Şimdi Ara

Casper bilgisayara başka marka donanım ekleyemiyormuyuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba , bilgisayar uzmanlarından bişey öğrenmek istiyorum, geçen ocak ayında casper E600 masaüstü bilgisayar aldım fakat ekim ayında anakart arızası yaptı, daha 15 ay garantisi olmasına rağmen servis 1437 tl anakart ücreti talep etti, bozulan anakart hepsiburada da 900 tl civarıydı kendilerine bunu söylediğimde casper sistemlerde kendilerinin taktığı anakarttan başka marka anakart çalışmazmış, kendileri özel çip koyup sisteme entegre ediyorlarmış, bu ne kadar doğru? içindeki diğer donanımları işlemci vs çıkartıp başka bilgisayara takacaktım, çalışmazmı diğer parçalar?

• O kadar para verdiniz mi cidden o sisteme? Çip entegre mi ediyorlarmış? Güldürmesinler :) Öyle bir şey yok istediğiniz gibi parça söküp takabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

O kadar para verdiniz mi cidden o sisteme? Çip entegre mi ediyorlarmış? Güldürmesinler :) Öyle bir şey yok istediğiniz gibi parça söküp takabilirsiniz.

Cevap için teşekkürler, aynen bunu söyledi müşteri hizmetleri yetkilisi

• quote:

Orijinalden alıntı: [Harun]

Cevap için teşekkürler, aynen bunu söyledi müşteri hizmetleri yetkilisi

Alıntıları Göster

Bunlara para kazandırmayın ya ne demek içinde özel çip var falan korkutmuşlar sizi öyle şey olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

Bunlara para kazandırmayın ya ne demek içinde özel çip var falan korkutmuşlar sizi öyle şey olur mu

Alıntıları Göster

Ekşi sözlükte metehan nickli yazarda benzer mesaj atmış, yedek parçası yok vs.

https://eksisozluk.com/casper-excalibur--5130093?p=4

• Palavra sıkmışlar resmen. İşlemci soketine uygun bir anakart kendiniz alıp kullanabilirsiniz.
  • Hazır sistem ya da notebook satarken piyasadaki ürünler üzerine driver hazırlanıyor ama çipe gömülü bir değişiklik hiç duymadım, mantıklı da gelmedi.

Ayrıca 9 ayda arıza vermiş, ne diyerek ücret talep ettiler sizden?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.