Şimdi Ara

Casio Protrek PRG-240T kutu açılışı ve incelemesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
9.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bi ara bileklerimi olceyim, hic bilmiyorum ölçüsünü

Bu arada yukarıda hayırlı olsun diyen arkadaşlara da teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oooo coolfire hayırlı olsun en beğendiğim protrek iyi günlerde kullan dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 11 Mayıs 2013; 21:47:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı olsun, hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim. Özellikle bilezik çok kaliteli duruyor
  • Sağol Serkanky hocam, bende keşke daha önce alsaydım dedim, kullandıkça hoşuma gidecek gibi

Nighthawk, gerçekten cok kaliteli hissi veriyor, özelikle titanyum dokunuşu benim gibi alerjik cildi olanlar için birebir

Bu arada ev ahalisinin yorumları; kızlarım "baba bize de bunun küçüğünden al", hanım ise "şimdiye kadar aldığın en güzel saat"

• bu modelde sıcaklık ölçümü yapılıyor ama neyi ölçtüğünü anlamadım ben. hava sıcaklığı ise dışarısı 12 derece iken 30 derece gösteriyor. vücut sıcaklığı desek başka bi ortamda 22 derece gösteriyor ki bu da imkansız. bilen birisi anlatabilir mi acaba? ayrıca hpa olayı nedir?
  • bende var yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum kolda hoş duruyor
  • 2 aydır Prg240 modelini kullanıyorum. Altimetre ölçülerinde tutarsızlık var. Benim sastimdemi sorun var, yoksa tüm modellerde böyle mi?

Evden çıkmadığım bir gün sabahında 100 mt gösterilen akşam üstü 75 metre gösteriyor. Kaç defa kalibre ettim genelde bir gün sonra rakamlar değişiyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.