Şimdi Ara

Casio f91w Negatif Ekran MOD!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yabancı bir forumda görüpte hoşuma giden bu uygulamayı bende bu akşam ititbarı ile yapmış bulunmaktayım beni tatmin etti bakalım siz değerli dostlar beğenecek misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Navy -- 12 Mart 2013; 22:55:53 >

• Değişik olmuş nasıl yapılıyor? benimde askerden kalan bir f91 var ona uygulayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Değişik olmuş nasıl yapılıyor? benimde askerden kalan bir f91 var ona uygulayayım

üstadım öncelikle size bu iş için polarize film gerekiyor bu da bozuk lcd ekranlardan( cep telefonu, laptop vb. ) gibi bunu bulup temiz bir şekilde çıkardıktan sonra f91w model saatimizin iç mekanizmasını söküyoruz

2-) ekranda bulunan çok ince yapışkanlı filmi cihazı incitmeden kenarından jilet gibi bir aletle hafif kaldırarak söküyoruz
    3-)daha sonra ekrandaki filmi söktükten sonra elimizdeki polarize filmi ekrana tutup görüntü derecesini ayarlıyoruz ( görüntü derecesi dediğimiz mevzu ise polarize filmlede orjinal görüntü alınabiliyor görüntüyü siyahlaştırana kadar saat yönünde veya tam tersi yönde filmi çeviriyoruz )
    4-) görüntüyü yakaladıktan sonra ekrana uyacak şekilde kesip düzgün ve temiz bir şekilde saatimizi toparlıyoruz işlem tamam

Haydi kolay gele işlemler tamamlandıktan sonra SS'leri bekliyoruz
  • Valla tebrik ederim ...çok beğendim ;) eline koluna sağlık dostum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozburun

Valla tebrik ederim ...çok beğendim ;) eline koluna sağlık dostum ;)

çok teşekkür ederim Hasan abi güzel yorumun için yabancı bir forumda gördüm dedim elin yabancısı yapıyor da ben mi yapamayacağım ortaya bu çıktı
  • bundan 20-25 sene önce babamın saatine yaptığı yöntemde demekki buymuş
  • süpersin dostum
  • Bunun a168 gold olanı neden heryerde 160 TL iken silver a168 yarı fiyatına sırf sarı diye altın kaplama mi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.