuyorum demişsin sendemi c710 kulanıyorsun eğer kullanıyorsan biraz daha açık bilgi verirmisin oyunlar hakkında benim için şuanlık önemli olan oyunlar gta 5 fifa ve pes tabi ilerde bi oyun gözüme kestiririm o ayrı ama yeni çıkan oyunlara merakım fazla olmuyor şimdi gta 5 i tüm ayarları sonda rahat akıcı oynayabilirmiyim
  • kardeşim 6 aydır kullanıyorum 940mx ileriye dönük oyunlarını low med seviyesinde çok rahat oynarsın ısınma ve soğutması gayet iyi 15 dk da tam soğuma oluyor arkadaşın dediği gibi gta 5 vs med de oynuyorum cs go vs sen bilirsin hayırlı günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.